s9a
12.01.21,18:28
Zdravím, mám v plánu podat přihlášku jednu na slovenskou VŠ, konkrétně na lékařskou fakultu. Všimla jsem si, že slovenské VŠ vyžadují spolu s přihláškou vyplnit i životopis, což jsem v ČR nikdy neviděla. Proto se chci zeptat, co všechno do takového životopisu patří? Mám tam vyplňovat i koníčky, vlastnosti, řidičský průkaz? Bude se k tomu nějak přihlížet v průběhu studia a mám si na tom dát záležet nebo je to jen formalita? Asi je to pro většinu z vás hloupá otázka, tak se nezlobte, ale moc nechápu k čemu takový životopis je, když většinu podstatných informací již vyplním v přihlášce...
misoft
12.01.21,17:38
To je asi nejaká haluz, nie? Pozri sa na ich stránku - ak je tam možnosť podať elektronicky prihlášku (je rovnocenná papierovej) - podaj. A zaručene tam nebude požiadavka CV.
s9a
12.01.21,17:46
No já právě podávám elektronickou přihlášku na SZU a chtějí tam po mně nahrát životopis. K tomu na LF UK životopis sice povinný není, ale silně se doporučuje, tak nevím co si o tom myslet...
jelalim
12.01.21,17:54
ked som pred rokmi studoval, prihlaska sa posielala papierovo a vzdy aj so zivotopisom.
Na takyto zivotopis so si nikdy nedal nejako zalezat, autor temy ma pravdu, vsetko podstatne je v prihlaske.
veronikasad
12.01.21,17:58
Pošli štrukturovaný životopis, nemusíš sa rozpisovať. Určite ti nezvýši šancu na prijatie ...