ormika
19.09.06,09:59
Otec má 60, prosím poraďte, čím ho obdarovať? Je to veľmi ťažké vymyslieť darček....ďakujem:)
Tweety
19.09.06,08:01
Otec má 60, prosím poraďte, čím ho obdarovať? Je to veľmi ťažké vymyslieť darček....ďakujem:)Napr. zájazd, liečebný pobyt.
ormika
19.09.06,08:11
Bude to rodinné posedenie so súrodencami a švagrami otcovými a už som z rodiny počula, že dostane kúpele, hodinky. My sme mu chceli so sestrou kúpiť na polovičku zepter lampu, no základná lampa stojí okolo 20 000 a to je pre nás veľmi veľa. Myslíte že je dobrý nápad kúpiť takú zemegulu, resp. glóbus do ktorého sa ukladajú rôzne nápoje a je to na kolieskach? Rodičia majú tmavohnedú obývaciu stenu a bledšiu plávajú podlahu, takže by sa im to tam aj hodilo. Oslava sa blíži, mám na to tri týždne... ach jaj...
Tweety
19.09.06,08:13
Bude to rodinné posedenie so súrodencami a švagrami otcovými a už som z rodiny počula, že dostane kúpele, hodinky. My sme mu chceli so sestrou kúpiť na polovičku zepter lampu, no základná lampa stojí okolo 20 000 a to je pre nás veľmi veľa. Myslíte že je dobrý nápad kúpiť takú zemegulu, resp. glóbus do ktorého sa ukladajú rôzne nápoje a je to na kolieskach? Rodičia majú tmavohnedú obývaciu stenu a bledšiu plávajú podlahu, takže by sa im to tam aj hodilo. Oslava sa blíži, mám na to tri týždne... ach jaj...Ak je fajnšmeker, tak sa isto glóbusu poteší.
sysula
19.09.06,08:16
my sme darovali hojdacie kreslo..a tomu darceku sa velmi potesila cela rodina, nie len oslavenec :p ale myslim ze aj tvoj napad je celkom dobry..
ormika
19.09.06,08:32
Tak ten obrázok nemá chybu :)
ajobs
19.09.06,08:33
Ak je fajnšmeker, tak sa isto glóbusu poteší.

A hlavne, aby v tom glóbuse boli aj tie nápoje. Hádam to nechceš darovať prázdne (teda bez obsahu) ?:D :D :D
ormika
19.09.06,08:35
No jasne že nie prázdne :D do glóbusu aj nejaká dobrá flaštička :D
etelah
19.09.06,08:42
urcie by mu dobre padla dovolenka - liecenie - kupele - pohoda na horách a dobrom vzduchu kludecek od všetkeho co ho unavuje a to vela nestojí
ormika
19.09.06,09:42
Veľmi pekne ďakujem za rady, ale ak by ste mali nejaké nápady, rada ich uvítam....:)
ilona
20.09.06,10:24
Mamička mala 70 rokov a v tomto veku sa darčeky ťažko kupujú,lebo už toho veľa nepotrebuje.Kúpila som jej artrosptop+gely+vitamíny na prírodnej báze,ktoré viem,že by si sama aj tak nedovolila kúpiť a ja už len dúfam,že budú mať aj nejaký účinok.Neviem,či je to vhodné ako darček,ale mamička sa potešila.
Mackovka
21.09.06,04:20
Možno by nebolo zlé vybrať darček podľa toho, čo rád robí - či je záhradkár, kutil, či rád šoféruje ... Hlavné je aby darček nezostal najbližšie roky v kúte. Želám Ti, aby sa oslava vydarila.
hetty
21.09.06,07:57
Moji rodičia budú mať 50. Kúpili sme im perličkovú kúpeľ, nakoľko manuálne pracujú a stále ich bolí chrbát.
Lucuš
21.09.06,08:02
Najprv si zalistuj v pamäti a popremýšľaj aké má záľuby, možnože by si ho potešila, keby ste jemu a mame kúpili zájazd stačí 3 dňový ale na miesto ich mladosti, prvej zaľúbenej dovolenky, svadobnej cesty... Vieš počula som, že teraz je to IN.
Viera123
21.09.06,13:47
Ja sa prikláňam k tomu hojdaciemu kreslu, naozaj je to darček, ktorý mu bude dennodenne pripomínať darcu :-). Neviem, ale ten glóbus, nech mi tí, ktorí ho vlastnia, odpustia, skôr považujem za gýč.
DanielaSL
21.09.06,14:17
Kamarátka ide práve kúpiť manželovi kreslo na 60-ku, nie hojdacie, ale nejaké čo predvádzal Peter Novotný. Je to vraj kreslo , v ktorom keď sa pritlačí chrbátom, tak sa jemne zloží do ležiacej polohy. Jej manžel si totiž rád podrieme v kresle. Neviem kde ho dostať kúpiť na Slovensku, ona ho objavila v Poľsku.
ormika
02.10.06,12:31
Ozaj je to veľmi ťažké....kúpele ani nič podobné nehrozí, otec ešte pracuje, bol dlhšiu dobu chorý, takže by nemal v práci vymeškávať.
Vďaka vám za rady a pomoc pri výbere.
deha
03.10.06,08:00
Ak chodí do prírody tak napríklad ďalekohľad alebo antialergické paplóny vankúše a nejaké pokné návliečky