dalas5
22.02.21,19:44
Prosim vie mi niekto pomradit? Rzhodujem sa nad tym ci si dam spravit kuchynu s uchytkami alebo bez uchytiek. Bez uchytiek sa to vola tusim Pusch efekt.Ludia maju rozne nazory.Niektori sa stazuju ze sa to spini a ini si to pochvaluju ze nenarazaju do uchytiek.Poradte mi prosim.
jelalim
22.02.21,19:02
Pusch efekt neviem sice co je, ale hladal by som ho skor v oddeleni podprseniek.
Co sa tyka tej kuchyne, ak kupujes novu, vyber si taku aka sa tebe paci a aka tebe vyhovuje.

Moj osobny nazor, je ze do uchytiek si budes buchat hlavu a bezuchytkova sa hned paradne zaspini, v kuchyni ked potrebujes otvornit skrinku, memaz vzdy uplne ciste a suche ruky. Tiez velmi zalezi na zrucnosti toho co to montuje a na spracovani.

Ja osobne som isiel strednou cestou, mam uchytky zafrezovane do dvierok.
buchač
22.02.21,19:31
Pusch efekt je to, že sa zásuvka a či dvierka otvoria jemným stlačením...zatvorenie funguje opačne - privrieš dvierka a zvyšok sa dobrzdí. Neexistuje niečo také, ako je buchnutie dvierkami.

Moji mladí si minulý rok henten systém namontovali...sú spokojní.
Ale ty sa budeš musieť rozhodnúť sama.

https://www.youtube.com/watch?v=bGRkZT22qpA
buchač
22.02.21,19:42
:D :D :D ...bešňak schovaný jak podlá krysa úraduje.
Je totálne na smiech...že vraj spam.
dalas5
22.02.21,19:45
Buchac. Cize ty keby si si mal zvolit novu kuchynu tiez by si si zvolil danu kuchynsku linku s Pusch efektom? Cize tam asi niesu zafrezovane uchytky?...A nevyzaduje si to elektricky prikon? pripadne nemozu to zdemolovat najomnci v pripade zeby som chcel byt chcel po nejakych rokoch zacat prenajimat? A co v pripade chladnicky abudovanej? Ta je asi lepsie mat bez toho pusch efektu inak si urcite vyziada elektricky vykon.
buchač
22.02.21,19:58
Elektrina tam nie je žiadna...už len to by chýbalo.
---------------
Zdemolovať nájomníci ? Nesranduj...to už aká paranoja ? Šak neprenajímaj.
---------------
Technické detaily rieš s dodávateľom a nie s niekym na nete.
---------------
Ja či by som chcel Puschapku ? ...a čo ja viem ? Možno áno, možno nie.
misoft
22.02.21,22:59
Push effect - dobrá vec. Žiadne príchytky a ani lektrina. Všetko je založené na uchovaní energie v pružinách a piestoch. Dokonca aj pre chladničku by sa našlo - len v trochu väčšom.Elektrina by bola len v tej chladničke.