Monča
24.03.21,10:59
Tak sme sa dočkali nových výkazov. Prebehla som zbežne. Idem podať žiadosť za február 2021. Chápem tak, že ma teraz nezaujímajú tie kolonky, kde sa bude sčítavať suma poskytnutá doteraz, keďže tá sa bude spočítavať až v marci najbližšie, kde uvediem sumu za február 2021 a potom postupne za mesiace ako budem podávať výkazy....
Chápem to teraz aktuálne ako Prvá pomoc ++ . A príspevky od 3 do 9/2020 boli Prvá pomoc, od októbra Prvá pomoc + a teraz je to Prvá pomoc ++ .... Je tam aj poznámka, ze sa v tej tabulke nekumuluju prispevky z Prva pomoc a Prva pomoc plus. Teda az prispevky od februara 2021?
Je tam aj kolonka na čerpanie pomoci z iných schém... Ak som od marca 2020 cerpala op.1 aj op. 3B tieto tam spocitam? Do ktorej schemy pattia tiieto príspevky?
Je tam este aj kolonka, kde SZČO má uviesť výšku pomoci v rámci opatrenia č. 2 alebo č. 4 od marca 2020 do septembra 2020 - teda z toho Prvá pomoc. Chápem tak, že tam proste uvediem všetky príspevky za tieto uvedené mesiace v rámci opatrenia č. 2. nakoľko som aj zamestnávateľ.
Príspevky z op. 2 od októbra 2020 ako SZCO uvadzam niekde? Su schovane v niektorej z tych schem ci sa neuvadzaju vôbec?