Cassovia22
18.02.21,03:01
Dobry večer prosím vás priblžne pred 15 rokmi mi bolo doručené oznamenie že mám obsolvovať preskúšanie, na základe viacerých prestupkov, no nedostavil som sa pretože som si ocitol v zložitej životnej situacii...bolo tam aj pár nezaplatených pokút no ako som zistil prebehla amnestia ktorá sa týkala práve toho. Takisto som prešiel aj oddlžením .Otázka na vás ako by som sa vedel dostať opäť k vodičskému preukazu po prípade čo by som musel absolvovať aby mi bol znova vydaný........................................... ............ za odpoveď vopred ďakujem.
ivka70
18.02.21,02:50
Uz urcite komplet nove skusky, psychologicke sedenia, aby ta na ne vobec pustili, co este zistis https://ficek.sk/kde-poziadat-o-vratenie-vodicskeho-preukazu-20207
Cassovia22
18.02.21,04:15
no to mi je jasné skor mi ide o to že či sa može stať že pojdem celú autoškolu od znova.
ivka70
18.02.21,05:28
To je viac nez iste. Tie psycho sedenia - aby ta vobec pustili do autoskoly.
Monča
18.02.21,11:44
Treba pozrieť, čo Vám bolo nariadené v rozhodnutí alebo v tom predvolaní na skúšky. Ak vedenie bolo zastavené na 2 roky a viac, udáva sa tam väčšinou doložiť psychologické vyšetrenie, zdravotnú prehliadku a podrobiť sa preskúšaniu na DI.
Posudky nesmú byť staršie ako 1 rok. Musíte sa prihlásiť do autoškoly na doškoľovací kurz, absolvovať určitý rozsah kurzu. Na skúšky Vás môže predviesť iba autoškola, tá Vás musí aj prihlásiť na skúšky klasicky ako nového žiaka. Robíte testy + cvičisko + jazdy. Pozor, budú zmeny v skúškach. Už nie klasicky v AŠ, ale na DI na počítači. Aj otázok bude už možno aj 100... generovať ich bude počítač zo 4000 a budú tam aj otázky z údržby. Čím skôr sa informovať. Kvôli Covidu sa všetko odsúva, malo byť k 1.4.2020, potom v septembri 2020 ...