jenny7
19.09.06,14:16
Ahojte, nevedela som, kam správne zaradiť tému, takže nakoniec som skončila v domácnosti.
Chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s učením cudzích jazykov cez jednu spoločnosť, ktorú ponúkajú v časopisoch. Ponúkajú k tomu CD, proste počúvaš a pritom sa účíš.
Má s tým niekto skúsenosť?? Píšu tam, že je to dobré, že sa to naučíš rýchlo. Samozrejme samé chvály, preto som zvedavá, či to už niekto okúsil?
Ďakujem za vaše názory.
katkaj
19.09.06,12:40
Ahojte, nevedela som, kam správne zaradiť tému, takže nakoniec som skončila v domácnosti.
Chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosti s učením cudzích jazykov cez jednu spoločnosť, ktorú ponúkajú v časopisoch. Ponúkajú k tomu CD, proste počúvaš a pritom sa účíš.
Má s tým niekto skúsenosť?? Píšu tam, že je to dobré, že sa to naučíš rýchlo. Samozrejme samé chvály, preto som zvedavá, či to už niekto okúsil?
Ďakujem za vaše názory.

Skús si prečítať túto tému :)

http://www.porada.sk/t31514-taxus.html
martinetto
19.09.06,14:57
No ja som si kupil od R. D. Výberu - English in 20 minute.... je to odľa mna dobre.. ale je to už pre pokročilých a je to skor taka business angličtina... stojí to 2000 SK za jednu sadu a su dve sady, ale som spokojny.