Isi
24.03.21,17:15
Čo sa rozumie pod pojmom riadne predvolany..vecer prevezmem predvolanie na ráno..som bez covid testu
misoft
24.03.21,16:19
Kde? Prečo? Kam?
Isi
24.03.21,16:26
Predvolanie na ustne pojednavanie o priestupku na ktore bolo or pz podane odvolanie..podanie z or pz bolo postupene na NAKA..odkial tiez doslo predvolanie oznamovatela
..ešte raz..
neprijatie ozn. priestupku na Mest.polícii- postúpené na or pz na doriešenie
po odvolanī vec z dôvodu vecnej pr. odvolania sa na pachanie trestnej činnosti..postúpená NAKE
Na or pz tým vec neukončená a predvolanie aj vo veci priestupku aj vo veci páchania tres.činu
Podstatné, že musíš mať test..nemám..nebudem mať
buchač
24.03.21,17:01
Isi (Dnes 17:26) ... o priestupku ktore bolo postupene na NAKA
==============
Si robíš prdel ?
Priestupok na NAKA ?????
https://sk.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1rodn%C3%A1_krimin%C3%A1lna_agent%C3%BAra_Pr ez%C3%ADdia_Policajn%C3%A9ho_zboru
dmc
24.03.21,18:45
Priestupok mohol byt na OR PZ prekvalifikovany na TC a ten odstupeny na NAKA
misoft
24.03.21,18:54
A tiež mi vŕta v hlave - dnes prevzal predvolanie a už ZAJTRA tam má byť? To je nejaká haluz!
buchač
24.03.21,18:56
Isi (Dnes 17:26)
Podstatné, že musíš mať test..nemám..nebudem mať
==================
To je jasné, že v tejto dobe je prístup na úrady podmienený testom alebo iným lajstrom, ktoré test nahradzuje.
Nemáš, nuž sa môžeš dať otestovať.
Nebudeš mať (povedzme z objektívnych dôvodov), tak čo sa zmení ? Mám za to, že asi nič...ono to predvolanie počká. Alebo nie ?

Ak by sa to týkalo mňa, nuž by som zavolal a vysvetlil situáciu.
ivka70
24.03.21,21:35
Na to test nepotrebuješ, je to vo výnimkách.
Čiže na test sa nevyhovoris.
Isi
30.03.21,16:52
Ďakujem za komenty..
Žiadnu prdel si nerobím..skôr niekto zo mňa
Ja len, že keď je v zákone "riadne predvolaný", či sa dáva priestor na prípravu..zabezpečenie skompletizovanie dôkazov..proste čas, ktorý nie je ak tam máte prísť ráno a splniť aj podmienku testu písomné upovedomenie/ a o výnimke žiadna zmienka..a hlavne to, prečo to preposlaním vyššie pre ORPZ nekončí ale sa jednanie prakticky zdvojuje, t.j. prakticky sa postupuje v 2 konaniach..v Košiciach je totiž sīdlo oboch na tej istej adrese.
romana147
30.03.21,21:12
24.3. si sa tváril , že je to súrne ( z večera na ráno) a po 6 dňoch (uplynulo o 18:15 ) nič nové ? ? ? !
Isi
31.03.21,07:32
Je tu nejaka možnosť poslať prílohu?
..alebo len akýsi čet v zoznamke?