donjuan
29.01.21,14:34
Dobrý deň..chcel by som sa sťažovať na katastrálný úrad v Lučenci,pri prepise bytu ktorý som kúpil,mi kataster vystavil zlú adresu listu vlastníctva-, bytom Lučenec, ... Nerozumiem ako mi mohol kataster v Lučenci zapísať byt s LV č....,par.č......a súvisiacimi vecami na túto adresu a konečnú adresu mi pripíše z mojej starej adresy a ešte ktomu mi dá smerovacie číslo z Fiľakova?
Katy a R
29.01.21,14:18
Keď už si to sem takto verejne - pozrela som "cica" reg ;). Máš to správne napísané, jedine je tam chyba v PSČ - švorka so šestkou zamenené. Toto podľa mňa dáš do poriadku telefonicky - mohli sa len pomýliť v zapisovaní. Ale najskôr pozri, či si ty v návrhu náhodou nemal chybu v smerovacom čísle??
No a k adrese: preto tam máš starú adresu - lebo trvalý pobyt je podľa OP - ešte si zrejme nemal zmenený, keď si to riešil.
A ak tam bývaš - tak aj tak ti bude treba zmeniť adresu TP (ak už máš nový OP) - to sa robí oficiálne (tlačivo) - a tým pádom bude aj správne PSČ. Takže sa nemáš prečo stresovať :)
A radšej si vymaž tie osobné údaje ;)
marjankaj
29.01.21,15:43
A akú adresu máš v občianskom preukaze?
A aká adresa je na kúpnej zmluve?
donjuan
29.01.21,15:56
Dakujem za odpoved..ale neviem to najist ako to odstranim,nakoniec som ja hlupak????
Katy a R
29.01.21,16:00
Ty to neodstrániš - ak už máš nový OP, s novou adresou - tak si choď na kataster spraviť zmenu adresy. Zatiaľ sa nič nedeje to smerovacie číslo je "zjavná chyba"
donjuan
29.01.21,16:06
A vie to admin alebo ako to odstranit,ked ja to neviem..este raz dakujem.
Katy a R
29.01.21,16:12
jáj myslíš tie tvoje údaje v príspevku - normálne si daj upraviť príspevok ako už si aj spravil - a vymaž meno a tie čísla - LV . Nie celý príspevok . nahlásila som už admin - hádam ti to spraví;)
donjuan
29.01.21,16:21
Dufam,ze admim odstrani,lebo som dal uplne vsetko odstranil a teraz sa to uz vobec nezobrazuje.
terezamaria
29.01.21,17:34
klikneš na tušku v Tvojom príspevku a pekne si upravíš, čo potrebuješ