Adam_Clayton
18.09.06,09:49
Pomôže mi niekto s týmto problémom ?
Johanka
18.09.06,08:02
Na hornej lište je v pravom rohu "odhlásenie" .
Adam_Clayton
18.09.06,08:04
Este raz vdaka.
renča1
19.04.07,15:02
Prosím o radu . Už dlhšiu dobu asi tak 3 týždne sa mi nedá odhlásiť z porady. Vždy,keď sa odhlásim tak mi ukáže, že či sa chcem vrátiť na poslednú stránku ktorú som pozerala alebo či chcem prejsť na hlavnú stránku porady (klasika). Keď kliknem aj na jednu aj na druhú možnosť, tak môj nik nie je odhlásený. Okrem toho neustále stláčam aj F5 a nedarí sa, nedarí. Kedysi som s tým už mala problémy... Prosím poraďte ak ste sa stým už stretli čo mám robiť, aby som sa môhla bez problémov odhlásiť.
Ďakujem za radu a ochotu pomôcť.
Anja111
19.04.07,15:21
Prosím o radu . Už dlhšiu dobu asi tak 3 týždne sa mi nedá odhlásiť z porady. Vždy,keď sa odhlásim tak mi ukáže, že či sa chcem vrátiť na poslednú stránku ktorú som pozerala alebo či chcem prejsť na hlavnú stránku porady (klasika). Keď kliknem aj na jednu aj na druhú možnosť, tak môj nik nie je odhlásený. Okrem toho neustále stláčam aj F5 a nedarí sa, nedarí. Kedysi som s tým už mala problémy... Prosím poraďte ak ste sa stým už stretli čo mám robiť, aby som sa môhla bez problémov odhlásiť.
Ďakujem za radu a ochotu pomôcť.
Mne sa to tiež stalo... Keď sa ma začal vypytovať všeličo, tak som klikla znovu na "odhlásiť" a potom už dal pokoj - odhlásil ma.
misomiso
19.04.07,15:37
Vymazat cookies.
renča1
19.04.07,16:07
Anja 111 , misomiso ja klikám za sebou aj 10 x a aj tak ma neodhlási. Misomiso , akou formou si vyčistím cookies?
misomiso
19.04.07,16:14
Nastroje - Moznosti siete internet (karta Vseobecne)- Vymazat subory cookies.

Odhlasi Ta ale zo vsetkych chatov, kde si zareistrovana.
Richard
19.04.07,21:32
ak pouzivas Firefox, tam sa daju mazat cookies pekne podla stranok, sice aj v Exploreri, ale tam je to neprehladne zoradene....
renča1
20.04.07,03:26
Nastroje - Moznosti siete internet (karta Vseobecne)- Vymazat subory cookies.

Odhlasi Ta ale zo vsetkych chatov, kde si zareistrovana.

Ďakujem už mi to funguje.:)
drobeceva
20.04.07,03:32
Ja mám zase iný problém. Ráno sa zaregistrujem, ale aj keď PORADA je pre mňa drogou, musím aj pracovať. Stiahnem PORADU dole na lištu a keď si chcem pozrieť príspevky po dlhšej dobe, zistím, že už som odhlásená. Čím to je, ako to mám správne urobiť?
cactus
20.04.07,03:39
zaškrtni si keď sa prihlasuješ "zapamätať"
drobeceva
20.04.07,10:32
zaškrtni si keď sa prihlasuješ "zapamätať"
Ďakujem pekne, funguje to.
Axel Wers
23.05.07,16:11
Ale neodporúčam zaškrkávať políčko "zapamätať" v prípade ak používate verejný počítač, t.j. že má k nemu aj niekto iný prístup.
V tom prípade sa môže stať že ten niekto získa prístup k vášmu kontu a tým pádom aj k súkromným správam a iným detailom.
Verikef
30.05.07,08:17
Čaute, ja som síce úplne nová medzi Vami ja neviem ani prihlásiť sa! Pomože mi niekto?
Johanka
30.05.07,08:29
Však už si prihlásená, bez prihlásenia nie je možné napísať príspevok ...:)
ERRI
30.05.07,10:56
ja som prihlásená, ale chcela by som sa odhlásiť a zmeniť meno,lebo pod týmto čo mám je hneď vedieť kto je to ,ako na to ?
Dík za radu
Olice
30.05.07,11:16
ja som prihlásená, ale chcela by som sa odhlásiť a zmeniť meno,lebo pod týmto čo mám je hneď vedieť kto je to ,ako na to ?
Dík za radu
Uživateľské meno sa dá meniť len cez administrátora.
Pozri priložený link
http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_user_maintain#faq_vb_update_profile