maped
05.02.21,16:20
Poprosím o poradenie, dnes som odovzdala účtovníctvo. Ako zruším autorizáciu el. doručenie k daňovému subjektu cez aké tlačivo?
Ďakujem pekne.
kn-alka
05.02.21,15:30
cez svoj profil, ale kým tá firma nebude mat inú autorizáciu, tá tvoja sa nedá zrušiť.... aj ja mám pár firiem, ktoré mi tam "visia" a neviem sa ich zbaviť.
kn-alka
05.02.21,15:32
Osobná internetová zóna
Autorizácie a zastupovania
Moje autorizácie k subjektom
maped
05.02.21,15:34
práve som to skúšala a nejde mi to zrušiť. Teraz potrebuje nová účtovníčka prístup a sľúbila som, že to dnes zruším... no nejde to.
maped
05.02.21,15:44
Skúšam to a nejde mi to. Cez všeobecné podania sa nedá oznámiť na FS že žiadam o rušenie?
JankaO
05.02.21,16:03
Všeobecné podanie register - zrušenie prístupu z dôvodu odstúpenia od plnej moci na zastupovanie subjektu...
maped
05.02.21,16:13
Ďakujem, prosím čo do všeobecného podania register všetko treba povypĺňať Janka? Prihlasujem sa cez moju zónu? Katalógy, katalóg formulárov? Neviem ako si to myslela.
Ešte raz ďakujem pekne.
JankaO
05.02.21,16:20
Áno, katalógy, katalóg formulárov, podanie pre FS -Register, Všeobecné podanie a dole do textu, žiadam o zrušenie prístupu k subjektu názov, DIČ z dôvodu odstúpenia.... atd
maped
05.02.21,16:34
identifikačné údaje daňového subjektu dám tej firmy, resp. moje? Nepodávam to ako firma ale ako ja FO? Aj keď idem cez svoju zónu stále mi to tam dáva tú firmu ako právnickú osobu. Nedá sa to podať cez svoje rod. číslo. Iba cez IČO. Ako teda prosím postupovať?
Ďakujem veľmi pekne!
JankaO
05.02.21,16:45
prihlásiš sa na subjekt, ktorý chceš zrušiť, systém automaticky doplní ich údaje a do textu napíšeš to, čo som písala + uvedieš svoje údaje a svoj identifikátor
kn-alka
05.02.21,17:15
však nová účtovníčka si spraví prístup a tvoj zrušia, alebo až potom budeš môct ten prístup zrušiť
kn-alka
05.02.21,17:16
na DÚ mi vraveli, že niekto MUSÍ mať aktívny prístup, pokiaľ nebude žiadať nová účtovníčka, ten tvoj nezrušia
kn-alka
05.02.21,17:31
pred chvílou som ti písala, že ti to zatial NEZRUŠIA, pokiaľ nová účtovníčka nebude mať prístup, a ty tu nariekaš, že ti to nejde. Nevieš čítať?
avalik
05.02.21,17:50
nova uctovnicka nech si ich podradi pod seba, zasle splnomocnenie na seba, kde je uvedene zrusenie vsetkych predchadzajucich splnomocneni a za par hodin je to spracovane - ja osobne som vecer podala a rano mi dosla autorizacia