BENZ30
24.01.21,22:25
Ahojte,

mam Iphone7 SE. Zistil som, ze sa mi postupne nedari prihlasovat do aplikacii. Zacalo to shell pred mesiacom. Vypisuje, ze chyba skuste neskor. Teraz sa k tomu pridala apka VW auta a apka mojej poistovne. Nakolko tie apky inym na tom istom zariadeni funguju, tak je chyba na mojom. Skusal som aj odinstalovat a znova naistalovat apky. Resetnut telefon. Do vsetkych apiek som sa prihlasoval pomocou otlacku prsta a teraz to pyta iba heslo a aj tak to nepomoze. Ine apky zatial idu cez otlacok v pohode.Mam naistalovane vsetky aktualizacie apiek a aj SW telefonu
ivka70
25.01.21,06:14
myslim, ze na support apple strankach sa rozhoddne dozvies viac ako medzi uctovnikmi :)
seyrans
01.05.21,14:45
Vstúpte do režimu DFU
Režim DFU (Device Firmware Update) je režim nízkej úrovne na aktualizáciu firmvéru zariadenia. DFU sa používa na aktualizáciu alebo obnovu firmvéru zariadenia, iba ak štandardné nástroje už nie sú vhodné pre takúto operáciu. V niektorých prípadoch tento režim pomáha opraviť malú závadu softvéru a umožňuje vám reštartovať telefón normálne.
How to enter DFU mode on Apple iPhone 7 (https://mobilespecs.net/phone/Apple/Apple_iPhone_7/faq/142.html)
jelalim
01.05.21,16:57
reset do tovarenskych nastaveni a nainstalovat a aktivovat vsetko znova.