liduska
20.09.06,08:55
Máte niekto skúsenosti s vankúšmi z ovčej vlny?Prípadne aké by ste doporučovali kúpiť. Vďaka.
Tweety
20.09.06,06:56
Máte niekto skúsenosti s vankúšmi z ovčej vlny?Prípadne aké by ste doporučovali kúpiť. Vďaka. Už sme to tu rozoberali, skús si dať vyhľadať príspevky. Ja iba odporúčam, mám komplet vybavenie na dvojposteľ a som maximálne spokojná.:)
liduska
20.09.06,07:15
Dala som si aj do vyhľadávača ale nič mi neponuklo nevieš tému?
Tweety
20.09.06,07:17
Dala som si aj do vyhľadávača ale nič mi neponuklo nevieš tému? Mala by to byť téma ovčie rúno, alebo AMETIST, ale mňa vyhadzuje zakaždým, nevedela som ti to pripojiť. Tak skús, možno sa tebe podarí.
liduska
20.09.06,07:33
ponuka mi len moju temu
kacena26
20.09.06,07:45
zdravíčko ja mám tiež velmi dobré skúsenosti s takými to výropkami mam konplet kupili sme to na prezentácii u kamarátky len si musíš dávať pozor na označenie ktoré je na kazdom výrobku je to taká mala cedulka s takým akoby chunáčom vlny zevraj je to znacka originality toho túna. a údrzba je velmi lahká tie starsie dávame vyprat do prácky ale nie v prásku ale kúpili sme na to lanolín ktorý to krasne vyperie a robili sme este tak že ked napadol sneh tak sme nan polozli prikrívky aj vankuse asi tak na 10 min a potom vyprasili a pomohlo ani by si neverila aky ten sneh zostal hnedý
Zita4
20.09.06,07:56
Dala som si aj do vyhľadávača ale nič mi neponuklo nevieš tému?
Našla som toto: http://www.porada.sk/t28183-oveie-runo.html