PeterMan123
10.01.21,01:04
Zdravim,
chcem sa spytat ake ma vyhody a nevyhody kupovat auto bez prepisu. Ked som sa pytal preco ho nechce prepisat, odignoroval spravu. Ake su zvacsa dovody?
Dáša_
10.01.21,06:23
to ako že zaplatíš a auto nebude tvoje???
buchač
10.01.21,07:54
Nie že máš...ty MUSÍŠ kúpiť také auto. Takýto výhodný obchod sa pritrafí len raz za život...
dmc
10.01.21,08:26
nemoznost spravit STK, emisnu, KO, vozidlo je v exekucii, drzitel (predajca) vozidla ho nema napisane na seba a dalsich 100 dovodov.
marleau
10.01.21,09:05
aj ja chcem také, ale s podpísaným papierom, že som ho neukradol
Tweety
10.01.21,09:49
Svatá prostoto. Ak on odignoroval tvoju otázku, veľmi dobre vedel prečo tak urobil. Radím ti ignoruj tú kúpu aj ty. Žiadna výhoda v nej nie je len samé mínusy, problémy a môžno aj niečo horšie. Zaplatiť za niečo, čo nikdy nebude tvoje, to môže urobiť len tzv. samovrah.
bodliak
10.01.21,10:14
Tak aj 5-minútové výhody by sa našli,
ako napríklad jazda po dialnici aj bez zaplatenej známky, alebo objektívna zodpovednosť ... ktorá sa ho netýka.
jelalim
10.01.21,16:52
Vyhody: bezplatne dialnice, nemoznost sankcii pri automatickych radaroch, bezplatne parkovanie vsade tam kde je spoplatnene napr parkovacimi automatmi (ak Vam daju napr. papucu, prislusnikovi obecnej policie je potrebne uviest, ze vozidlo ste nezaparkovali vy, ale vy s nim odchadzate - pokuta sa nasledne pozaduje po drzitelovi), mozno pouzit aj na alekolvek parkovanie na hulvata, pri ktorom Vas nepristihnu v case ked ste vodic. Dalej bezplatne PZP (je zodpovedny drzitel), bezplatne STK, EK (ciastocne je zodpovedny drzitel a ciastocne aj vodic)

Nevyhody: Zaplatite za auto a ciste pravne ste jeho majitelom na zaklade zmluvy. Nastava tu ale cely rad otazok, napr. ci ten komu platite vobec mohol takuto zmluvu s Vami uzavriet. Ak to auto stoji viac ako 200eur, nesiel by som do toho.
PotPalo
10.01.21,20:45
Alebo pár krát natankovať na pumpe plnú bez zaplatenia... ;)