Ivik300
23.02.21,15:25
dobry den prosim vas vedel by mi niekto poradit s chybou v spravcom zariadeni- i2c hid device kod 10. skusal som uz preinstalovat windows aktualizacia ovladacov par navodov som skusal no stale nic akurat som prisiel ze je to na touchpad a ten stale nereaguje,jedna sa o Asus X540L Win 8.niejake napady? dakujem
misoft
23.02.21,14:59
Ak je problém ako píšeš, s touchpadom - tak je to ovládačom na ten touchpad, pozri v správcovi zariadení, či pri ňom nie je nejaká výstraha.
Potom postupy:
Môžeš skúsiť - v správcovi zariadení ODOBRAŤ touchpad zo systému, reštart a OS by mal detegovať ten touchpad a nainštalovať ovládač - pokiaľ sa predtým s NB nič nerobilo, nájde si ho uložený v NB a doinštaluje.
Pokiaľ by to robilo problémy - stiahni si - tu hľa:
https://asussupportdriver.com/asus-x540la-driver-download/
je tam na touchpad - Asus Smart Gesture. Stiahni, ulož, daj aktualizovať ovládač a podstrč ten stiahnutý.
Ivik300
23.02.21,15:09
dakujem krasne a ano prepacte zabudol som napisat je tam zlty vykricnik a skusal som aj odobrat touchpad zo systemu a restartoval som PC a Os si ho aj detekoval nainstaloval ale zrejme nie uplne zlty vykricnik tam pretrvava stale chyba i2c hid device idem vyskusat to stiahnut co ste poslal dakujem napisem
Ivik300
23.02.21,16:11
no takze skusil som stiahnut ovladac nainstaloval som ako sa ma dal som restart a klasika to iste dookola a ked dam aktualizovat zo zoznamu tak mi napise ze ovladac je aktualny