dpd_bazant
15.01.21,13:27
Akym sposobom je mozne vygenerovat "Prepravny stitok" DPD pri odosielani balika na dobierku ?

Skusal som nasledujuce:

Na stranke https://www.dpdmojkurier.sk/ je mozne zvolit Dobierka - avsak to je iba cenova kalkulacka.

Pri prekliknuti na "Poslat zasielku" nie je mozne v ziadnom z nasledujucich krokov definovat, ze sa jedna o Dobierku. Taktiez nie je mozne uviest cislo uctu atd.

Vedeli by ste niekto pomoct ?
Vdaka!
buchač
15.01.21,12:43
Hneď na úvodnej stránke je okienko, ktoré po odkliknutí ukáže kolónku " dobierková suma "...ergo, žiadna kalkulačka.

Predsa dobierka je dobierka a nie nejaká kalkulácia ceny, ktorú mi schváli kuriér....či ???

Zvyšok neriešim, nekontrolujem...nemienim vypisovať všetky údaje, aby som sa dostal o krok ďalej.
Ale som si istý, že chybu robíš ty...jednoznačne.
dpd_bazant
15.01.21,12:49
okienko Dobierka, umozni zadat dobierkovu sumu iba v ramci kalkulacky na uvodnej stranke. Po prekliknut sa na "Poslat zasielku" sa tato informacia neprenesie do dalsich krokov. Predpokladam aj ja, ze robim niekde chybu, ale riesenie som zatial nenasiel.
buchač
15.01.21,13:02
Kalkulačka je podľa mňa z dôvodu výpočtu ceny za doručenie zásielky.
Chyba sa odstraňuje systémom pokus - omyl až do zdárneho konca.
dpd_bazant
15.01.21,13:04
Pravda, pokracujem v iteracii. Dik za shahu.
Dáša_
15.01.21,13:12
v tretom kroku sa objavi aj dobierkova suma, iban.... v prvom kroku adresa odosieôate, v druhom prijmatela, v tretom udaje o dobierke, ak si si vybral dobierku
buchač
15.01.21,13:18
Jasné jak facka.
Veď rovnaký princíp používajú všetky kuriérske spoločnosti...dokonca aj pošta.
dpd_bazant
15.01.21,13:19
Vdaka! Znamena to teda, ze ak chcem poslat balik na dobierku, musi ho u mna vyzdvihnut kurier. Vo vetve, kde sa balik odovzda v Parcel Shope, tato moznost nie je.
Dáša_
15.01.21,13:24
teraz su covid opatrenia, tak to zrejme nedovoluju. Ani odovzdat baliky priamo v depe sa aktuálne neda
dpd_bazant
15.01.21,13:26
Dakujem za info!