dalas5
21.02.21,17:17
Zdravim. V byte v novostavbe mi v kupelni namontovali elektricky radiator. Zial ani za tri hodiny sa nevykuril cely ale len z polovice. Dolna polovica.V com je chyba? Treba doplnit viac vody cez ten ventril z hora?Je uplne novy nikdy nebol pouzivany. Vie mi niekto poradit kde je chyba a co mam urobit aby bol vyhriaty cely?
Jarka 1
21.02.21,16:20
Asi treba odvzdušniť.
buchač
21.02.21,16:36
Treba doplnit viac vody cez ten ventril z hora?
=======================
Vodu asi veľmi nie.
Ono je potrebné pozrieť do návodu, aké je médium v radiátore...zvyčajne sa tam dáva nejaké zmes a nie iba čistá voda.
dalas5
21.02.21,16:44
No bolo mi povedane ze tam mam naliat vodu asi do polovice.Pracovnik tej firmy mi to tak spravil ale nepockal kym sa riadiator cely rozkuri........Rozmyslal som ci by nebolo lepsie doliat viac vody..............Bolo mi povedane ze ked sa ovzdusnuje tak venit ulozeny hore treba len trocha povolit a ono to same vyprskne von.Ale to raz za rok. vraj.
faro1
21.02.21,16:55
dalas5 (Dnes 18:44) No bolo mi povedane ze tam mam naliat vodu asi do polovice.Pracovnik tej firmy mi to tak spravil ale nepockal kym sa riadiator cely rozkuri...
----------------------------------------------------------------------
Radiátor je v záruke pretože je to novostavba, neviem prečo by si ty mala riešiť radiátor. Nech sa stará firma čo radiátor namontovala.