JarkaL
19.09.06,19:32
V tomto čase vrcholia preteky ZP o získanie nových poistencov. Zdá sa mi, že to s reklamami preháňajú (jedna z nich dokonca "kupuje" klienta za 500,- Sk). Myslím, že tie peniaze, čo to stojí, mohli radšej využiť účelnejšie.Rada by som poznala aj Váš názor.
martinetto
19.09.06,17:35
V tomto čase vrcholia preteky ZP o získanie nových poistencov. Zdá sa mi, že to s reklamami preháňajú (jedna z nich dokonca "kupuje" klienta za 500,- Sk). Myslím, že tie peniaze, čo to stojí, mohli radšej využiť účelnejšie.Rada by som poznala aj Váš názor.
Moja reč! Veď vlastne aj tak tie penieze ktoré takto rozdali získali z našich platieb. Je to asi ich politika, "kým vtáčka lapajú, pekne mu spievajú", a potom ked pride na ôlámanie chleba" tak sa budú tváriť že nemožu nič robiť, lebo nemajá FP.
Danila
19.09.06,17:37
V tomto čase vrcholia preteky ZP o získanie nových poistencov. Zdá sa mi, že to s reklamami preháňajú (jedna z nich dokonca "kupuje" klienta za 500,- Sk). Myslím, že tie peniaze, čo to stojí, mohli radšej využiť účelnejšie.Rada by som poznala aj Váš názor.Tak ako Teba, aj mňa dvíha zo stoličky pri každej reklame. Na Slovensku po slovensky.
duficek
19.09.06,18:35
mna vzdy dostane kramar s hlaskou o kvalitnejsej zdravotnej starostlivosti...to je uplny hnus...to akoze moj lekar sa stane hned kvalitnejsi ked budem u nich poisteny?

som zvedavy ako sa budu o nas "starat" pocas roka, ked sa nebude dat menit positovna....zas budeme tahat za kratsi koniec a medove motuziky zase uvidime ked sa bude blizit moznost zmeny poistovne. DTTO ako politici, pred volbami medzi ludmi a potom....ach
durisovad
19.09.06,18:55
Mne prisla ponuka na zmenu poistovne dokonca na adresu domov. Na letacikoch slubovali hory-doly, ale na zmluve bola len jedna podmienka - ze budem platit. Pekne som cely obsah obalky odlozila do kosa na papiere, ktorymi budem podpalovat ohen v peci.
Dass
22.09.06,07:53
A sluby na očkovanie proti chrípke ?! Ved je to nezmysel poisťovna nefunguje a v januári je to asi jedno či budu alebo nebudu očkovat !
Na Slovensku je to tak !
A nemáme silu to prelomiť alebo to nevieme !?
Marína
22.09.06,10:47
Tá sľubotechna na očkovanie proti chrípke sa mi najviac páči a hlavne, keď za tým v správach zahlásia, že sa ešte nedoviezla žiadna vakcína a v lekárňach od Záhoria až po Ubľu ju nemajú.