kopi
18.09.06,12:02
:( Prosím Vás, vie mi niekto poradiť nejaký predpis, podľa čoho zistím, komu, aké a ako často mám prideľovať ako zamestnávateľ ochranné pracovné pomôcky? Konkrétne ma zaujíma práca kuchárky, vedúcej školskej jedálne, upratovačky, kuriča a učiteľky v materskej škole.
Neviem si s tým poradiť. Dostalo sa mi do rúk Nariadenie vlády 504/2002 a 395/2006 ale nič konkrétne tam k týmto profesiam nie je uvedené.
Prosím pomôžte mi! :mee:
Origos
18.09.06,10:43
OOPP sa prideľujú na základe "Zoznamu OOPP podľa jednotlivých ohrození", ktoré vypracováva bezpečnostný technik. Je to jedna zo základnej dokumentácie každej firmy, spoločnosti alebo organizácie na úseku BOZP. Tento dokument má byť umiestnený na viditeľnom a pre každého zamestnanca prístupnom mieste.
Len tak medzi nami: NV č. 504/2002 už nie je platný!!
kopi
18.09.06,11:16
Len tak medzi nami: NV č. 504/2002 už nie je platný!![/quote]

Áno, viem. Ja som len pátrala či náhodou niekde nenájdem nejaké podrobnosti.

A nemohol by mi niekto poslať taký zoznam? Som v koncoch. Pomôžte mi niekto. Nemám ani predstavu čo im mám dať. Najskôr boli všetci spokojní a teraz jeden začal a hotovo.... Všetci chcú všetko.
Origos
18.09.06,12:26
Konkrétne na tieto profesie nemám, ale keď vypracuješ riziká ( k jednotlivým profesiám), tak možno budeš schopná navrhnúť aj OOPP s príslušnou životnosťou OOPP.
zuzu2
18.09.06,13:01
Určite si pozri zákon č. 330/1996 z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a nariadenie vlády 395/2006 z.z. o minimálnych požiadavkách na poskytovanie a používanie OOPP. V tom druhom dokumente nájdeš čo hľadáš
zuzu
Gabriele
27.10.08,17:33
Naozaj nikto nemá nejakú tabuľku ako často a načo májú zamestnanci nárok z hľadiska ochrany zdravia pri práci / ochranný odev, obuv..../, učiteľky MŠ, upratovačky, kuchárky, vedúca Šj, školníčka, kurič.
Vopred ďakujem za odpoveď. Želám pekný deň G
willma
27.10.08,18:14
Naozaj nikto nemá nejakú tabuľku ako často a načo májú zamestnanci nárok z hľadiska ochrany zdravia pri práci / ochranný odev, obuv..../, učiteľky MŠ, upratovačky, kuchárky, vedúca Šj, školníčka, kurič.
Vopred ďakujem za odpoveď. Želám pekný deň G Má ju mať každý zamestnávateľ a vypracováva ju odborný pracovník bezpečnosti práce. Len tak aby si ju mala od niekoho stiahnutú a okopírovanú to ti bude nanič.
zwak
30.10.08,19:35
Ako tu už bolo spomenuté tieto veci zabezpečuje bezpečnostný technik, alebo firma zabezpečujúca výkon BOZP s ktorou máte pravdepodobne zmluvu. Konkrétny zoznam teda nenájdeš. Zoznam OOPP je súčasťou smernice, ktorú by vám mal bezpečák vypracovať na základe posudku o riziku ktorý taktiež vypracúva on. Máte vypracovaný prevádzkový poriadok z hľadiska BOZP? Ten by mal zahŕňať aj smernicu o používaní (teda aj zoznam) OOPP, možno je to niekde v prílohe.

Inak tieto veci riešia aj pracovné zdravotné služby, neviem či s nimi máte zmluvu.

Každopádne toto nevyriešiš sama, treba sa obrátiť na kompetentných, teda BOZP, alebo PZS.

prajem skoré vyriešenie :)
Gabriele
06.11.08,12:23
Ďakujem pekne . Dobrá rada nad zlato Gabriele
Mária Kruteková
03.08.10,17:55
Dobrý deň, chcela by som vedieť či učiteľky v materskej škole majú nárok na pracovný odev, ak áno ako často. Doteraz sme pracovný odev dostávali každé dva roky a zrazu podľa našej ekonómky nemáme na pracovný odev nárok.
zdenka131
03.08.10,18:11
Bezpečnostný technik v spolupráci s vedúcim pracovníkom vyhodnotí riziká a nebezpečenstvá vykonávanej pracovnej činnosti a na základe toho odporučí druh a interval prideľovania osobných ochranných pracovných prostriedkov.

NV SR č. 395/2006 Z.z. o minimálnych požiadavkách na poskytovanie a používanie osobných ochranných pracovných prostriedkov hovorí všeobecne o prideľovaní osobných ochranných pracovných prostriedkov zamestnancom a teda aj o prideľovaní a charakteristike pracovného odevu.
day
17.02.12,15:31
ahojte,

rad by som sa informoval, je nieco nove v oblasti pridelovania OPP?

dakujem
veronikasad
17.02.12,15:39
ahojte,

rad by som sa informoval, je nieco nove v oblasti pridelovania OPP?

dakujemo vý
kon akej práce sa jedná ?
tamaja
03.08.12,18:45
Vyhláška 390/2009