Lucia neznáma
10.03.21,11:27
Dobrý deň, plánujeme vymeniť správcu, pretože nespokojnosť s ním pretrváva už roky. Oslovili sme správcovské spoločnosti, z ktorých sa nám najviac pozdáva MEOPTA, NOVBYT a SEM. Zároveň som dostala odporúčanie na spoločnosť APIS. Máte niekto skúsenosti s týmito spoločnosťami, prípadne iné tipy na dobrých správcov v Bratislave? Vopred ďakujem za rady a tipy.
ivka70
10.03.21,10:44
A to hladas v ktorom meste? Ci myslis, ze spravcovska z Popradu pride do Roznavy kvoli vam?
Lucia neznáma
10.03.21,10:47
Odpovedať sa dá aj slušnejšie. Ďakujem, doplním si mesto do príspevku.
ivka70
10.03.21,11:20
Nic neslusne na tej doplnujucej otazke nevidim, jednoducho otazka ako bola bola polozena, nemala zmysel.
Co je na nej neslusne?
Lucia neznáma
10.03.21,11:26
Nemienim sa tu hádať, prišla som si sem po možné riešenia. Len toľko, že pokojne stačila prvá otázka.
ivka70
10.03.21,15:02
Pokojne stacilo zareagovat, vdaka za upozornenie, doplnim mesto ... a nie tu perovat niekoho, kto sa snazi pomoct. Niektori ludia nedomyslia svoju otazku pre tych je konkretny priklad v druhej vete jednoduchsie pochopit.
faro1
11.03.21,06:42
Ja mám veľmi dobrú skúsenosť zo správcovskou spoločnosťou Somat Group a.s. :http://somatgroup.sk/sk/Sluzby/
Náš objekt spravuje 14 rokov a za ten čas neboli nijaké problémy.
Lucia neznáma
11.03.21,06:50
Ďakujem, skúsim ich osloviť ;-)
misoft
11.03.21,14:06
mimotemy
Vieš neznáma "Lucia neznáma" - my tu na Porade sme nedostali veštecké gule, ani nemáme telepatické schopnosti, aby sme zistili, v ktorej lokalite tvoja "maličkosť sedí na "pozadí" nad klávesnicou.
Inak poznámka - takýchto - ako ty - tu "veľmi milujeme" - až tak, že drzosť a nafúkanosť odmeníme aj vyhadzovom.
A ako dôkaz - toho cinyqa (na žiadosť) som vykopol. Pre mňa potom nebude problém to urobiť aj u teba.