ndobrovodsky
13.03.21,10:41
Zdravím.
Ešte 10.1 som objednával cez internet posteľ z Moravy s platbou pri dodaní. Dodanie do 14 dní zadarmo. Hneď po objednávke som ich kontaktoval, či vedia doručiť, lebo tak si kúpim k tomu matrac. Bol v zľave. Matrac je doma, posteľ nikde. V kuse sa vyhovárajú na niečo, na Slovensko chodia cez víkend, potom začiatkom týždňa, šofér je chorý. Objednávku nezrušili a ja by som na nej trval, takú vyklápaciu posteľ neviem zohnať inde, už som hľadal. Vedel by som ich nejako prinútiť aby mi to už po 2 mesiacoch dodali? Viac krát som volal, posledný dátum bol včera, slubovali aj potah zadarmo. Aj som sa zasmial. Posteľ nemám, ale matrac k nemu už áno. Dohnali ma k tým zbytočným výdavkom ak posteľ nebudem mať. Vedeli by ste poradiť?
Ďakujem
ivka70
13.03.21,11:34
Nevies, kedze casy su take, ake su.
Pozri si zmluvu, co si uzavrel, za akych podmienok mozes od nej odstupit.
Ak vsak postel chces, ostava ti jedine pockat na dodanie.
ndobrovodsky
13.03.21,12:42
To je v tom, že potrebujem tú posteľ a oni len sľubujú. A popritom na internetovej stránke majú napįsané že dodávajú na SR bez problémov. To je zavádzanie
veronikasad
13.03.21,12:59
Ak je posteľ hotova, navrhni ze si ju prides sám zobrať, nech preplatia prepravu... Uvidis reakciu, zalohu si nezaplatil
ndobrovodsky
13.03.21,13:53
Neplatil som ešte nič. Možno by som bol bez peňazí aj postele. Sídlo majú na Morave, bolo by tam komplikované pre mňa s dopravou+karanténa