Wood Star
04.02.21,17:24
V septembri 2019 som začala pracovať v jednej firme. Zmluvu som mala na rok. Prvé tri mesiace mi dovolenka pribúdala po dva dni za mesiac, za december mi nepribudla žiadna. V januárovej výplatnej páske ma prekvapilo, že som mala iba 2 dni novej dovolenky (čiže za rok 2020). Bolo mi to vysvetlené, že je to preto lebo mám zmluvu na dobu určitú. Za február mi pribudli ďalšie 2 dni a zrazu v marci sa mi objavilo 16,5 dňa. V auguste mi skončila zmluva a dali mi podpísať novú znovu len na jeden rok čiže do konca augusta tohto roku. A teraz mám na výplatnej páske za január 2021 znovu len 2 dni dovolenky. Je to v súlade so zákonom? Lebo je to divné.
Tweety
04.02.21,16:34
Doba určitá alebo neurčitá nemajú nijaký vplyv na výpočet nároku na dovolenku. Podstatné je vedieť ročný zákonný nárok na D, potom odpracované a neodpracované dni na prípadné krátenie nároku. Takže pre presný výpočet si spočítaj odpracované dni, neodpracov. dni, začiatok PP a ukončenie doby určitej. Nárok sa posudzuje za každý rok zvlášť.
veronikasad
04.02.21,17:02
Kým nemáš v kal.roku odpracovaných 60 dní, mzdový SW počíta len dovolenku za odpracované dni - za každých 21 odprac.dní 1/12 ročného nároku. Preto v mesiacoch január-február ti ukazuje nárok len za d va mesiace. Až v marci, keď už máš odpracovaných 60 dní, máš na páske uvedený nárok do skončenia prac.pomeru - teda za 01-08/2020.

Postup zamestnávatela je v súlade so Zákonníkom práce
Wood Star
04.02.21,18:12
Kolegyne, ktoré majú zmluvy na dobu neurčitú majú na páske 25 dní dovolenky, ja mám už spomínané 2 dni a jedna kolegyňa, ktorá má tiež len na dobu určitú má 1,5, lebo je mladšia. Odpracované dni máme všetky rovnako až na jednu zo starších kolegýň, ktorá si už stihla vybrať 3 dni dovolenky. Tak potom neviem v čom je rozdiel ak to nie je určitá/neurčitá doba.
Wood Star
04.02.21,18:15
Ďakujem za odpoveď. Toto platí teda len pre dobu určitú? Lebo kolegyne na dobu neurčitú majú na páske 25 dní dovolenky.
veronikasad
04.02.21,18:48
Zalezi od nastavenia mzdového SW, aj pri dobe urcitej môže byť už v januari uvedena na paske pomerna časť dovolenky. Ked vsak neodpracuje 60 dni a vyčerpá si viac dovolenky, preplatok musi vrátiť, co pri súčasných castych PN-kach byva niekedy problém.
Wood Star
04.02.21,19:09
Ďakujem.