Mbbbk
22.03.21,14:55
Dobry deň chcela by som vás poziadat o pomoc.Ja mám problem s jednym chalanom ktorý má vystopuje za sekundu.Vymenila som tel.cisla,mail,telefon druhý vsetko som spravila čo sa dalo a nic nepomaha Dakujem ak by vedel nie kto poradit
Chobot
22.03.21,15:08
Tak mail od neho si presmeruj rovno do spamu, telefónne číslo daj medzi zakázané. A kúp si nové utajené číslo.

Alebo v čom je problém?
buchač
22.03.21,15:17
...a vieš, kto je to ? Poznáš alebo nie ?
Ak hej, nemal by byť problém.
Mbbbk
22.03.21,18:11
Nepoznám ho iba na stranke pokec som si to vsimla že ten chalan má nájde za sekundu iba stlačím ok a už má ma a to som skusala 20 profilov nové cisla cisla druhych ARD vždy má nájde
Mbbbk
22.03.21,18:13
Vymenila som telefonne cislo poslal mi 2 prazdne SMS to cislo bolo dlhé 17 cisel vymenila som potom cislo v sobotu zavolal utajenym cislom vymenili mi vsetko čo sa dalo ale nerozumia ako má dokáže najst
Mbbbk
22.03.21,18:16
To som vsetko spravila staré telefóny dala preč kúpila druhý SIM karty nové mail nový vsetko a aj tak nic nepomáha našli mi na mail online spambot nevedela som to vymenili pinkody internet ruter pinkody menili VPN skúšali ale vždy má nejak dokáže najst
Mbbbk
22.03.21,18:18
Mám 10 novych mail kazdu mi našiel kúpila som 8 SIM kariet vždy cisla našiel telefóny som vymenila za iphone skratka nic nepomaha
Mbbbk
22.03.21,18:26
Poradili mi si najst hecera takeho čo sa tomu rozumie a dokaze ho najst a pomôcť mi ale ja takého cloveka nepoznam už to trvá 3mesiace a už som skúsila úplne vsetko čo sa dá a nic chcem poprosiť je tu nie kto taký čo by mi dokazal stym pomôcť?samozrejme mu za prácu zaplatim iba sa chcem toho chalana zbavit Dakujem
misoft
22.03.21,18:38
Z toho, čo píšeš - nechce sa mi veriť, že OKAMŽITE nájde prístup k tomu všetkému. Veď len tzv. haknutie, získanie hesla do e-mailu, zistenie tel.čísla na mobil, dokonca iPhone - to chce čas! A ak to dokáže tak rýchlo - MUSÍ mať priamy prístup k nejakému zariadeniu, napr. v PC keyloger, trojan, prípadne musí vidieť a počuť priamo.
Takže - buď máš nejakého "známeho", ktorý ti to u teba fyzicky zistí, nemáš dôsledne zabezpečenú sieť doma, router, 2F overovanie, e-maily, nezabezpečený počítač (veď som doma, tak nemusím si dávať heslo), telefóny majú prednastavené spustenie (bez hesla, PINu, znaku na obrazovke) a stačí mu v nestráženej chvíli len to zistiť a prístup má otvorený. Alebo ti dal do bytu (to už zachádzam do absurdna) plošticu Upozorňujem - tu sme na Slovensku a na takéto veci sú potrebné technológie (a to fest drahé pre online okamžite zisťovanie údajov - to vidno len v US krimi seriáloch, kde za pár sekúnd sa nabúrajú do zabezpečenej siete, kde z obrázku 200x300 pix - zistia dátum na novinách a kde zo sat. snímky zistia i to, koľko mušiek je na značke auta).
Mbbbk
22.03.21,18:52
Tak by som ti to predviedla jak náhle zaregistrujem pokec má za sekundu má a to už je na 20 profilov to iste nik tomu nerozumie či má počúva alebo vidí to neviem menila som v sobotu čisto nové cislo este som ho nikomu nestačila dať ani z nebo nezavolala on mi zavolal utajenym číslom pred tým som opat menila cislo prišla mi SMS to cislo malo cca17 cisel vytvorila som mail nový on si dokázal poslať SMS z overvacim kodom viac som sa doň nedostala zabezpecenie mám otlačok cislo skúsila som VPN registrovať z novým číslom Azet som telefonycky zadavala tiež aj tak má ten chalan vždy najde ale ako
Mbbbk
22.03.21,18:57
Ja zaregistrujem pokec z nových čísel čísel druhých nové mail iné telefóny PC aj tak má ten chalan nájde za sekundu este len potvrdíme ok a to je fakt bez srandy preto hladam človeka kto mi pomôže zistiť kto to je aby to prestalo máš pokec?vola sa andrej80.tt mozes sa na jeho profile pozerať a on furt svieti na modro jak keby ani nespal povedali mi že to je robot a ten chalan má nájde za sekundu
Mbbbk
22.03.21,19:04
Našli mi v mojom Google úcte nexsus4 nebol môj odhlásili ho a na tej mail našli spambota od roku 2017 že mam ale od tedy jak som sa to dozvedela mi vsetko vymenili hesla internet ruter telefóny predala kúpila druhe nové SIM karty kupila maily urobila nové vsetko a nic nepomaha
Mbbbk
22.03.21,19:23
Dali mi program VPN kde iPad mam iné aj tak má našiel,kúpila som 8 nových čísel a registrovala pokec aj tak má našiel,predala som telefóny kúpila iný mail nový aj tak má našiel na Azet som posielala staznost a nic vola sa andrej80.tt na pokeci tam som to zistila potom mam MAC adresy čo nie sú moje iba som si fotky spravila no neviem si dať rady a toho chalana sa neviem zbavit drží sa má jak kliest
Mbbbk
22.03.21,19:26
Na mojom pokeci mam ip veľa ktoré nie sú moje zadava heslo a potom ho nejak uhádne neviem
Mbbbk
22.03.21,19:28
To ja netusim outlok mi včera zablokoval účet že moja aktivita nezodpovedá ich pravidlam sak to je aký v tip este som z nebo ani mail neposlala
Mbbbk
22.03.21,19:51
Chcem iba zistiť kto je ten človek a ten problem mam aj z telefonym číslom 3 krát menila pausal poslal SMS prázdnu zo 17 číslom a v sobotu utajené ale ako to je možné?sak som este ani nestačila nikomu zavolať napisat nic pokec môj 11rocny som pozerala cudzie prihlasovanie ip neboli moje veľa ich je Facebook mi poslal upozornenie mac nie je môj ale ako zisti vsetko keď príklad pozíciám si telefon dám doň novú kartu zaregistrujem pokec ako je možné že má nájde?
Mbbbk
22.03.21,19:52
A ty dokážeš podľa ip adresy zistiť vsetko potrebné?
Taynee
23.03.21,11:12
Ako vieš, že tento práve muž je za tým. Podľa profilu má 41r, čo samozrejme nemusí byť pravda. Čím ťa obťažuje? Keď ti volá alebo píše, tak čo je predmetom komunikácie? Vyhráža sa ti? Ohrozuje ťa na živote? Mám otázku, koľko rokov máš ty a ako to začalo? Máš predstavu, prečo by to niekto robil?
dmc
23.03.21,11:22
telefonne cislo si zakazdym registrujes na svoje meno ?
dmc
23.03.21,11:24
odporúčam podať trestné oznámenie ako podozrenie z Trestného činu podľa § 360a ods. 1, písm c) Trestného zákona,
faro1
23.03.21,11:49
Vymenila si niekoľko telefónov a sim kariet s novým tel.číslom. Vždy keď sa zaregistruješ na Pokec, tak máš problémy s prezradením tel.čísla, ktoré zadáš pri regstrácii. Rada je jednoduchá, neregistruj sa na Pokec. Uveď to 17 miestne číslo z ktorého ti prišla prázdna SMS.
Doplnenie: https://www.youtube.com/watch?v=Hj0hu2JYSR8
faro1
23.03.21,16:28
Pravdepodobne máš hacknuté WiFi cez ktoré sa pripájaš na internet. Je to niekto v dosahu tvojej WiFi sieti.