00bobenka
09.02.21,13:09
ja beriem hneď po obede vitamín D (lebo treba s mastným niečim) , a zároveň si dám hneď s tým aj Céčko (aby som nezabudla, lebo beriem ešte a magnezium a zinok) môže sa to spolu - naraz?
buchač
09.02.21,12:20
..
00bobenka
09.02.21,12:33
a čo je na tom buchač že sa chcem spýtať na to, veď preto táto porada aj je , či? niektoré vitamíny sa nesmú brať spolu ak by si nevedel..
Jarka 1
09.02.21,12:48
Nič na tom nie je. Riešila som presne túto otázku, keď som sa na jeseň rozhodla podporiť imunitu. Niečo som našla na nete a niečo som pozrela z kombinácií vitamínov, ktoré predávajú v lekárňach.

Takže takto:
Kombinácia vitamínov

D + C

Zinok + Selén + E - takúto kombináciu som videla

Zinok sa ale odporúča brať samostatne max každý druhý až tretí deň

Nebrala by som všetko spolu naraz.
00bobenka
09.02.21,12:53
Nič na tom nie je. Riešila som presne túto otázku, keď som sa na jeseň rozhodla podporiť imunitu. Niečo som našla na nete a niečo som pozrela z kombinácií vitamínov, ktoré predávajú v lekárňach.

Takže takto:
Kombinácia vitamínov

D + C

Zinok + Selén + E - takúto kombináciu som videla

Zinok sa ale odporúča brať samostatne max každý druhý až tretí deň

Nebrala by som všetko spolu naraz.
Ďakujem
veronikasad
09.02.21,12:54
zinok doporučuju zapíjať zeleným čajom
buchač
09.02.21,13:01
a čo je na tom buchač že sa chcem spýtať na to, veď preto táto porada aj je , či? niektoré vitamíny sa nesmú brať spolu ak by si nevedel..
Kriste Pane...daj mi silu reagovať na tak stupídnu " otázku "...

Kuwa, ma neser...to koľko máš rokov, že položíš niečo takéto ?
Keď už nič iné nenapovie, tak od začiatku pandémie je spomenuté, že jedným s dôležitých prvkov podpory imunity sú vitamíny E a C.

Vezmi si príkladne Centrum vitamín...pozri si zloženie a budeš v obraze.
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=vitym%C3%ADn+centrum

Dalo by sa pokračovať v téme, ale nemá význam strácať čas nad (až) takým laicizmom (nechcem rovno napísať hlúposťou).
Jarka 1
09.02.21,13:12
buchy, tu sa riešia iné hlúposti, ktorým stupidita nesiaha ani po kolená. Ak by si mal každí všetko vyhľadať sám, nemal si sa na kom odreagovať. :D :D
buchač
09.02.21,13:28
buchy, tu sa riešia iné hlúposti, ktorým stupidita nesiaha ani po kolená. Ak by si mal každí všetko vyhľadať sám, nemal si sa na kom odreagovať. :D :D
Tiež pravda...ale ešte furt beriem, že nie každý sa vie pohybovať vo virtuálnom svete.
Vezmi babík...má môj obdiv, že čo dokázala v jej veku.

Moja pekná...ja sa ti viem odreagovať na hubách alebo v dielničke...to je iný level.
Ale máš pravdu, stupídnych jedincov je tu habadej...odbavujú sa jedna radosť, ja iba len podeyebujem. ;) :D