Limak987
25.03.21,10:39
Dobry den prajem,
Vo firme pracujem 13 rokov na dobu neurcitu. Podal som ziadost o preradenie na novu poziciu zo zdravotnych dovodov a dolozenym lekarskym posudkom. Zakon urcuje v takychto pripadoch lehotu preradenie do 15 dni zo strany zamestnavatela. Nizsie cele znenie, ktore som poslal.
Moja otazka: Mozu mi pocas tych 15 dni ponuknut novu poziciu s 3 mesacnou vypovednou lehotou a tym so mno vybabrat ? Dakujem za akekolvek info.
Pekny den.

"V mojom prípade*NIE zamestnávateľ*končí so mnou pracovný pomer,*ale JA*na základe ustanovenia:
V zmysle § 69 ods. 1 písm. a) Zákonníka práce zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu.

Z komentárov k Zákonníku prácu k tomuto ustanoveniu pritom vyplýva, že lekársky posudok musí jednoznačne deklarovať, že zamestnanec nemôže ďalej vykonávať svoju prácu bez vážneho ohrozenia zdravia, čo predložený a v prílohe pripájaný lekársky posudok bez akýchkoľvek pochybností spĺňa. V tejto súvislosti možno poukázať aj na rozsudok Najvyššieho súdu SR číslo 3Cdo 150/2005 (55/2006 ZSP), z ktorého vyplýva, že zdravotnú spôsobilosť na prácu pre účely pracovnoprávnych vzťahov posudzuje a posudok o zdravotnej spôsobilosti vydáva ošetrujúci lekár zamestnanca."
Tweety
25.03.21,09:45
Ak ti ponúkne novú pozíciu, nedáva ti výpoveď s VD. Máš to trocha pomýlené. Ty ale, ak ťa nepreradí, môžeš okamžite skončiť PP, tam už VD nie je. Rovnako aj on , ak nemá pre teba vhodnú pozíciu, môže dať výpoveď podľa §63 ZP.
ivka70
25.03.21,09:47
Nova pracovna pozicia nemoze byt podmienovana vypovedou.
V pracovnej zmluve sa nic nemeni, len pracovna pozicia.

Rozdiel medzi okazmitym skoncenim PP a vypovedou zo strany zamestnavatela ale je.
Ak okamzite skoncis PP ty (kvoli nepreradeniu), mas narok na dvojmesacnu nahradu mzdy.

Ak ti da z tohto dovodu zdr.stavu vypoved zamestnavatel, mas narok na vypovednu dobu + odstupne.

Tu vypoved ti zamestnavatel moze dat pocas tych 15 dni, ma na to vsetky podklady od teba. Nie je to ale ponuknuta nova pozicia.

zze/2001-311/63/1/c/
Limak987
25.03.21,14:01
Ok Tweety, dakujem, ved o to mi ide aby na mna nenasili nejaku " búdu" a presne ako pises, som potreboval pocut/mat v tom jasno. ????
Limak987
25.03.21,14:09
ivka70,
dakukem za Tvoju rekaciu. No ja ziadam Odstupné 10-mesačné v zmysle:

V mojom prípade*NIE zamestnávateľ*končí so mnou pracovný pomer,*ale JA*na základe ustanovenia:

V zmysle § 69 ods. 1 písm. a)
ivka70
25.03.21,14:20
Ano a potom plati aj odsek (4) par. 69, presne to, co ti pisem, narok na 2 mesacnu nahradu mzdy.

§ 69
(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.

10 mesiacov, to by si musel preukazat, ze ide o chorobu z povolania .... to nepises, ze by si mal, pises len o zdravotnych dovodoch, pre ktore ziadas preradenie
Limak987
25.03.21,14:31
Som ani nevedel, ze existuju ludia, co maju zaujem tieto veci riesit a radit cudzej osobe. ???????? Nikdy som sa o to nejako hlbsie nezaujimal, 13 rokov bez prerusenia mam/mal som pracu. Mam znameho pravnika pre pracovne pravo a ten mi poradil nasledovne:

V zmysle § 69 ods. 1 písm. a) Zákonníka práce zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu.

Z komentárov k Zákonníku prácu k tomuto ustanoveniu pritom vyplýva, že lekársky posudok musí jednoznačne deklarovať, že zamestnanec nemôže ďalej vykonávať svoju prácu bez vážneho ohrozenia zdravia, čo predložený a v prílohe pripájaný lekársky posudok bez akýchkoľvek pochybností spĺňa. V tejto súvislosti možno poukázať aj na rozsudok Najvyššieho súdu SR číslo 3Cdo 150/2005 (55/2006 ZSP), z ktorého vyplýva, že zdravotnú spôsobilosť na prácu pre účely pracovnoprávnych vzťahov posudzuje a posudok o zdravotnej spôsobilosti vydáva ošetrujúci lekár zamestnanca.