rivl
27.03.21,19:50
Dobrý vecer, chcela by som poprosit niekoho, kto ma via informácií o tlakovom splachovani ci by mi neporadil. Kúpila som byt kde je tlakovy splachovac. Avšak splachuje velmi slabo, voda sa dopredu misy ani nedostane. Tlakovy splachovac je tam z dôvodu maleho priestoru. Viem priložit aj fotku ak to pôjde. Kludne ho vymenim za splachovac s nadrzkou avšak ta sa tam tiež nezmesti. Byt je na prízemí. Prosím za akúkolvek radu. Dakujem
mari2x
28.03.21,04:19
Ja na WC sedím , hlavu nemám opretú o strop, lebo vojdem postojašky . Pravdepodobne aj ty. A tam nevojde splachovacia nádržka ?
korela
28.03.21,12:06
Pri normálnom tlaku vody by to malo fungovať, možno máte priškrtený ventil v dome. Ako ti v byte tečie voda z ostatných kohútikov? Tento systém je dobrý, ak to inak nepôjde, tak potom umiestniť nádržku, ako sa píše v prvej odpovedi. Súčasný sortiment nepoznám, či sa ešte predávajú.
rivl
03.04.21,13:58
Pozreli sme ten ventil, nie je priskrteny, je pusteny naplno. Nemám pocit ze by bol tlak vody slabý. Ta nadrzka sa tam fakt nezmesti, lebo po pravej strane je stlpik v ktorom sú ešte aj hodiny. Ťažko sa to vysvetľuje pridala by som fotku keby mi to šlo.