anka
18.09.06,14:27
Chcela by som sa spytat, ci aj vam sa neda odosielat mesacne vykazy cez internet? Neviete co sa deje?
Manual
18.09.06,12:32
Chcela by som sa spytat, ci aj vam sa neda odosielat mesacne vykazy cez internet? Neviete co sa deje?
Minulý týždeň to ešte nešlo, teraz už ano, ja som posielal 14.9.06 a prešlo OK zavolaj na svuju SP, povedia ti kde je problém
Pekný deň...:)
sysula
18.09.06,12:59
Mne este takmer cely den 14.9. vypisovalo na stranke SP: Stranka podatelne socialnej poistovne je nedostupna z dovodu zistenia zavazneho problemu.Stranka bude dostupna okamzite po jeho odstraneni. Maju tam novy software, ja som skusala, kym to nepreslo. Pokial to nebude v niecom inom, tak pevne nervy.;)
IVEB
18.09.06,15:34
Mne to dnes zobralo, ale pri poistnom do rezervného fondu solidarity neuviedlo počet zamestnancov , za ktorých sa platí poistenie. / uviedlo 0/
Volala som aj na pobočku SP v Košiciach aj som tam osobne bola , a oni sami nevedia čo s tým , čakajú na Bratislavu , čo s tým urobia. Takže snáď sa im to podarí konečne dať dokopy. Ináč , kto posiela výkazy manuálne nie cez mzdový program , tak ten ešte nefunguje , vraj až koncom týždňa.
plp
18.09.06,15:39
Chcela by som sa spytat, ci aj vam sa neda odosielat mesacne vykazy cez internet? Neviete co sa deje?
Anka, pozri si príspevky "MZDY MRP" tinka 111.
Tam sa to dosť rozoberá, chyba je v sociálke.