ALDA
19.09.06,10:44
Je potrebné pridávať ešte nejaké nové témy? Asi je ich tu už požehnane.
Melnick
19.09.06,08:46
Je potrebné pridávať ešte nejaké nové témy? Asi je ich tu už požehnane.

Alduška ,určite ma zabiješ,keď sa stretneme,ale táto je tiež nová.:D
ALDA
19.09.06,08:47
Alduška ,určite ma zabiješ,keď sa stretneme,ale táto je tiež nová.:D

Ja som skúšala, či ide pridať nová téma a nevšimla som si, že iba v sekcii: Váš názor na Poradu..no blb je blb:D
ZuzanaA
19.09.06,08:48
Je potrebné pridávať ešte nejaké nové témy? Asi je ich tu už požehnane.
Samozrejme, že je. Veď na to nám porada slúži. :) Aj keď je pravda, že niektoré témy sa opakujú nespočetne veľa krát.
Melnick
19.09.06,08:52
Ja som skúšala, či ide pridať nová téma a nevšimla som si, že iba v sekcii: Váš názor na Poradu..no blb je blb:D
Tak toto, v súvislosti s Tebou, určite Nie.:)
ALDA
19.09.06,08:53
Tak toto v súvislosti s Tebou určite Nie.:)

Bohužiaľ áno:eek:
EkoMax
19.09.06,09:06
Tak toto, v súvislosti s Tebou, určite Nie.:)
Čítam Tvoje príspevky, a súhlasím s Melnick. Asi si chcela poukázať nato, že niktoré témy sa naozaj nespočetne krát opakujú. Len je jednoduchšie napísať aktuány problém a počkať na rýchlu reakciu, ako sa prehrabávať v prechádzajúcich príspevkoch. :)
Zdeni
19.09.06,09:18
Tak toto, v súvislosti s Tebou, určite Nie.:)
Súhlasím s Majkou. Alduška, máš pravdu, už je tu toľko tém, že každá nová otázka sa dá zaradiť do nejakej už existujúcej témy.
lenkak
19.09.06,16:44
a potom sa zaraďujú samé linky a odkazy na staršie príspevky, kde sa problém už riešil.
Danila
19.09.06,16:51
a potom sa zaraďujú samé linky a odkazy na staršie príspevky, kde sa problém už riešil.ALDA, Ty máš absolútnu pravdu. Ja tému ani neviem zadať / ani som sa o to nepokúšala, a ani o iné Vaše technické danosti/ a dozvedela som sa absolútne všetko, do detailu, a ešte nad rámec mojich požiadaviek, odborne perfektne, zadarmo a bez straty času po akýchkoľvek školeniach. Porada je moje školiace, praktické aj terapeutické stredisko. Jediné pracovisko, kde vydržím rada, pravidelne a najdlhšie.
lenkak
19.09.06,16:55
ja keď som zadávala nové témy - linky na MRP dlho som rozmýšľala ako sa vôbec zadá nová téma. :eek: Ale potom mi došlo...:confused::D
Paula
19.09.06,16:56
Porada je moje školiace, praktické aj terapeutické stredisko. Jediné pracovisko, kde vydržím rada, pravidelne a najdlhšie.

Súúúúúúúúúúúúúúúúúhlas :)
Orim
19.09.06,17:40
Skôr vidím problém v tom, že máme viac problémov s vyhľadávaním starých tém do ktorých by sme sa mali podívať ak chceme najsť odpoveď na naše otázky. :)
Jednoduchšie je založiť novú tému, ktorá je presne podľa našich predstáv. :)

Ak niečo hľadáme vyhľadávač nám ponúkne niekoľko tém, kde sú naše problémy riešené. Ale nemáme čas ich všetky čítať aby sme zistili to čo potrebujeme a je jednoduchšie založiť tému novú.

Musím však povedať, že takto zapadne veľa dobrých myšlienok, pretože sa nie všetkým sa chce znova odpisovať na niečo na čo už odpovedali. :(