sattelitka
28.01.21,15:47
Do schránok chodí ponuka na D3 vitamín zadarmo na celý rok. Vraj takto rozdávajú do každej rodiny. Je tam len tá podmienka že treba zaplatiť poštovné 1,95€. Je to zasa nejaký predajný ťah? Myslíte si že by naozaj nejaká firmy len tak zadarmo darovala každej rodine na SK na celý rok zásobu vitamínu D ? Mne sa to nezdá.
Katy a R
28.01.21,14:58
posiela to Natura Med .... už som tu o tom minule písala - ja mám s nimi dobrú skúsenosť. Vždy si objednám vzorku - ak niečo ponúknu - ak sa mi to hodí, tak si objednám aj ďalej , ak nie - hneď zastavím. Vždy ti najskôr pošľú list resp mail o tom, že ako a čo - aby sa utvrdili, že si to naozaj ty objednala.
Toto ale je jednorázová akcia . Vlani takto ponúkali c vitamín na polroka - jednorázovo som si - za tých 1,95 .
Samozrejme - získajú tvoj kontakt - a budú ti ponúkať hlavne omega mastné kyseliny;) - ale môžeš odvolať aj súhlas so spracovaním osobných údajov.
veronikasad
28.01.21,15:32
posiela to Natura Med .... už som tu o tom minule písala - ja mám s nimi dobrú skúsenosť. Vždy si objednám vzorku - ak niečo ponúknu - ak sa mi to hodí, tak si objednám aj ďalej , ak nie - hneď zastavím. Vždy ti najskôr pošľú list resp mail o tom, že ako a čo - aby sa utvrdili, že si to naozaj ty objednala.
Toto ale je jednorázová akcia . Vlani takto ponúkali c vitamín na polroka - jednorázovo som si - za tých 1,95 .
Samozrejme - získajú tvoj kontakt - a budú ti ponúkať hlavne omega mastné kyseliny;) - ale môžeš odvolať aj súhlas so spracovaním osobných údajov.
Katy, ako a kedy sa platí to poštovné ?
korela
28.01.21,15:45
Doprava
Cena dopravy balíka je 1.95€

Zásielku Vám doručíme Slovenskou poštou, zvyčajne do 5 pracovných dní

Platba
Vybrať si môžete z troch možností, ani u jednej z nich nemáte účtované nič navyše:

Platba poukážkou až po prevzatí zásielky
Platba online kartou
Platba bankovým prevodom (číslo účtu predávajúceho: 3695362/0800)
https://www.vitasolaris.sk/co-je-vitamin-d
buchač
28.01.21,15:45
Predsa po dodaní...;) nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby (pošta, kurier, platba vopred....).
Tweety
28.01.21,15:46
Z ich stránky
Platba
Vybrať si môžete z troch možností, ani u jednej z nich nemáte účtované nič navyše:

Platba poukážkou až po prevzatí zásielky
Platba online kartou
Platba bankovým prevodom (číslo účtu predávajúceho: 3695362/0800)
Tweety
28.01.21,15:46
Predsa po dodaní...;) nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby.
Ale vážne nie je voľba? Sú tam tri možnosti.
veronikasad
28.01.21,15:49
Predsa po dodaní...;) nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby (pošta, kurier, platba vopred....).
ako po dodaní, keď ti ho hodia do schránky ...
buchač
28.01.21,15:50
Predsa po dodaní...;) nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby.
Ale vážne nie je voľba? Sú tam tri možnosti.
Pre nechápajkov ako si ty, som doplnil okamžite odpoveď po jej odoslaní.
Tweety
28.01.21,15:52
Veronika. tu si môžeš preštudovať všetko okolo toho:
https://www.vitasolaris.sk/casto-kladene-otazky
veronikasad
28.01.21,15:54
Pozor na nezaplatenie zásielky ... Slovenské súdy majú málo práce ? Bude to ako s investovaním do fondov počas kuponovej privatizácie ???

Pri nezaplatení, po uplynutí doby splatnosti, Vám môže byť zaslané upozornenie č. 1 a dlžná čiastka navýšená o administratívny poplatok 1,5 €. V prípade, že nedôjde k úhrade ani po prvom upozornení, môže dôjsť k upozornenie č. 2, kde bude k dlžnej čiastke pripočítaný administratívny poplatok vo výši 3 €. Pokiaľ ani po druhom upozornení nebude uhradená pohľadávka, sme oprávnení zaslať Výzvu k úhrade dlžnej čiastky, so ktorou sa viaže administratívny poplatok vo výške 6 €. Ak nedôjde k úhrade dlhu ani po zaslaných výzvach, postupujeme v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a svojich práv sa môžeme domáhať u miestne a vecne príslušného súdu. V takom prípade by sa navyše dlžná čiastka navýšila o náklady riadenia a právneho zastúpenia.
Tweety
28.01.21,15:55
Predsa po dodaní...;) nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby.
Ale vážne nie je voľba? Sú tam tri možnosti.
Pre nechápajkov ako si ty, som doplnil okamžite odpoveď po jej odoslaní.
Čo som mala pochopiť? Napísal si, že nie je možnosť voľby, napísal. Tak sa nevykrúcaj, nechápajko si jedine ty.Ak nemáš argument tak zas útočíš na iného. Nič nové.
veronikasad
28.01.21,16:01
Z ich stránky
Platba
Vybrať si môžete z troch možností, ani u jednej z nich nemáte účtované nič navyše:

Platba poukážkou až po prevzatí zásielky
Platba online kartou
Platba bankovým prevodom (číslo účtu predávajúceho: 3695362/0800)
našla som iné číslo účtu - to tvoje zrejme platí v CZ

Číslo účtu: 0633652025/0900

IBAN: SK05 0900 0000 0006 3365 2025
korela
28.01.21,16:02
Pozor na nezaplatenie zásielky ... Slovenské súdy majú málo práce ? Bude to ako s investovaním do fondov počas kuponovej privatizácie ???

Pri nezaplatení, po uplynutí doby splatnosti, Vám môže byť zaslané upozornenie č. 1 a dlžná čiastka navýšená o administratívny poplatok 1,5 €. V prípade, že nedôjde k úhrade ani po prvom upozornení, môže dôjsť k upozornenie č. 2, kde bude k dlžnej čiastke pripočítaný administratívny poplatok vo výši 3 €. Pokiaľ ani po druhom upozornení nebude uhradená pohľadávka, sme oprávnení zaslať Výzvu k úhrade dlžnej čiastky, so ktorou sa viaže administratívny poplatok vo výške 6 €. Ak nedôjde k úhrade dlhu ani po zaslaných výzvach, postupujeme v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a svojich práv sa môžeme domáhať u miestne a vecne príslušného súdu. V takom prípade by sa navyše dlžná čiastka navýšila o náklady riadenia a právneho zastúpenia.
veronikasad, mne takto chodili omega3 od Helvetie, od prvej zásielky potom pravidelne každý mesiac, v obálke pri liekoch bola fa, brala som ich rok, potom som sa normálne odhlásila, a nič mi viac neposielali.
Úplne bezpečná záležitosť. Potom som prešla späť na ľanový olej.
Katy a R
28.01.21,16:02
Katy, ako a kedy sa platí to poštovné ?
S balíčkom mi príde šek - zaplatím ho IB - resp môžeš poštou. samozrejme, je tam splatnosť zvykne byť viac ako dva týždne - nemusíš sa ponáhľať.
Jasné, že keď nezaplatíš - tak si budú vymáhať;)
korela
28.01.21,16:03
Z ich stránky
Platba
Vybrať si môžete z troch možností, ani u jednej z nich nemáte účtované nič navyše:

Platba poukážkou až po prevzatí zásielky
Platba online kartou
Platba bankovým prevodom (číslo účtu predávajúceho: 3695362/0800)
našla som iné číslo účtu - to tvoje zrejme platí v CZ

Číslo účtu: 0633652025/0900

IBAN: SK05 0900 0000 0006 3365 2025
Zákaznícky servis
0800 700 709
Po-Pia 08:00-16:00
buchač
28.01.21,16:04
Predsa po dodaní...;) nakoľko na stránke nie je žiadna voľba platby (pošta, kurier, platba vopred....).
ako po dodaní, keď ti ho hodia do schránky ...
1. Objednáš vypísaním formulára
2. Tovar dostaneš do schránky
3. V balíku bude tovar, nejaké lajstro a poukážka.
4. Podľa návodu zaplatíš buď cez internet alebo na pošte.
5. Hentí riešia len cez poštu, žiaden kuriér...
veronikasad
28.01.21,16:05
Katy, ako a kedy sa platí to poštovné ?
S balíčkom mi príde šek - zaplatím ho IB - resp môžeš poštou. samozrejme, je tam splatnosť zvykne byť viac ako dva týždne - nemusíš sa ponáhľať.
Jasné, že keď nezaplatíš - tak si budú vymáhať;)
keď to bude hodené do schránky ako obyčajná zásielka a nedostaneš ju, ako preukážeš pri príp. upomienkach že žiadnu zásielku si nedostala ?
buchač
28.01.21,16:05
Ak nemáš argument tak zas útočíš na iného. Nič nové.
Fakt nie si normálna, nič nové...toto je text a nie čísla...už to chopok.
...a ozaj, už si od Natury niečo objednávala ? Pochybujem...
Ja ale hej, a preto vravím, čo vravím.
Tweety
28.01.21,16:09
Ak nemáš argument tak zas útočíš na iného. Nič nové.
Fakt nie si normálna, nič nové...toto je text a nie čísla...už to chopok.
...a ozaj, už si od Natury niečo objednávala ? Pochybujem...
Ja ale hej, a preto vravím, čo vravím.
Čo má s tým chopok? :---
buchač
28.01.21,16:09
keď to bude hodené do schránky ako obyčajná zásielka a nedostaneš ju, ako preukážeš pri príp. upomienkach že žiadnu zásielku si nedostala ?
BINGO...;)
Lenže liebesbrif napíšeš v opačnom garde. Nech ti oni dokážu...
veronikasad
28.01.21,16:11
keď to bude hodené do schránky ako obyčajná zásielka a nedostaneš ju, ako preukážeš pri príp. upomienkach že žiadnu zásielku si nedostala ?
BINGO...;)
Lenže liebesbrif napíšeš v opačnom garde. Nech ti oni dokážu...
Dcéra mi objednávku "zatrhla"
buchač
28.01.21,16:13
Zlatáááá čája....objednám a prepošlem ti ? :D :D :D
veronikasad
28.01.21,16:15
Zlatáááá čája....objednám a prepošlem ti ? :D :D :D
Ďakujem, viem si objednať sama - len som jej to poslala a chcela vedieť jej názor. Nebudem objednávať, zostanem pri Vigantole. Aj tak je to len 1000 jednotiek v jednej tabletke a mne doktor kázal užívať 2000.
Katy a R
28.01.21,16:25
keď to bude hodené do schránky ako obyčajná zásielka a nedostaneš ju, ako preukážeš pri príp. upomienkach že žiadnu zásielku si nedostala ?
Ešte sa mi nestalo - a to už veľa rokov sem tam niečo ..... ale máš tam servis - ja komunikujem mailom . Ak by sa ozvali - že im chýba platba - tak ty napíšeš, že si nedostala. Zásielka sa dá skontrolovať - reklamovalo by sa to na pošte.
Pred rokmi som takto riešila - ale to bola iná firma .
Toľko moja skúsenosť - a kým je to len to poštovné 1,95 - tak prečo nevyužiť
Tiež mám D vitamín na predpis zadarmo ;) Ak by ho náhodou spoplatnili - tak si objednám u Natury.
Nechcem - aby to vyznelo - že nahováram ;) - len za 1,95 eura pre tých , ktorí si kupujú D vitamín za peniažky sa to určite oplatí;)
kopretinka
28.01.21,16:36
U nás doporučené hádžu do schránky.Funguje to už od prvej vlny takto.Len do vlastnych rúk keď je tak žltý lístok dajú.
kopretinka
28.01.21,16:41
Zlatáááá čája....objednám a prepošlem ti ? :D :D :D
Ďakujem, viem si objednať sama - len som jej to poslala a chcela vedieť jej názor. Nebudem objednávať, zostanem pri Vigantole. Aj tak je to len 1000 jednotiek v jednej tabletke a mne doktor kázal užívať 2000.
Ako užívaš ten vigantol? Kvapneš do úst?
veronikasad
28.01.21,16:42
U nás doporučené hádžu do schránky.Funguje to už od prvej vlny takto.Len do vlastnych rúk keď je tak žltý lístok dajú.
Mala som darček z Imunoglukanu, musela som preň isť na poštu, ale bola to krabička, nie obalka, do schránky sa nezmestí
veronikasad
28.01.21,16:42
Zlatáááá čája....objednám a prepošlem ti ? :D :D :D
Ďakujem, viem si objednať sama - len som jej to poslala a chcela vedieť jej názor. Nebudem objednávať, zostanem pri Vigantole. Aj tak je to len 1000 jednotiek v jednej tabletke a mne doktor kázal užívať 2000.
Ako užívaš ten vigantol? Kvapneš do úst?
40 kvapiek 1-krát týždenne, na obed počas jedla ... lyžičkou
veronikasad
28.01.21,16:47
keď to bude hodené do schránky ako obyčajná zásielka a nedostaneš ju, ako preukážeš pri príp. upomienkach že žiadnu zásielku si nedostala ?
Ešte sa mi nestalo - a to už veľa rokov sem tam niečo ..... ale máš tam servis - ja komunikujem mailom . Ak by sa ozvali - že im chýba platba - tak ty napíšeš, že si nedostala. Zásielka sa dá skontrolovať - reklamovalo by sa to na pošte.
Pred rokmi som takto riešila - ale to bola iná firma .
Toľko moja skúsenosť - a kým je to len to poštovné 1,95 - tak prečo nevyužiť
Tiež mám D vitamín na predpis zadarmo ;) Ak by ho náhodou spoplatnili - tak si objednám u Natury.
Nechcem - aby to vyznelo - že nahováram ;) - len za 1,95 eura pre tých , ktorí si kupujú D vitamín za peniažky sa to určite oplatí;)
Obyčajnú zásielku na pošte neskontrolujú a ak by som v tomto období mala isť na poštu pre doporučený list, tak im pekne zaďakujem - u nás poštárka doporučené listy nedoručuje, hádže oznámenia do schránky.
misoft
28.01.21,17:02
Neviem, ako inde, ale ani u nás doporučené zásielky - listy len tak - hala-bala - do schránok nehádžu. Ak by potom dokazovali, že DORUČILI? Buď poštárka zazvoní a chvíľu počká (ak je doma ozve sa a musí ísť dole - majú zákaz doručovať až k dverám, alebo hodí oznámenie. Predsa len - doporučený list (aj do vl. rúk) VYŽADUJE potvrdenie o prevzatí! Pošta to má v podmienkach - takže tie reči, že to "hádžu" do schránok BEZ potvrdení o prevzatí - buď je to haluz, alebo potom niekto si neplní svoje povinnosti pri doručovaní.
Adresát sa týmto potom (v prípade niečoho nepríjemného) môže brániť a ak mu vznikne škoda - pošta to bude musieť asi zaplatiť.
Je však aj situácia, keď si doručovatelia "uľahčia" - miesto toho, aby doručili, už majú vypísané tie žlté papieriky vopred a len to rýchlo nahádžu a idú ďalej. Veď prijímateľ si to aj tak odkráča, odstojí v šóre... čo na tom, že niekto za to zaplatil väčšie poštovné....
korela
28.01.21,17:18
Zlatáááá čája....objednám a prepošlem ti ? :D :D :D
Ďakujem, viem si objednať sama - len som jej to poslala a chcela vedieť jej názor. Nebudem objednávať, zostanem pri Vigantole. Aj tak je to len 1000 jednotiek v jednej tabletke a mne doktor kázal užívať 2000.
Ako užívaš ten vigantol? Kvapneš do úst?
40 kvapiek 1-krát týždenne, na obed počas jedla ... lyžičkou
Správne.
4 minúty stoja za podrobné vysvetlenie ako ho užívať v kvapkovej forme.
https://www.youtube.com/watch?v=sNUd2yIFvMg&ab_channel=Dr.IgorBukovsk%C3%BD%E2%80%93AKV
korela
28.01.21,17:26
A ešte veľmi, ale veľmi odporúčam toto video, kde vysvetľuje, ako čo najrýchlejšie u seba zlikvidovať deficit D vitamínu.
Milé od neho, že si to vysúšal aj na sebe. :-)
Na základe tohto videa mesiac užívam denne 4 000, pretože pred pár rokmi mi namerali hodnotu pri odbere iba 2, čo bola úplne dolná hranica, takže som nemohla byť na tom ani teraz lepšie. To som brávala 1 kvapku Vigantolu denne. A slnka v lete málo, lebo ...
Vo videu uvádza dokonca aj 10 000 denne, radšej nech si to každý, ak má chuť, vypočuje sám. Ani vtedy by sa nemal človek predávkovať.
Myslím, že má aj novšie videá z min. roka.

Vitamín D – ako správne dávkovať? z 25.2.2019

https://www.youtube.com/watch?v=JqprLcF39_I&ab_channel=Dr.IgorBukovsk%C3%BD%E2%80%93AKV
buchač
28.01.21,19:42
A ešte veľmi, ale veľmi odporúčam toto video, kde vysvetľuje, ako čo najrýchlejšie u seba zlikvidovať deficit D vitamínu.
Milé od neho, že si to vysúšal aj na sebe. :-)

Video som nepozeral a ani nemienim...
...a keď sme už pri tom...ako súvisí položená otázka s Bukim ?
...a keď sme už pri tom, tak najrýchlejšie sa zlikviduje formou injekcie a pod dohľadom lekára...
...a keď sme už pri tom, tak Buki rozhodne nie je lekár.

Keď tak pozerám na počty jeho sledovateľov, tak si kladiem otázku, či by vyskúšali aj toto ?
Ale ono by stačilo, ak by to vyskúšal sám Buki...
veronikasad
28.01.21,19:55
Juraj, nerýp do Bukovského, keď ti zvyšuje tlak, nečítaj, nepočúvaj. Kto chce, tak si vždy nájde v jeho príspevkoch niečo pozitívneho.
V našich ambulanciach odborných lekárov pracuje oveľa viac "odborníkov" ...
buchač
28.01.21,20:04
Ta fasa...nadávať nemôžem, podpichovať mám zakázané, proti pindaniu sú výhrady...
Kuwa, ešte ani do Bukiho nemôžem rúbať ?
...ach ja nešťastný zemepán.
veronikasad
28.01.21,20:24
Ta fasa...nadávať nemôžem, podpichovať mám zakázané, proti pindaniu sú výhrady...
Kuwa, ešte ani do Bukiho nemôžem rúbať ?
...ach ja nešťastný zemepán.
Juraj, nie každý má šťastie na dobrých doktorov ako ty, čakacie doby na vyšetrenia su dlhé... Radšej si pozrieť videjko od Bukiho, ako tlačovku hlavnej odborníčky na všeobecné lekárstvo (tlačovky nepozerám, to som náhodou klikla na jeden odkaz na porade ...)
misoft
28.01.21,23:24
Video som nepozeral a ani nemienim...
...a keď sme už pri tom...ako súvisí položená otázka s Bukim ?
...a keď sme už pri tom, tak najrýchlejšie sa zlikviduje formou injekcie a pod dohľadom lekára...
...a keď sme už pri tom, tak Buki rozhodne nie je lekár.
Keď tak pozerám na počty jeho sledovateľov, tak si kladiem otázku, či by vyskúšali aj toto ? Ale ono by stačilo, ak by to vyskúšal sám Buki...

I ja toto dlho tvrdím... a "Pacho, oni ma nepočúvajú, neveria mi, že to tvrdím". :D
sattelitka
29.01.21,09:04
Ta fasa...nadávať nemôžem, podpichovať mám zakázané, proti pindaniu sú výhrady...
Kuwa, ešte ani do Bukiho nemôžem rúbať ?
...ach ja nešťastný zemepán.
Juraj, nie každý má šťastie na dobrých doktorov ako ty, čakacie doby na vyšetrenia su dlhé... Radšej si pozrieť videjko od Bukiho, ako tlačovku hlavnej odborníčky na všeobecné lekárstvo (tlačovky nepozerám, to som náhodou klikla na jeden odkaz na porade ...)
Náhodou, Dr.Bukovský mi príde väčší odborník ako sú tí, čo teraz riadia Covid. Ani ja ho nemusím vždy počúvať, ale vysvetliť po odbornej stránke vie lepšie, aj poradiť.
Dáša_
29.01.21,10:03
Ta fasa...nadávať nemôžem, podpichovať mám zakázané, proti pindaniu sú výhrady...
Kuwa, ešte ani do Bukiho nemôžem rúbať ?
...ach ja nešťastný zemepán.
Juraj, nie každý má šťastie na dobrých doktorov ako ty, čakacie doby na vyšetrenia su dlhé... Radšej si pozrieť videjko od Bukiho, ako tlačovku hlavnej odborníčky na všeobecné lekárstvo (tlačovky nepozerám, to som náhodou klikla na jeden odkaz na porade ...)
Náhodou, Dr.Bukovský mi príde väčší odborník ako sú tí, čo teraz riadia Covid. Ani ja ho nemusím vždy počúvať, ale vysvetliť po odbornej stránke vie lepšie, aj poradiť.

vysvetlí, poradí. len nenesie zodpovednosť za pacientov. Takže sa mu virtuálne ľahko skúša liečba
buchač
29.01.21,11:28
nenesie zodpovednosť za pacientov.
Hm...pred pár dňami som presne o tom niekde inde písal.
marjankaj
29.01.21,11:32
nenesie zodpovednosť za pacientov.
Hm...pred pár dňami som presne o tom niekde inde písal.
Najlepšie je posrať si to podľa seba. A nie podľa iných.