maryann
20.09.06,14:09
Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť? :(
toria
20.09.06,12:17
To poznám aj ja mávam takéto obdobia, vtedy vidím ako mi zo dňa na deň hrubnú stehná. A vieš čo je najhoršie, že si nejako nedokážem povedať a DOSŤ. Ak na niečo prídeš ozvi sa, vyskúšam aj ja. VEĽA ŠŤASTIA!
Paula
20.09.06,12:20
stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? :(

Nemať doma v zásobe nič dobrého navyše a obchody sú už zatvorené alebo ďaleko a susedia už spia :)
maryann
20.09.06,12:26
Nemať doma v zásobe nič dobrého navyše a obchody sú už zatvorené alebo ďaleko a susedia už spia :)

Keby to bolo také jednoduché :D
babetka
20.09.06,12:29
Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť? :(

Aj ja som mala pred nedavnom taku dilemu. Vyriesil ju baby test. Teraz sa neviem krotit v jedeni, ale viem si to aspon odôvodnit.:p
Jara
20.09.06,12:30
Snažiť sa nemať doma sladkosti chipsy a kolu, ale zeleninu a ovocie. To sa fakt dá. Ak nie tak sa postaviť pred zrkadlo aj s tým niečim dobrým a keď sa uvidíš ako to vyzeráš tak TEJ v zrkadle povedz: Sviňa nedam ti žrať... :D
Ak ale Tvoj pohľad do zrkadla bude OK tak si dopraj aj tu dobrotu. :confused: Možno si aj môžeš dať. Nie vždy sú kočky krásne keď sú ako Tweggy...:cool:
EkoMax
20.09.06,12:40
Ja som si na chladničku a do kancelárie dala fotku spred piatich rokov, keď som bola štíhla a mala som 50 kg pri výške 162 cm. Odvtedy som už síce trošku priblala, ale mala som obdobia "žravosti" a pomohol mi pohľad na fotku a heslo " keď to išlo vtedy, pôjde to aj teraz". Tu pomôže len PEVNÁ VOĽA !!!:) a POHYB !!!:)

PS: a občas sa odmeniť /sladkosťou/
toria
20.09.06,12:49
Snažiť sa nemať doma sladkosti chipsy a kolu, ale zeleninu a ovocie. To sa fakt dá. Ak nie tak sa postaviť pred zrkadlo aj s tým niečim dobrým a keď sa uvidíš ako to vyzeráš tak TEJ v zrkadle povedz: Sviňa nedam ti žrať... :D
Ak ale Tvoj pohľad do zrkadla bude OK tak si dopraj aj tu dobrotu. :confused: Možno si aj môžeš dať. Nie vždy sú kočky krásne keď sú ako Tweggy...:cool:

Tak to s tým zrkadlom je fakt dobré, ale vieš, že to so mnou nič neurobilo:o Zjedla som si svoju doboštičku a odišla som s výčitkami, že pred 3 rokmi som vážila o 10 kg menej. Neviem sa toho zbaviť. Myslela som si, že keď bude malá behať vybehám to s ňou! Ale kdeže!!!!

Poznám problém zakladateľky témy!
Jana Motyčková
20.09.06,13:12
Zvyčajne mi pomôže mať neustále poruke pohár (fľašu) vody a popíjať z nej. Keď ani to nepomôže dám si presne to, na čo mám chuť. Síce som neschudla, ale dva roky som už nepribrala, čo vzhľadom na moje tempo priberania "po deťoch" je aj tak dobrý výsledok.

Ja mávam najväčší problém večer - stále som chodila do špajze, čo by som si dala - v poslednom čase mám vždy doma ríbezľové víno, dám si pohár a je po maškrtení - hroznové biele ani červené nemalo ten účinok. Neviem prečo a či je to náhoda.
Ninna
20.09.06,13:41
Už asi druhý alebo tretí týždeň sa neviem krotiť v jedení. Nemám pocit hladu, ale stále myslím na to, čo by som si takého dobrého ešte dala....? Už som bezradná, neviem to zastaviť. Poraďte niečo, prosím..... Ako to zastaviť? :(
Tak to poznám. Najlepší recept je zacvičiť si aspoň sklápačky- trocha rozprúdiť krv a uvolniť endorfíny. Ale vždy to nie je také jednoduché - kto by cvičil keď nemusí...Pomáha aj teplá voda- letná v množstve aspoň 2 poháre s citrónom. Hlavne nejesť veľa sacharidových jedál tie rozkolíšu hladinu cukru a potom máme stále pocit hladu. "Teória mi ide...."
Nika
20.09.06,13:47
Ja mávam takéto stavy, keď mám málo práce. U mňa zaberá - niečím sa zamestnať. To si potom ani nespomeniem, že som na čosi mala chuť. Niekedy stačí keď sa napijem.
Ninna
20.09.06,14:00
..A za všetko môžu aj hormóny...
Nika
20.09.06,14:01
..A za všetko môžu aj hormóny...

Áno ...... aj ja sa na ne vyhováram........:D
Ninna
20.09.06,14:06
Ale tak čo už veď nemôžme byť všetky štíhle..A žijeme len raz. Ale zase nežijeme preto aby sme jedli, ale jeme aby sme žili!
Itababa
20.09.06,16:29
ja som si myslela že to mám iba ja ked ma pochytí žravosť snažim sa chrumkať pukance ,chrumkavé platky alebo tie pufované výrobky,velmi pomôže sušené ovocie.Vela vela vody hlad je prezlečený smäd
ALDA
20.09.06,16:42
Ja mávam takéto stavy, keď mám málo práce. U mňa zaberá - niečím sa zamestnať. To si potom ani nespomeniem, že som na čosi mala chuť. Niekedy stačí keď sa napijem.

A ja aj keď mám veľa práce:D...robím všeličo iné a dostávam sa aj do menovaného stavu.:mee:
Nika
20.09.06,17:17
A ja aj keď mám veľa práce:D...robím všeličo iné a dostávam sa aj do menovaného stavu.:mee:

No tak to ti už niet pomoci............................:p
Danila
20.09.06,17:28
Do pracovne som si kúpila novú skriňu. Na dverách má zrkadlo. Ja sedím za PC, pozriem doľava a zblednem. Vyskúšajte to a chuť na žrádlo Vás prejde ako mňa. Alebo vyhodím skriňu.
ALDA
20.09.06,17:32
Do pracovne som si kúpila novú skriňu. Na dverách má zrkadlo. Ja sedím za PC, pozriem doľava a zblednem. Vyskúšajte to a chuť na žrádlo Vás prejde ako mňa. Alebo vyhodím skriňu.

Dani, mám za chrbtom skriňu, po pravej strene zasa zrkadlo na chodbe samé zrkadlá atď..a kukám,kukám, že zatiaľ si aspom udržujem postavu:D
Danila
20.09.06,17:33
Dani, mám za chrbtom skriňu, po pravej strene zasa zrkadlo na chodbe samé zrkadlá atď..a kukám,kukám, že zatiaľ si aspom udržujem postavu:DTak niektorá z nás kúpila nekvalitné.
Zdeni
20.09.06,18:40
No baby, založili ste super tému.:D Teraz som ju zbadala a kým som prešla od začiatku po koniec tak som vyhladla. U mňa to vyzerá asi tak, že keď sadám k počítaču, tak si tu spravím miestečko, a naukladám si bložený chlebík, kávu, jogurtík, čokoládovú tyčinku, jabĺčko /keď ma chytia výčitky svedomia zo žravosti:D / - taký malý piknik. Alebo, stáva sa mi, že pizzu zapíjam čajom na chudnutie:D /pre dobrý pocit, že robím niečo aj pre chudnutie:D :p /, alebo oravskú slaninku jem s grahamovým rožkom.
ingi
20.09.06,19:36
Dani, mám za chrbtom skriňu, po pravej strene zasa zrkadlo na chodbe samé zrkadlá atď..a kukám,kukám, že zatiaľ si aspom udržujem postavu:D

Potvrdzujem, odkedy Helku poznám, postavu si veľmi udržuje:D ... aj dobré srdiečko :):) .
Melnick
20.09.06,20:32
No tak to ti už niet pomoci............................:p
Nikááááááááááá ,neber nám nádej.:D :p
kukučka
21.09.06,01:29
Výborné čítanie, malá ukážka:

No když vidím, jak ty lidi žerou, tak se nedivím, že jsou tlustý. Ale co já? Z čeho mám ty špeky doprdele já???? http://i.living.cz/living/smileys/x_grinning.gif

http://forum.living.cz/read.php?151,1706015,page=

Tady máte tu moji "zdravotní" rádobypovídku
maryann
21.09.06,04:13
No kočky, normálne kukám, koľko je tu ohlasov... :eek: a som rada, že v tom nie som sama :). "Najlepšie" je, že mnoho z toho, čo sa tu popísalo som už vyskúšala, ale efekt žiadny :mad:. Skúšam piť veľa vody, jesť len jabĺčka, keď mám chuť na sladké atď., ale stále akosi nič. Vždy, keď idem cestou autobusom večer z práce, poviem si, že "tak dnes už nebudem nič jesť" a keď prídem domov, už aj kukám do chladničky. Nedávno som mala dosť stresujúce a zlé obdobie a nič som nemohla dať do úst (schudla som asi tak 6 kg), no a teraz sa mi to všetko vracia späť...
maryann
21.09.06,04:26
No tak zastav, lebo taká šanca schudnúť 6 kg sa Ti už nemusí naskytnúť. Ten stres využi aspoň na niečo pozitívne. Fakt skús jógu. Zopár minút denne. A úprimne. Tých 6 kg Ti závidím. Stresu mám dosť, a efekt opačný. Vždy priberiem. Tak sa radšej drž!

Ja som taký "divný človiečik" :p... keď mám problémy v citovej oblasti, tak chudnem a keď mám problémy a stresy v práci, doma atď., tak priberám. No a najhoršie je, že to chudnutie bolo u mňa nárazové a teraz sa asi prejavuje jojo efekt..... musím niečo robiť s mojou "pevnou" (slabou) vôľou ;)
katkaj
21.09.06,04:55
Ja som taký "divný človiečik" :p... keď mám problémy v citovej oblasti, tak chudnem a keď mám problémy a stresy v práci, doma atď., tak priberám. No a najhoršie je, že to chudnutie bolo u mňa nárazové a teraz sa asi prejavuje jojo efekt..... musím niečo robiť s mojou "pevnou" (slabou) vôľou ;)
Tiež si myslím že je to o výdrži a pevnej vôli. Tiež mám dostatok pohybu a stále niekde "lietam" čo sa športu týka ale keď sa pozriem na seba tak výsledok nikde :D ale ani sa nečudujem ked dám večer o deviatej pizzu, prípadne "zožeriem" na posedenie celú čokoládu. Ale utešujem sa tým že aspoň sa držím na rovnakej úrovni a nepriberám. :D
Ale teraz som si povedala že to jedlo trochu obmedzím aspoň tak že vynechám večeru prípadne si dám len niečo lahké. A zatiaľ sa to darí pretože to naozaj chcem. Aj keď je to veľakrát ťažké. Ale postupne si telo navykne.
Len mám takú jednu zásadu, že pokiaľ si telo občas vypýta trochu čokolády alebo nejakú tú mlsku tak mu ju doprajem a nebudem sa trýzniť. Ale samozrejme nie každý deň:D
Tak držím palce a vydrž :D

PS: a potom existujú ešte také výnimky ako bude budúcotýždňová husacina. No nebudem sa tam pozerať na tie dobroty a doprajem si :D:D
maryann
21.09.06,05:10
Tiež si myslím že je to o výdrži a pevnej vôli. Tiež mám dostatok pohybu a stále niekde "lietam" čo sa športu týka ale keď sa pozriem na seba tak výsledok nikde :D ale ani sa nečudujem ked dám večer o deviatej pizzu, prípadne "zožeriem" na posedenie celú čokoládu. Ale utešujem sa tým že aspoň sa držím na rovnakej úrovni a nepriberám. :D
Ale teraz som si povedala že to jedlo trochu obmedzím aspoň tak že vynechám večeru prípadne si dám len niečo lahké. A zatiaľ sa to darí pretože to naozaj chcem. Aj keď je to veľakrát ťažké. Ale postupne si telo navykne.
Len mám takú jednu zásadu, že pokiaľ si telo občas vypýta trochu čokolády alebo nejakú tú mlsku tak mu ju doprajem a nebudem sa trýzniť. Ale samozrejme nie každý deň:D
Tak držím palce a vydrž :D

PS: a potom existujú ešte také výnimky ako bude budúcotýždňová husacina. No nebudem sa tam pozerať na tie dobroty a doprajem si :D:D

Toto sa mi páči :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D!
liduska
21.09.06,05:39
V mojom byte by ste zrkadlá márne hľadali jedno je v tmavej komore kto sa chce pozrieť nech si ho vytiahne ale hneď aj schová a druhé 5x10cm /okrem zrkadla v ktorom vidieť len po plecia/ v kúpelni.
Lucuš
21.09.06,06:39
Mám tiež taký problém žalúdok mám OK, ale oči mi stále jedia a ústa sa pridajú. Cez leto miesto toho aby som schudla som pribrala 3kg. Teraz som si povedala DOSŤ!!! A začala som CHUDNÚŤ týždeň len ovocie a zeleninu, musím to vydržať - lebo chcem. Po týždni si nasadím 90 dňovú diétu, videla som ju v TV MARKÍZA jedna kočka ju držala, nehladovala a hlavne SCHUDLA. Už ju mám kúpenú knižka stála okolo 300,- Sk ale stojí to zato. Držím palce aj tebe nech sa ti darí. Veď mi bacuľky musíme držať pri sebe. Maj sa.:)
Zdeni
21.09.06,06:59
No babenky priznajte sa, čo práve teraz papkáte?:D Ja moravský koláčik.:D :mee: :D
katkaj
21.09.06,07:02
No babenky priznajte sa, čo práve teraz papkáte?:D Ja moravský koláčik.:D :mee: :D

nepapáááám :D pijem minerálku a pracujem :D
Aňuška
21.09.06,07:02
Keď ja mávam "žravé dni", tak "mlsnú" zaháňam tým,
že si idem umyť zuby. Mne sa to dosť osvedčilo, po chuti
zubnej pasty mám na hodinku-dve pokoj. A keď mlsná
nedá pokoj, tak buď podľahnem alebo umývanie
zubov zopakujem.
toria
21.09.06,07:03
No baby, založili ste super tému.:D Teraz som ju zbadala a kým som prešla od začiatku po koniec tak som vyhladla. U mňa to vyzerá asi tak, že keď sadám k počítaču, tak si tu spravím miestečko, a naukladám si bložený chlebík, kávu, jogurtík, čokoládovú tyčinku, jabĺčko /keď ma chytia výčitky svedomia zo žravosti:D / - taký malý piknik. Alebo, stáva sa mi, že pizzu zapíjam čajom na chudnutie:D /pre dobrý pocit, že robím niečo aj pre chudnutie:D :p /, alebo oravskú slaninku jem s grahamovým rožkom.

Tak to si fakt dobrá, to som ešte neskúšala - čaj na chudnutie a k tomu pizzu. Aj ten grahámový rožok so slaninkou vyskúšam!:D :D :D
Ja som sa rozhodla, že každé ráno zjem jogurt - ja jogurty so srdca neznášam, ale tri dni sa mi to darí. Potom obedujem a po obede to ideéééééééé samá chladnička, šuflík kde ma malá sladkosti, špajza kde sú schované čokoládové polevy na zákusky a táák. Včera mi dokonca bolo tak zle z keksíkov, ktoré som popri účtu "zožrala":eek: :eek: :eek: , že som myslela, že budem vraciať. A tak som sa aspoň na dnes rozhodla:
- ráno som mala zeleninu s vajíčkom na tvrdo, do obeda vydržím
(ale to ma môj drobček prehovára aby sme robili pirohy, dokonca som už vybrala múku) - ale asi nič robiť nebudem. Na obed si dám pekne zeleninovú polievku a poobede si dá ryžu - tá vraj prečisťuje. No ale ako to dopadne s tými pirohami - to vám ešte napíšem:o :o :o
Zatiaľ držím palce všetkým "žravkám" nech to dnes vydržia a poriadne sa zadržia pri vyjední všetkého dobrého!!!!
PAPA
toria
21.09.06,07:05
Nedávno som mala dosť stresujúce a zlé obdobie a nič som nemohla dať do úst (schudla som asi tak 6 kg), no a teraz sa mi to všetko vracia späť...[/quote]

Čo to bolo za obdobie, pošli ho aj ku mne, nech 6 kíl zhodím
katkaj
21.09.06,07:06
Keď ja mávam "žravé dni", tak "mlsnú" zaháňam tým,
že si idem umyť zuby. Mne sa to dosť osvedčilo, po chuti
zubnej pasty mám na hodinku-dve pokoj. A keď mlsná
nedá pokoj, tak buď podľahnem alebo umývanie
zubov zopakujem.

Tak to by som bola v tej kúpelni dosť často :D:D:D:D:D:D
toria
21.09.06,07:08
Keď ja mávam "žravé dni", tak "mlsnú" zaháňam tým,
že si idem umyť zuby. Mne sa to dosť osvedčilo, po chuti
zubnej pasty mám na hodinku-dve pokoj. A keď mlsná
nedá pokoj, tak buď podľahnem alebo umývanie
zubov zopakujem.


Aňuška tak toto sa mi páči , dnes zaručene vyskúšam!!!
maryann
21.09.06,07:11
Čo to bolo za obdobie, pošli ho aj ku mne, nech 6 kíl zhodím[/quote]

To obdobie neprajem nikomu - nešťastná láska :(. Naozaj to za tie zhodené kilá a nervy nestálo...
kalkulka
21.09.06,07:58
Ja vám poviem, tie stresy v práci, to vám je požierač. Tak vyhladnete, že si musíte niečo dať. A kým niečo nezbodnete, to vás len ťahá a ťahá do chladničky a za sladkosťami a aj keď sa tomu chcem vyhnúť, dovtedy nemám pokoj, kým niečo nezmlsnem. Hotová katastrófa. Vtedy, keď niekto chudne, ja pekne pomaličky, potichučky priberám a potom sa čudujem, aký to mám tlsťučký zadok a ako ho rýchlo zakryť.
Lucuš
21.09.06,08:08
Vieš najviac ma rozčúli, keď vydím vychrdnutú riť ako sa prežiera a vôbec to na nej nie je vidno, ja celý svoj život diétujem a veľmi pomaličky ubúda po kilečkách ale ako sa povie keď neprší tak aspoň kvapká. Držte sa chudosti chtivé babuľky.
maryann
21.09.06,08:41
Vieš najviac ma rozčúli, keď vydím vychrdnutú riť ako sa prežiera a vôbec to na nej nie je vidno

Tak toto vie poriadne naštvať aj mňa!!! :mad:
toria
21.09.06,10:02
Čo to bolo za obdobie, pošli ho aj ku mne, nech 6 kíl zhodím

To obdobie neprajem nikomu - nešťastná láska :(. Naozaj to za tie zhodené kilá a nervy nestálo...[/quote]


no ja som podobné zažila tiež som schudla 6 kg a to bolo všetko! ináč sa mi vôbec nedarí, už som chodila aj tri krát do týždňa cvičiť no a stále nič!
katkaj
21.09.06,10:03
Tak toto vie poriadne naštvať aj mňa!!! :mad:

Kočky nerozčulujte sa. :p Vy máte určite iné vlastnosti a hodnoty ktoré Vám iní závidia :p
toria
21.09.06,10:17
Kočky nerozčulujte sa. :p Vy máte určite iné vlastnosti a hodnoty ktoré Vám iní závidia :p

To je síce pravda, ale môj milovaný mi povedal, že by bol radšej keby som mala o 10 kg menej. Vieš ja som typický rak - domáci starostlivý typ. Aby bolo navarené, opraté, upratané, aby bola malá na poriadku, aby mala nejakú činnosť pri ktorej sa môže jej osobnosť rozvíjať, aby manžel mal všetko zabezpečené,...........................(potom je kadečo iné) ..........a až potom som ja.
A to je podľa mňa najhoršie. Potrebujem sa naučiť mať sa rada. Nemať výčitky keď si pre seba vyhradím hodinku u kozmetičky (moje výčitky sô typu radšej som mohla byť s malou). Pritom môj manžel je rád keď vypadnem na kozmetiku, ku kámoške na kávu, ešte mi dá aj korunky, aby som nemala náhodou málo. No len takto chodím maximálne raz do mesiaca a mne sa to zdá málo, alebo veľa??? Vidíte takáto som ja. Všetci su na prvom mieste a niekde na konci som JA. Musím to nejako zmeniť, lebo aj tu pramení moja žravosť. Je mi v podstate jedno ako vypadám hlavne je že sa cítim dobre a potom - BÁC pohľad do zrkadla!!!! Ten ma vie niekedy riadne šokovať a niekedy si proste poviem hlavne, že som zdravá.
Takže musím najprv nájsť svoju psychyckú pohodu a potom žiadna žravosť existovať nebude. Alebo sa mýlim?:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Gabi03
21.09.06,10:21
To je síce pravda, ale môj milovaný mi povedal, že by bol radšej keby som mala o 10 kg menej. Vieš ja som typický rak - domáci starostlivý typ. Aby bolo navarené, opraté, upratané, aby bola malá na poriadku, aby mala nejakú činnosť pri ktorej sa môže jej osobnosť rozvíjať, aby manžel mal všetko zabezpečené,...........................(potom je kadečo iné) ..........a až potom som ja.
A to je podľa mňa najhoršie. Potrebujem sa naučiť mať sa rada. Nemať výčitky keď si pre seba vyhradím hodinku u kozmetičky (moje výčitky sô typu radšej som mohla byť s malou). Pritom môj manžel je rád keď vypadnem na kozmetiku, ku kámoške na kávu, ešte mi dá aj korunky, aby som nemala náhodou málo. No len takto chodím maximálne raz do mesiaca a mne sa to zdá málo, alebo veľa??? Vidíte takáto som ja. Všetci su na prvom mieste a niekde na konci som JA. Musím to nejako zmeniť, lebo aj tu pramení moja žravosť. Je mi v podstate jedno ako vypadám hlavne je že sa cítim dobre a potom - BÁC pohľad do zrkadla!!!! Ten ma vie niekedy riadne šokovať a niekedy si proste poviem hlavne, že som zdravá.
Takže musím najprv nájsť svoju psychyckú pohodu a potom žiadna žravosť existovať nebude. Alebo sa mýlim?:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Ja si myslím, že tvoja posledná veta má niečo do seba. Ale ma prekvapilo, že muž ti to tak otvorene povedal! Možno len preto, že ja takéto reči nepočujem. A neviem, akú máte situáciu doma (znie takmer ako dokonalá :p ) ale možno tvoj muž si neuvedomuje, čo všetko robíš pre pohodlie rodiny a pre teba nie je dôležité tvoj výzor. Hlavne že sa cítiš dobre. Držím palce v psychickej pohode! :)
katkaj
21.09.06,10:27
To je síce pravda, ale môj milovaný mi povedal, že by bol radšej keby som mala o 10 kg menej. Vieš ja som typický rak - domáci starostlivý typ. Aby bolo navarené, opraté, upratané, aby bola malá na poriadku, aby mala nejakú činnosť pri ktorej sa môže jej osobnosť rozvíjať, aby manžel mal všetko zabezpečené,...........................(potom je kadečo iné) ..........a až potom som ja.
A to je podľa mňa najhoršie. Potrebujem sa naučiť mať sa rada. Nemať výčitky keď si pre seba vyhradím hodinku u kozmetičky (moje výčitky sô typu radšej som mohla byť s malou). Pritom môj manžel je rád keď vypadnem na kozmetiku, ku kámoške na kávu, ešte mi dá aj korunky, aby som nemala náhodou málo. No len takto chodím maximálne raz do mesiaca a mne sa to zdá málo, alebo veľa??? Vidíte takáto som ja. Všetci su na prvom mieste a niekde na konci som JA. Musím to nejako zmeniť, lebo aj tu pramení moja žravosť. Je mi v podstate jedno ako vypadám hlavne je že sa cítim dobre a potom - BÁC pohľad do zrkadla!!!! Ten ma vie niekedy riadne šokovať a niekedy si proste poviem hlavne, že som zdravá.
Takže musím najprv nájsť svoju psychyckú pohodu a potom žiadna žravosť existovať nebude. Alebo sa mýlim?:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

je pekné keď si taká starostlivá a snažíš sa aby všetci okolo teba boli spokojní ale myslím že si treba nájsť aj viac času na seba a nebrať to ako výčitku. Tvoj manžel by mal byť rád že si taká starostlivá a "nevyčítať" ti tvoju váhu. V prvom rade tú zmenu musíš chcieť ty sama pre seba a pre tvoj dobrý pocit.
Neviem či psychickou pohodou prejde aj tá žravosť :D ale určite sa to zlepší a ty sa nebudeš "mučiť" myšlienkami že si si dovolila luxus venovať sa chvíľu aj sama sebe. Všetci potrebujeme byť občas "sebeckí" a ukradneme si pár chvíľ len pre seba.
Tak hlavu hore a žiadne výčitky:)
toria
21.09.06,10:40
Ja si myslím, že tvoja posledná veta má niečo do seba. Ale ma prekvapilo, že muž ti to tak otvorene povedal! Možno len preto, že ja takéto reči nepočujem. A neviem, akú máte situáciu doma (znie takmer ako dokonalá :p ) ale možno tvoj muž si neuvedomuje, čo všetko robíš pre pohodlie rodiny a pre teba nie je dôležité tvoj výzor. Hlavne že sa cítiš dobre. Držím palce v psychickej pohode! :)

Ďakujem krásne!:o
Vieš ja si vravím, že musím byť v pohode kôli všetkému čo robím - domácnosť, dieťa - ktoré je žiaľ bohu choré, práca a celodenné kolobehy matiek!

:) :) :) :) :) :)
toria
21.09.06,10:42
je pekné keď si taká starostlivá a snažíš sa aby všetci okolo teba boli spokojní ale myslím že si treba nájsť aj viac času na seba a nebrať to ako výčitku. Tvoj manžel by mal byť rád že si taká starostlivá a "nevyčítať" ti tvoju váhu. V prvom rade tú zmenu musíš chcieť ty sama pre seba a pre tvoj dobrý pocit.
Neviem či psychickou pohodou prejde aj tá žravosť :D ale určite sa to zlepší a ty sa nebudeš "mučiť" myšlienkami že si si dovolila luxus venovať sa chvíľu aj sama sebe. Všetci potrebujeme byť občas "sebeckí" a ukradneme si pár chvíľ len pre seba.
Tak hlavu hore a žiadne výčitky:)


Budem sa snažiť, ale neviem ako to zvládnem. Vieš môj manžel mi povie ja nechcem aby si doma drela, radšej choď a zabav sa, urob si voľno. Ale mne sa to nedá hlavne kôli malej!
Nika
21.09.06,10:58
Budem sa snažiť, ale neviem ako to zvládnem. Vieš môj manžel mi povie ja nechcem aby si doma drela, radšej choď a zabav sa, urob si voľno. Ale mne sa to nedá hlavne kôli malej!

Snaž sa koľko chceš aj tak tak nebude všetko dokonalé....... Teš sa, že máš takého manžela (aj mne sa takého podarilo uloviť:) ). Vieš koľké ti závidia....?
maryann
21.09.06,11:00
To je síce pravda, ale môj milovaný mi povedal, že by bol radšej keby som mala o 10 kg menej. Vieš ja som typický rak - domáci starostlivý typ. Aby bolo navarené, opraté, upratané, aby bola malá na poriadku, aby mala nejakú činnosť pri ktorej sa môže jej osobnosť rozvíjať, aby manžel mal všetko zabezpečené,...........................(potom je kadečo iné) ..........a až potom som ja.
A to je podľa mňa najhoršie. Potrebujem sa naučiť mať sa rada. Nemať výčitky keď si pre seba vyhradím hodinku u kozmetičky (moje výčitky sô typu radšej som mohla byť s malou). Pritom môj manžel je rád keď vypadnem na kozmetiku, ku kámoške na kávu, ešte mi dá aj korunky, aby som nemala náhodou málo. No len takto chodím maximálne raz do mesiaca a mne sa to zdá málo, alebo veľa??? Vidíte takáto som ja. Všetci su na prvom mieste a niekde na konci som JA. Musím to nejako zmeniť, lebo aj tu pramení moja žravosť. Je mi v podstate jedno ako vypadám hlavne je že sa cítim dobre a potom - BÁC pohľad do zrkadla!!!! Ten ma vie niekedy riadne šokovať a niekedy si proste poviem hlavne, že som zdravá.
Takže musím najprv nájsť svoju psychyckú pohodu a potom žiadna žravosť existovať nebude. Alebo sa mýlim?:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Toria, tak toto dobré poznám - aj ja som rak :D. Hoci nie som vydatá a nemám založenú rodinu, poznám ten pocit, keď všetko je na prvom mieste, potom dlho-dlho nič a až potom som ja....;)
Gabi03
21.09.06,11:02
Toria, tak toto dobré poznám - aj ja som rak :D. Hoci nie som vydatá a nemám založenú rodinu, poznám ten pocit, keď všetko je na prvom mieste, potom dlho-dlho nič a až potom som ja....;)

A potom, že prečo môj muž nesadne, pokiaľ si neporobí veci!? :D Bohužiaľ, jemu to ide na "zdravie". :( Ako ho mám presvedčiť, aby sa šanoval?
toria
21.09.06,11:02
Toria, tak toto dobré poznám - aj ja som rak :D. Hoci nie som vydatá a nemám založenú rodinu, poznám ten pocit, keď všetko je na prvom mieste, potom dlho-dlho nič a až potom som ja....;)

Takže zdravím týmto všetkých RAKOV!
My samí vieme aký sme!
Ale je to asi na veľkú škodu, keď sa nevieme pozerať v prvom rade na seba:( :( :(
maryann
21.09.06,11:09
Takže zdravím týmto všetkých RAKOV!
My samí vieme aký sme!
Ale je to asi na veľkú škodu, keď sa nevieme pozerať v prvom rade na seba:( :( :(

Svätá pravda...
maryann
21.09.06,11:11
A potom, že prečo môj muž nesadne, pokiaľ si neporobí veci!? :D Bohužiaľ, jemu to ide na "zdravie". :( Ako ho mám presvedčiť, aby sa šanoval?

Aj on je rak, však? Bohužiaľ Gabi, s tým nič nenarobíš ;)
Gabi03
21.09.06,11:13
Aj on je rak, však? Bohužiaľ Gabi, s tým nič nenarobíš ;)

Áno, je rak. Ale naozaj má vážne problémy a nedá si povedať. :( Ja sa obávam toho, že sa spamätá, keď už bude neskoro. A to ešte nemáme ani deti. Ak máte nejaký tip, rada si ho vypočujem.
katkaj
21.09.06,11:18
Takže zdravím týmto všetkých RAKOV!
My samí vieme aký sme!
Ale je to asi na veľkú škodu, keď sa nevieme pozerať v prvom rade na seba:( :( :(

Myslím že každé znamenie zverokruhu a každý človek má niečo čo mu "škodí".
Ja som blíženec a tiež sa asi občas nemám čím chváliť:eek: Dôležité je ako sa človek vysporiada so svojím vnútrom a či chce zmeniť niektoré svoje nedostatky. ;)
maryann
21.09.06,11:24
Áno, je rak. Ale naozaj má vážne problémy a nedá si povedať. :( Ja sa obávam toho, že sa spamätá, keď už bude neskoro. A to ešte nemáme ani deti. Ak máte nejaký tip, rada si ho vypočujem.

Teraz narýchlo mi nič také nenepadá... Ale ak si na niečo spomeniem, dám vedieť. Niekedy treba zahrať na citlivé strunky, aby sa človek spamätal :o
Nika
21.09.06,11:26
Takže zdravím týmto všetkých RAKOV!
My samí vieme aký sme!
Ale je to asi na veľkú škodu, keď sa nevieme pozerať v prvom rade na seba:( :( :(

Ja by som sa chcela opýtať, kedy sa tento "račí syndróm" začína prejavovať. Mám dve čerstvo dospelé deti - rakov - a veru sa nejdú od roboty pretrhnúť ..............:rolleyes:
toria
21.09.06,17:51
Ja by som sa chcela opýtať, kedy sa tento "račí syndróm" začína prejavovať. Mám dve čerstvo dospelé deti - rakov - a veru sa nejdú od roboty pretrhnúť ..............:rolleyes:

No vieš syndr´m "rakov" sa u mňa začal prejavovať pos končení strednej školy. Zrazu som chcela byť zodpovedná sama za seba a za svoj budúci život, a keď sme s terajším manželom predtým "frajerom" začali spolu žiť, tak prosto koniec............
Rak ako vyšitý sa vykrištalizoval zo mňa. Nič iné ma nikdy od vtedy nezaujímalo ako pohoda doma, teplý obed, ba aj večera, čisté vyžehlené prádlo, dieťatko ktoré má všetko, s ktorým sa pravidelne hrám a rozvíjam jeho osobnosť (momentálne máme modelovacie obdobie, takže všade sama plastlína, to mi pripomína, že dva-tri krát denn vysávam),
Skrátka zrazu som nechcela byť závislá od rodičov, hneď som sa zamestnala dokonca som kôli práci odmietla aj zaplatenú dovolenku v Grécku, manžel sa musel zmieriť.
No a tak to nejako začalo a drží ma to už asi 10 rok. Takže čo dodať????:confused: :confused: :confused:
toria
21.09.06,17:53
Ináč neodbočili sme od témy??? Kde je tá naša žravosť??? Čo ste dnes dobré mali? My sme nakoniec skončili pri opekaných špekáčkoch, ktoré sme opekali na dvore a predtým boli tie už raz spomínané pirohy!!!
Opäť som proste nevydržala? N

Neviete niekdo kde som stratila tú pevnú vôľu???

PS: Ak ju nájdete, odporúčte ju prosím na mňa. Ďakujem
maryann
22.09.06,04:13
Ináč neodbočili sme od témy??? Kde je tá naša žravosť??? Čo ste dnes dobré mali? My sme nakoniec skončili pri opekaných špekáčkoch, ktoré sme opekali na dvore a predtým boli tie už raz spomínané pirohy!!!
Opäť som proste nevydržala? N

Neviete niekdo kde som stratila tú pevnú vôľu???

PS: Ak ju nájdete, odporúčte ju prosím na mňa. Ďakujem

Ja som si včera povedala "A DOSŤ!!!", už nebudem toľko jesť. Ale ako som prišla domov, ani nechcite vedieť, čo všetko som do seba napchala...:mad: Potom som si zasa večer sama sebe nadávala, akú mám slabú vôľu a dnes sa cítim zle, lebo som ešte od včera prejedená. Mne už asi fakt nie je pomoci :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
liba2
22.09.06,04:22
Najhoršie je, keď sa celý deň nič nezje, potom večer sa človek nevie "dojesť". Ak chcete schudnúť treba jesť 6x za deň ale vždy len toľko, čo sa vám vmestí na tanierik od šálky na kávu (podšálka). K tomu stačí denne 1 hod. rezkej chôdze. Vyskúšajte :p .
toria
22.09.06,04:25
Ja som si včera povedala "A DOSŤ!!!", už nebudem toľko jesť. Ale ako som prišla domov, ani nechcite vedieť, čo všetko som do seba napchala...:mad: Potom som si zasa večer sama sebe nadávala, akú mám slabú vôľu a dnes sa cítim zle, lebo som ešte od včera prejedená. Mne už asi fakt nie je pomoci :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Neboj spoločne to zvládneme!!!!:p :p :p
Vyhlásujem vojnu slabej vôli!!! Priáš sa????
Každý deň si napíšeme ako sa nám podarilo posilniť našu slabú vôľu ale nie ju posilniť jedlom, ale tým, že nič nezieme. A večer si povieme aké sme dokonalé a silné ženy!!!
Ideme na to????:confused: :confused: :confused:

Spoločne nám to pôjde lepšie! Vyhlásme tukom vojnu!!!!!:eek: :eek: :eek:

Na nás nemajú!!!!

KTO SA PRIDÁ:confused: :confused: :confused: :confused:

Alebo idem do toho opäť sama:o :o :o
maryann
22.09.06,04:30
Neboj spoločne to zvládneme!!!!:p :p :p
Vyhlásujem vojnu slabej vôli!!! Priáš sa????
Každý deň si napíšeme ako sa nám podarilo posilniť našu slabú vôľu ale nie ju posilniť jedlom, ale tým, že nič nezieme. A večer si povieme aké sme dokonalé a silné ženy!!!
Ideme na to????:confused: :confused: :confused:

Spoločne nám to pôjde lepšie! Vyhlásme tukom vojnu!!!!!:eek: :eek: :eek:

Na nás nemajú!!!!

KTO SA PRIDÁ:confused: :confused: :confused: :confused:

Alebo idem do toho opäť sama:o :o :o

Tak to som rada, že si to takto pekne vymyslela :D. Takže už sme dve a ideme na to. Ja ale nemám internetové pripojenie doma, takže sa budeme priebežne informovať počas pracovnej doby, súhlasíš?
Čo navrhuješ, ako sa budeme stravovať? Od koľkej hodiny večer už nedáme do úst ani omrvinku?
toria
22.09.06,04:39
Tak to som rada, že si to takto pekne vymyslela :D. Takže už sme dve a ideme na to. Ja ale nemám internetové pripojenie doma, takže sa budeme priebežne informovať počas pracovnej doby, súhlasíš?
Čo navrhuješ, ako sa budeme stravovať? Od koľkej hodiny večer už nedáme do úst ani omrvinku?

Keďže sme začiatočníčky po 18 hodiny nič, iba voda a čaj. Naraňajkujeme sa tak primerane aby si nemala pocit preplnenosti, potom nejaký jogurtík, obed bez polievky ale pozor nedojesť (niekde som čítala, že správna dáma nedojedá), alebo len hustú polievku ku ktorej si už nedáme chlebík, potom nejaké ovocko alebo zeleninu (ale pozor nie veľa aby sa s nás nestali vegetariáni) a na večeru niečo dobré - cestoviny, ryžu.
Talianky sú chudé a u nich je to tak, že moc neraňajkujú, obed len taký aby sa povedalo a večera švédske stoly pod ktorými praskajú nohy!

Takže asi takto, ak máš nejaký plán Ty, šup sem s ním. Ja si teraz nachystám čajík a dám si jeden chlebík s máslom a s paradajkou, no možno si dám dva! Nemôžem predsa do toho hneď tak vhupnúť. Vždy keď niečo zjem napíšem, ak budem môcť.

Poprajme si veľa šťastia KOLEGYNKA:)
maryann
22.09.06,04:45
Keďže sme začiatočníčky po 18 hodiny nič, iba voda a čaj. Naraňajkujeme sa tak primerane aby si nemala pocit preplnenosti, potom nejaký jogurtík, obed bez polievky ale pozor nedojesť (niekde som čítala, že správna dáma nedojedá), alebo len hustú polievku ku ktorej si už nedáme chlebík, potom nejaké ovocko alebo zeleninu (ale pozor nie veľa aby sa s nás nestali vegetariáni) a na večeru niečo dobré - cestoviny, ryžu.
Talianky sú chudé a u nich je to tak, že moc neraňajkujú, obed len taký aby sa povedalo a večera švédske stoly pod ktorými praskajú nohy!

Takže asi takto, ak máš nejaký plán Ty, šup sem s ním. Ja si teraz nachystám čajík a dám si jeden chlebík s máslom a s paradajkou, no možno si dám dva! Nemôžem predsa do toho hneď tak vhupnúť. Vždy keď niečo zjem napíšem, ak budem môcť.

Poprajme si veľa šťastia KOLEGYNKA:)

Ok, celkom sa mi to pozdáva ;). Len sa bojím, aby som to po tej 18. hodine vydržala. Mám dosť nepravidelné stravovanie a väčšinou to doháňam všetko večer, čo vôbec nie je správne :mad:! Takže držme si palčeky navzájom a pripíjam (bylinkovým čajíkom) na to aby sme našu slabú vôľu zmenili na pevnú :p.
toria
22.09.06,04:48
Ok, celkom sa mi to pozdáva ;). Len sa bojím, aby som to po tej 18. hodine vydržala. Mám dosť nepravidelné stravovanie a väčšinou to doháňam všetko večer, čo vôbec nie je správne :mad:! Takže držme si palčeky navzájom a pripíjam (bylinkovým čajíkom) na to aby sme našu slabú vôľu zmenili na pevnú :p.

idem na tie raňajky, neskôr sa ozvem!
maryann
22.09.06,05:01
idem na tie raňajky, neskôr sa ozvem!

Dobrú chuť :D:D:D
dadia1
22.09.06,05:02
ženy !!!!

pridávam sa k vam.
ale čo ranna kavička???? tu si nesmiem dat? ja som si dala na ranajky BeBE dobre rano. ale neviem ako to bude po tej 18 . hodine:confused:
to je moj kritický čas žravosti.
maryann
22.09.06,05:11
ženy !!!!

pridávam sa k vam.
ale čo ranna kavička???? tu si nesmiem dat? ja som si dala na ranajky BeBE dobre rano. ale neviem ako to bude po tej 18 . hodine:confused:
to je moj kritický čas žravosti.

Vitaj v klube :D! Ja veľmi nie som kávičkový typ, takže v tomto ti neporadím. Mne sa z kávy trasú ruky a búši mi srdce, preto sa jej snažím vyhýbať, aj keď , občas si ju musím dať, aby som v práci nezaspala :).

PS: A s tým "žravým večerným časom" to bude dosť veľký problém aj pre mňa :(.
Lucuš
22.09.06,05:37
Ahojte, pridávam sa k vám, sama sa snažím už niekoľko rokov. Keď som schudla 2x som otehotnela a malá má už 5 rokov a ja nemám takú váhu ako by som si priala. I keď som posledné 2 roky schudla 10 kg, ale chcem pokračovať s vami sa mi to určite bude dariť.
Ozaj nečítali ste Editu Sipeky? Mám od nej všetky knihy aspoň sa poriadne zasmejem keď čítam, snažím sa robiť podľa nej ale nedarí sa.
dadia1
22.09.06,05:55
počuj Lucuš !!!

a ako sa ti podarilo schudnut tych 10 kg???? prezrad ! porad !
to by ma zaujimalo. tych 10 kg by mi stačilo zhodit.
vdaka vopred
Lucuš
22.09.06,06:07
No prvý krok: pozrela som sa na seba do zrkadla, poviem ti bol to šok, vieš po dvoch deťoch, kúpila som si Sipeky a dookola čítala nemohla som pochopiť ako mohla ona schudnúť okolo 40kg,začala som sa kontrolovať, malé porcie viac ráz za deň, ale mala som obdobie aj delenej stravy. Medzi moje dni patrí ovocný, zeleninový deň a snažím sa 1 deň v zýždni mať úplnú hladovku len voda. dá sa to odstrašujúce ale poviem Ti dá sa to vydržať, no musíš veľa piť. Ale aj popustím, bola som na dovolenke, tam sa človek nekontroluje povedala som si čo má človek zo života stále sa drezíruje tak som popustila. No to som nemala robiť pribrala som 2 kg, tak teraz som zasa nabehla na svoj stereotip dala som si týždeň ovocno zeleninový a kúpila som si knižku 90 dňová diéta a po týždni sa do nej pustím.
toria
22.09.06,06:22
ženy !!!!

pridávam sa k vam.
ale čo ranna kavička???? tu si nesmiem dat? ja som si dala na ranajky BeBE dobre rano. ale neviem ako to bude po tej 18 . hodine:confused:
to je moj kritický čas žravosti.

Ty si nejaká iná, že BeBE dobré ráno!

No čo už vitaj medzi nami, nebuď až taká zdravá, ja totiž takéto hlúposti nemám rada. Jasné, že kávičku dáme, ja som mala meltu s medom a mliekom.
Takže ideme nata babulky!!!!!!:) :) :)
toria
22.09.06,06:24
Ahojte, pridávam sa k vám, sama sa snažím už niekoľko rokov. Keď som schudla 2x som otehotnela a malá má už 5 rokov a ja nemám takú váhu ako by som si priala. I keď som posledné 2 roky schudla 10 kg, ale chcem pokračovať s vami sa mi to určite bude dariť.
Ozaj nečítali ste Editu Sipeky? Mám od nej všetky knihy aspoň sa poriadne zasmejem keď čítam, snažím sa robiť podľa nej ale nedarí sa.

Vitaj, hoď nejake triky od Edity, ja som kedysi držala tú dietu ktorú propaguje, že nemôžeš 4 hodiny jesť a veru, že som schudla. Ani ja som po malej není žiadna sexica. Keď som bola tehotná pribrala som 16 kíl a podarilo sa mi byť bez šiestich a potom som zasa pribrala. Takže neviem čo so sebou
Lucuš
22.09.06,06:27
Bez kávy by som nemohla byť ani ja, ráno ako otvorím oči hneď zalievam kávu to je jedno či sú 3 hodiny ráno, káva musí byť
účtovník 007
22.09.06,06:27
Dievčence dávam Vám do pozornosti tému delená strava. Je tu na Porade rozoberaná a viac krát som do nej prispela.
Po rodinných problémoch a jednom skúšaní rifiel, kedy som vyhodila rifle cez plafón kabínky von a skoro odpochodovala z Tesca v spodnom prádle(taká som bola rozzúrená na to zrkadlo:D ) som sa rozhodla začať s delenou stravou podľa Lenky Kořínkovej. Za 3/4 roka som schudla 8 kg a potom ešte 3. Takže spolu 11 kg a budú to už 3 roky čo sa moja hmotnosť drží v norme. Snažím sa deliť, samozrejme s malými prestávkymi, kedy sa musím vždy vrátiť k takémuto stravovaniu, lebo sa cítim oveľa lepšie a tie 1-2 kg idú rýchlo dolu. Nepoznám čo je to hlad a ani netreba po 18 hodine nejesť. Stačí jesť podľa toho, aký deň máte. Ak máte chuť, skúste.Ja mám s takýmto stravovaním iba dobré skúsenosti a hlavne netreba nič vynechať, iba dobre skombinovať. ;)
Lucuš
22.09.06,06:33
Edita, no mne osobne sa páči jej humor v knihách, to sa nasmejem.
Neviem však pochopiť ona píše že jesť keď si hladná:) je jedno či je to aj o 11 v noci, tak keby ja som jedla keď som hladná tak mám 100 kg, lebo ja pociťujem hlad práve večer, cez deň to prejde Ok, ale keď som doma už mi pusa plieska. Myslím, že je to asi v mozgu treba si naprogramovať CHUDNEM a ozaj chudnem. Čo myslíš keď vidíš tie trasorítky ktoré zjedia na posedenie hlavný chod a ešte si na to dajú zmrlinový pohár so šľahačkou a okorenia to tortou, ako by museli vyzerať? Asi majú naprogramované NEPRIBERIEM:p
Nika
22.09.06,06:39
Myslím, že je to asi v mozgu treba si naprogramovať CHUDNEM a ozaj chudnem. :p

Ja mám asi nejaký divný mozog. Jak si poviem chudnem, hneď mám 2 kg naviac.:mad: A to ešte ani nezačnem. Ako keby sa bál či čo?!....:(
maryann
22.09.06,06:41
Ja mám asi nejaký divný mozog. Jak si poviem chudnem, hneď mám 2 kg naviac.:mad: A to ešte ani nezačnem. Ako keby sa bál či čo?!....:(

Tak to sme na tom úplne rovnako. Ten môj je tiež nejaký "iný" :D
Lucuš
22.09.06,06:45
No môjmu mozgu to programujem stále a on mi stále programuje chcem jesť, no tak si vyber chudnúť alebo jesť?
Ale povedzme si pravdu ja veľmi rada jem, ako ste na tom vy?
Nika
22.09.06,06:48
No môjmu mozgu to programujem stále a on mi stále programuje chcem jesť, no tak si vyber chudnúť alebo jesť?
Ale povedzme si pravdu ja veľmi rada jem, ako ste na tom vy?

Napriek všetkým starostiam, problémom, chorobám ...... a pod. mi jesť chutí vždy. A ešte aj dobre spím. ........:D Ja som v skutočnosti šťastný človek....:)
maryann
22.09.06,06:49
Ja jem veľmi rada (a hlavne večer :mad: a mnohým veciam neviem povedať jednoducho NIE.... hrozné.....
Lucuš
22.09.06,07:01
Tak to sme na tom všetky rovnako. No čo poviete kočky dáme sa do toho?:)
Danila
22.09.06,07:02
Dievčence, veľmi ste mi pomohli Vašími nápadmi, názormi a sťarosťami. Ja som ale od Vás niečo podchytila a vyšlo to. Nejesť je fakt ľahšie ako nefajčiť. A verte, ak nemáte tú druhú neresť, tak táto žráčska je malina. Z každej rady som si uchmatla kúsok - napchávam sa často a po troškách. Nejem nič, vôbec nič po 18. hod. a chválim seba aj Vás. Lepšie spím a za dva dni je pohľad ráno na váhu príjemnejší.
Lucuš
22.09.06,07:11
Keď sa budeme navzájom kontrolovať, musí sa nám to podariť!!!:p Získať svoju vysnívanú postavu, už snívam ako vyleziem na váhu a budem sa môcť pozrieť oboma očami na ručičku a budem spokojná;) Neviem ako vy no ja keď vyleziem na váhu mám prižmúrené oči a pomaličky škúlim :mad: na ručičku, keď vidím že sa pohla smerom hore oči veľmi rýchlo zavriem, no keď vidím ,že stojí na tom rovnakom čísle tak len škúlim. Popravde aspoň ma nerozčúli že som pribrala, tak sa pochválim a poviem aj tak ťa zdolám váha moja!!!:p
Dass
22.09.06,07:35
dievcence skuste www.russo.sk (http://www.russo.sk) - podla tejto metody to tiez ide
Lucuš
22.09.06,07:50
Poznáš niekoho kto to vyskúšal? pozerala som sa na to, ale už som skúsila toho toľko, že asi ostanem u osvedčenej metódy.:o
kalkulka
22.09.06,08:58
Dievčence, hlavne by nás malo tešiť, že nie sme všetky rovnaké. To by bol svet stereotypný a nudný. Veď naši chlapci by si nemali z čoho vyberať. A čudovali by ste sa koľkým chlapom sa páčia práve bacuľky a nie vychudnuté triesky. Veď, čo by chytili do rúk?
Nika
22.09.06,09:02
Dievčence, hlavne by nás malo tešiť, že nie sme všetky rovnaké. To by bol svet stereotypný a nudný. Veď naši chlapci by si nemali z čoho vyberať. A čudovali by ste sa koľkým chlapom sa páčia práve bacuľky a nie vychudnuté triesky. Veď, čo by chytili do rúk?

Tu nejde o chlapov, tu ide o zdravie........... (no tak trochu aj o chlapov......;) )..............:)
Lucuš
22.09.06,09:14
No asi aj o chlapov, nemali ste žiadna mindrák keď išlo do tuhého a predstavili ste si svoje bacuľkaté telíčko aj keď to nebola chvíľka práve na rozmýšľanie o týchto veciach, môj rozum mi vždy našepkával bože tá tvoja slaninka to je asi pohľad.:mad:
dadia1
22.09.06,09:16
ono je to všetko velmi pekne a dobre sa to číta. ale ako to dodržat?
ja neviem drzat delenú stravu. ja potrebujem k masu zemiaky alebo ryzu. skratka mi to tak chuti.
tie keksi BEBE dobre rano mi tiez chutia. ale velmi sa z nich nenajem.
ked sa to tak vezme, nejem vela.
rano keksiky, obed normalka, nikdy nedojem a ked pridem z prace este niečo zjem. to je všetko.
a viete čo robi moja vaha? :confused: neskutočne sa ručička hýbe smerom hore.
vzdy sa vyhováram na moje hormony. mam poruchu štitnej žlazy a dopuju ma hormonmi. ale ked to takto pojde dalej, nezmestim sa do dveri.:eek:
tak čo mam robit??????
aku dietu mam drzat? nemam žrať vobec????? :mee:
Lucuš
22.09.06,09:39
Tu je každá rada drahá no ja si myslím, že za to asi naozaj môžu hormóny, keď je tak ako píšeš a zješ len toto tak by si priberaŤ ozaj nemala, skús sa spýtať lekára a poradiť sa možno o nejakých iných liekoch.
dadia1
22.09.06,09:47
vieš kolko som uz toho skúšala? ale kazdý mi povedal, ze čo chcem, že dvoje hormony urobia v tele svoje.
beriem hormony na štítnu žlazu a este hormonálnu antikoncepciu.
ale niečo predsa existovat musi, ved budem za chvilu ako jelitko.
Lucuš
22.09.06,09:50
Na hormóny nadáva veľa ľudí, existuje mnoho vecí ale aj dobre drahých ako napríklad odsávanie tuku ale myslím, že do toho by som nešla, alebo čítala som o podviazaní žalúdka to vraj veľmi pomáha aj som nad tým rozmýšľaľa ale keď som si predstavila ako to robia radšej som to zapudila.
Ozaj nepočula si o 90 dňovej diéte, ja na ňu idem nabehnúť.
Katka29
22.09.06,10:07
Ozaj nepočula si o 90 dňovej diéte, ja na ňu idem nabehnúť.[/quote]
Prosím napíš niečo viac o tej diéte.
dadia1
22.09.06,10:13
aka je to 90 dňová dieta? ved nam niečo o nej napíš. myslím, ze už tu raz bola spomenuta , ale nikto neodhalil jej tajomstvo .
tak nam ho šupni, nech nie si iba ty štíhla, aj my chceme !!!
toria
22.09.06,14:19
No môjmu mozgu to programujem stále a on mi stále programuje chcem jesť, no tak si vyber chudnúť alebo jesť?
Ale povedzme si pravdu ja veľmi rada jem, ako ste na tom vy?

Milujem jedenie, je to môj koníček, a ešte k tomu keď si to môžem pekne pripraviť, to je lahoda. potom nevychutnávam ale žerem!:( :( :(
toria
22.09.06,14:28
Ja som počula aj o osvedčenej rýžovej diéte.Kolegynka ju držala 21 dní schudla 8 kíl a vyzerala priam fantasticky a aj sa tak cítila. Ani cvičiť nechodila. Najhoršie na tom bolo, že po 10 dňoch jej to proste liezlo na nervy, ale vydržala.

Babulky som rada, že ste sa ozvali. Nebola som tu celý deň a verte, že ste mi chýbali. Začnem písať aj do témy závislosť od PORADY.

No môj dnešný jednálny lístok: dva malé krajce chleba s máslom 5 okrúžkami salámi a paradajka, nemala som ale predsa dala som si na obed polievku a o hodinu na to cestoviny so špenátovo-syrovou omáčkou, no a keď mala žmovhlila sladkosť dala som si s ňou. ALE PRISAHÁM dnes už nejem. Len mi držte palce. Maximálne si urobím koktail s banánom, ten ma vie vždy zasítiť a keď malú uspím rýchlo prídem sem dúfam, že sa budeme spoločne podporovať a vravieť si CHUDNEME, SME KRÁSNE A KILÁ Z NÁS UBÚDAJÚ..
Budeme sa podporovať a ak budete niektorá hladná napíšte to sem a my to z tej hlavy dostaneme!!!
toria
22.09.06,17:30
Som tu sama? Večeriate???? - blbé slovo, tak nejedzte!!!
Lucuš
25.09.06,06:02
Ahojte kočky, tak ako dopadol víkend? Ja som to troška pokašlala, no neprejedala som sa, ale už som si dala aj keď nie veľa. Tak dnes mám hladovku a je mi fantasticky a tá 90 dňová diéta? Počula som o nej na markíze jedna kočka ju držala a verte vydržala, schudla. Povedala, že nebola vôbec hladná a po diéte ešte schudla 3 kg. Hneď som poprosila kámošku nech mi ju donesie, kúpila mi ju v kníhkupectve stála okolo 300,- Sk, je to na báze delenej stravy, na každý deň je jedálniček čo variť, striedajú sa tu bielkovinové dni, ovocné, sacharidové... vždy po sebe 4x sú to 4 dni, začiatočný deň je vždy bielkovinový a pokračuje to ostatnými dňami.
Už som ju začala držať no zlyhala som, išla som na dovolenku tak som to prerušila ale od zajtra na to nabehnem, pridáte sa?
Môžem Vám vždy písať čo treba jesť na 4 dni, no ako chcete.
Celých 90 dní sa raňajkuje len ovocie píše, že telo do 12 hod. sa čistí, čo ma teší, že jeden zo štyroch dní je prikázané na večeru napr. zmrzlina, alebo kúsok čokolády, pretože telo potrebuje aj cukor.
toria
25.09.06,07:12
Ahoj som rada, že si sa ozvala. Bola som tu cez víkend a nikde nikoho. No ja som sa držala v celku dobre. Neprejedala som sa a keď sme včera boli u nás vo Frite na hranolčeky, manžel na dvojitý hot-dog ja som si dala len zelený čaj. Takže som bola celkom dobrá, až sa môj milovaný čudoval.

Tak poďme spolu na tú 90 dňovku. Napíš čo treba. Vieš len ja som dnes už jedla. Ale dala by som si už dnes len také niečo diétne. Tak píš čo zajtra teda najbližších 4 dní.

PAPA
Lucuš
25.09.06,07:21
Vieš nemám to tu pri sebe, ale idem na poštu, tak zbehnem pre to a presne ti napíšem čo treba, som veľmi rada, že ideš so mnou do toho, aspoň sa budeme kontrolovať, kdesi som čítala, že keď nastupuješ na diétu nemáš byť nikdy sama, vo dvojici to ide lepšie.
sysula
25.09.06,07:30
Vieš nemám to tu pri sebe, ale idem na poštu, tak zbehnem pre to a presne ti napíšem čo treba, som veľmi rada, že ideš so mnou do toho, aspoň sa budeme kontrolovať, kdesi som čítala, že keď nastupuješ na diétu nemáš byť nikdy sama, vo dvojici to ide lepšie.

babenky pridavam sa k vam, len neviem - neviem, ci to dokazem..
http://sirmi.ic.cz/smajl/206.gif
toria
25.09.06,07:43
Vieš nemám to tu pri sebe, ale idem na poštu, tak zbehnem pre to a presne ti napíšem čo treba, som veľmi rada, že ideš so mnou do toho, aspoň sa budeme kontrolovať, kdesi som čítala, že keď nastupuješ na diétu nemáš byť nikdy sama, vo dvojici to ide lepšie.

A vieš čo mali by sme na to nabehnúť aj Sipekyovskou formou. Každý večer zaspávať s tým, že sme krásne a schudnuté. Navodiť si "systém" na aktívne chudnutie. Zajtra ráno sa odvážiť a na váhu sa postavíme až v pondelok ráno. Súhlasíš? Ja tiež pôjdem niečo vybavovať, ale budem rada ak to pošleš ešte pred obedom aby som si na zajtra nakúpila v čase obedu ingrediencie.

Zatiaľ pa, a ozývaj sa mi priebežne, ako to zvládaš. Kľudne aj SS.

Ozaj a čo vy babulky, nepridáte sa k nám???????????????????????
toria
25.09.06,07:45
babenky pridavam sa k vam, len neviem - neviem, ci to dokazem..
http://sirmi.ic.cz/smajl/206.gif

Vitaj, a nezahadzuj šancu hneď na začiatku. nemôžeš to brať negativisticky!!!!
Ideme na to a BABULE SCHUDNEME!!! Verím nám!
Spoločne to :p z v l á d n e m e :p
maryann
25.09.06,08:03
Ahojte kočky,

tak konečne som sa dnes dostala na túto stránku...
Musím sa vám priznať, že cez víkend som nedodržala to, čo sme si sľúbili - nejesť po 18. hodine :mee:. Najhoršie na tom je to, že cez deň sa kontrolujem, držím sa a keď príde večer, neviem čo so sebou :mad:. Ako prekonať svoju slabú vôľu? :confused:
Lucuš
25.09.06,08:03
Berieme všetky, ktoré majú dobrý úmysel schudnúť aj keď si neveríte, časom spoločne uveríme, že sa to dá. SCHUDNEME!!!
Takže 1 deň: BIELKOVINOVÝ
Raňajky: 2 pomaranče alebo 2 kiwi alebo sezónne ovocie
Obed:
Suroviny:
1 väčšie kuracie prsia bez kože, polievková zelenina, 1 väčší baklažán, 1 paradajka alebo 1PL kečupu, 1/2 ČL oregana a rozmarínu, 1 strúčik prelisovaného cesnaku, petrž. vňať, 2PL olivového oleja, soľ, ml. čierne korenie, suroviny na šalát
Postup:
Oliv. olej zmiešajte s oreganom, rozmarínom a prelis. cesnakom, baklažán narežte na hrub. plátky, ktoré potriete vopred pripraveným olejom a opečiete z oboch strán, opečené baklažány obložte nakrájanou paradajkou alebo potriete kečupom a posypte petrž. vňaťou. Kuracie prsia varíte vo vode spolu s pol. zeleninou, uvarené mäso naráchlo opečte na panvici, kde ste piekli plátky baklažánu.
Pripravte si čerstvý šalát a zjedzte ho s krajcom chleba samozrejme celozrnného. po obede vypite 3dl čistého vývaru, v ktorom sa varilo mäso.
Večera:
To isté ako obed, len polovičná porcia, bez vývaru a chleba.
Nezabudnite denne vypiť 2l vody alebo nesladenného čaju.
Mäso môže byť aj chudé hovädzie, bravčové, zajačie...
Namiesto mäsa môžete zjesť 2 vajcia, syr, tvaroh v rovnakom množstve ako mäso.
Tak babule držme si navzájom palce a podarí sa to!!!
toria
25.09.06,08:10
Ahojte kočky,

tak konečne som sa dnes dostala na túto stránku...
Musím sa vám priznať, že cez víkend som nedodržala to, čo sme si sľúbili - nejesť po 18. hodine :mee:. Najhoršie na tom je to, že cez deň sa kontrolujem, držím sa a keď príde večer, neviem čo so sebou :mad:. Ako prekonať svoju slabú vôľu? :confused:

To poznám aj mne sa to nepodarilo dodržať v sobotu ale v nedeľu to bolo o.k. Pridaj sa k nám na tú 90 dňovku
toria
25.09.06,08:14
Berieme všetky, ktoré majú dobrý úmysel schudnúť aj keď si neveríte, časom spoločne uveríme, že sa to dá. SCHUDNEME!!!
Takže 1 deň: BIELKOVINOVÝ
Raňajky: 2 pomaranče alebo 2 kiwi alebo sezónne ovocie
Obed:
Suroviny:
1 väčšie kuracie prsia bez kože, polievková zelenina, 1 väčší baklažán, 1 paradajka alebo 1PL kečupu, 1/2 ČL oregana a rozmarínu, 1 strúčik prelisovaného cesnaku, petrž. vňať, 2PL olivového oleja, soľ, ml. čierne korenie, suroviny na šalát
Postup:
Oliv. olej zmiešajte s oreganom, rozmarínom a prelis. cesnakom, baklažán narežte na hrub. plátky, ktoré potriete vopred pripraveným olejom a opečiete z oboch strán, opečené baklažány obložte nakrájanou paradajkou alebo potriete kečupom a posypte petrž. vňaťou. Kuracie prsia varíte vo vode spolu s pol. zeleninou, uvarené mäso naráchlo opečte na panvici, kde ste piekli plátky baklažánu.
Pripravte si čerstvý šalát a zjedzte ho s krajcom chleba samozrejme celozrnného. po obede vypite 3dl čistého vývaru, v ktorom sa varilo mäso.
Večera:
To isté ako obed, len polovičná porcia, bez vývaru a chleba.
Nezabudnite denne vypiť 2l vody alebo nesladenného čaju.
Mäso môže byť aj chudé hovädzie, bravčové, zajačie...
Namiesto mäsa môžete zjesť 2 vajcia, syr, tvaroh v rovnakom množstve ako mäso.
Tak babule držme si navzájom palce a podarí sa to!!!


Lucuš a toto ideme jesť 4 dni????
Lucuš
25.09.06,08:17
Maryann pridaj sa k nám spolu to zvládneme!!!
2 deň. Škroby
Raňajky:
ovocie 2 kusy alebo 1 banán nakrájaný na kolieska /banán je treba jesť vidličkou/
Segedínska polievka
Obed:40 dag kyslej kapusty, 3 zemiaky, 1ČL oliv. oleja, 1 menšia cibuľa, 1 strúčik cesnaku, 1PL ml. sladkej papriky, 1 PL paradajkového pretlaku, rasca, bob. list, soľ, celé čier. korenie, 7 dl zeleninového vývaru ak nemám vývar, dám si zeleninový masox
Postup:
Cibuľu poražiť na oleji, pridať cesnak, 1PL parad. pretlaku, ml. papriku a ostatné koreniny, zaliať zeleninovým vývarom, keď začne vrieť pridať na kocky nakrájané zemiaky a nakoniec kyslú kapustu, podľa chuti osoliť, zjedzte s krajcom chleba.
Večera:
Rovnaká ako obed len 1/2 porcia.
Lucuš
25.09.06,08:20
Lucuš a toto ideme jesť 4 dni????
Neboj sa budem pokračovať a popíšem ostatné dni, to isté by som nevydržala jesť ani ja.
toria
25.09.06,08:25
Neboj sa budem pokračovať a popíšem ostatné dni, to isté by som nevydržala jesť ani ja.

Myslíš, že keď zmením kuracie prsia za morčacie, bude to zlé? Mám totiž v doma na rozmrazenie jedny.
Nemusela by som bežať kúpiť kuracie.

Ináč zdá sa mi to dodržateľné. Idem do toho bez strachu, že to nevydržím. Len musíš vždy napísať stravu aspoň na dva dni dopredu, aby som nechodila stále do obchodu - potom kupujem sladké zbytočnosti!:mad:
sysula
25.09.06,08:33
a co v pripade, ze nejaku ingredienciu "nemusim"?? Vynecham, alebo mas v tej knihe aj nejaky nahradny receptik?
Lucuš
25.09.06,08:33
3 deň: Uhľohydráty
Raňajky: 1 strapec hrozna alebo ovocie ktoré máte doma
Obed: Piza s paradajkovou omáčkou
Suroviny: 25 dag. múky ja si kupujem celozrnnú,1,5 dag droždia, polovica 1ČL cukru, štipka soli, vlažná voda, 4 Pl paradajkového pretlaku alebo čerstvé paradajky, 1 ČL oliv. oleja, koreniny podľa chuti
Postup: Klasický kvások, pridáme suroviny, cesto a necháme nakysnúť, Zĺahka rozvaľkať a natrieť zmesou paradaj. pretlaku a olivového oleja, ja si dám do zmesy zároveň koreniny., ak budete hladné môžete si urobiť aj zeleninový šalát
Cesto na pizzu si môžete aj kúpiť.
Večera: tu je naše obľúbené: :p 1 kus torty alebo 3 kopčeky zmrzliny a 1 tablička čokolády/ to je asi 1 daf kúsik z 10 dag čokolády /
Nezabudnite veľa piť.
Lucuš
25.09.06,08:35
Myslíš, že keď zmením kuracie prsia za morčacie, bude to zlé? Mám totiž v doma na rozmrazenie jedny.
Nemusela by som bežať kúpiť kuracie.

Ináč zdá sa mi to dodržateľné. Idem do toho bez strachu, že to nevydržím. Len musíš vždy napísať stravu aspoň na dva dni dopredu, aby som nechodila stále do obchodu - potom kupujem sladké zbytočnosti!:mad:
Môžeš zmeniť mäso len musí byť chudé bez kože
Lucuš
25.09.06,08:41
a co v pripade, ze nejaku ingredienciu "nemusim"?? Vynecham, alebo mas v tej knihe aj nejaky nahradny receptik?
Zmeníš si tu záleží na tom, že keď je deň bielkovín jeme mäso, alebo tvaroh, vajíčka,syr, mliečne výrobky a hlavne veľa zeleninového šalátu, keď sú škroby môžeš si zameniť napr. za fazuľu, hrach, sóju, šošovicu, cícer, ryžu, zemiaky a zasa veľa zeleniny
To čo budeš jesť na obed vždy musíš jesť na večeru len 1/2 množstvoKeď je deň uhľohydrátov možeš si zameniť a jesť cestoviny s rôznymi zel. omáčkami akékoľvek slané pečivo nekysnuté vo veľkosti pizze, no večera musí byť sladká torta, zmrzlina:o
Lucuš
25.09.06,08:43
Tak čo kočky ako sa Vám to zatiaľ pozdáva?:D
toria
25.09.06,12:39
Tak čo kočky ako sa Vám to zatiaľ pozdáva?:D
Zatiaľ celkom pohoda. Uvidíme v piatok. Není tu osoba, ktorá by nám to varila a rozvážala????:o :o :o
Melnick
25.09.06,13:10
Kočky,neprečítala som celú tému,ale myslím,že to je tzv. uhľohydrátová dieta ,alebo sa mýlim? Ak je to ona,pozrite sa v akom stave sú vaše vlasy teraz a potom ich porovnajte, keď dietu ukončíte ,aby ste náhodou neostali ako Dr Atkinson /neviem ,či som nepoplietla jeho meno / bez svojej hrivy. :mee: Pozor! A to vôbec nie je poplašná správa od "Jahodovej".:)
Lucuš
25.09.06,15:31
Zatiaľ celkom pohoda. Uvidíme v piatok. Není tu osoba, ktorá by nám to varila a rozvážala????:o :o :o
:) O to sa už musíme postarať sami, ale podľa mňa to je to najjednoduchšie, to najťažšie nás všetky čaká a to naša pevná vôľa!:p
Lucuš
25.09.06,15:36
Kočky,neprečítala som celú tému,ale myslím,že to je tzv. uhľohydrátová dieta ,alebo sa mýlim? Ak je to ona,pozrite sa v akom stave sú vaše vlasy teraz a potom ich porovnajte, keď dietu ukončíte ,aby ste náhodou neostali ako Dr Atkinson /neviem ,či som nepoplietla jeho meno / bez svojej hrivy. :mee: Pozor! A to vôbec nie je poplašná správa od "Jahodovej".:)
Nie, nieje to uhľohydrátová diéta, tu sa striedajú všetky potraviny, takže neješ stále len uhľohydráty.:p
toria
26.09.06,04:16
Ahoj, akurát si idem vytlačiť dnešný receptík a navariť si vytlačím hneď aj receptík na zajtra aby som vedela čo si mám kúpiť. Držím nám palce!!!
toria
26.09.06,04:23
Urobila som si miestečko v počítači a tie receptík si v ňom ukladám, to preto, že o 90 dní budem minimálne o 5 kg lahšia a keď mi bude niekto závidiem, proste mu ju vytlačím a budem sa tváriť ako hrdina.

Lucuš aké su ďalšie recepty???? Dnes som doma tak by som ich všetky aspoň prekopírovala. Ale aj tak ďakujem.

Babule a nezabudnite pri pohľade do zrkadla povedať: "Ahoj Ty si nejaká iná, nejaká krajšia a nejaká schudnutejšia, Ty sa mi teda páčiš!"
Idem jej to hneď povedať aj keď moje mastné vlasy budú tvrdiť niečo iné.
maryann
26.09.06,05:05
Kočky, normálne vás obdivujem :D. Mne to s tou 90-dňovou diétou asi veľmi nevýjde. Domov prichádzam z práce až o 18,30 hod. a to už nestíham nič vyvárať na ďalší deň a o takomto čase by som už ani nemala jesť (aj keď sa mi to nedarí dodržiavať :(). Ja sa snažím jesť menšie porcie ako predtým a veľa piť. Dúfam, že aspoň takto sa niečo zlepší a budem sa cítiť fajn. Začínam trošku aj s delenou stravou, takže uvidíme.... Držme si navzájom palčeky ;)

P.S.: čo si dáte dnes na obed? Ja uvažujem o kuracom rizote (môže byť?)
Lucuš
26.09.06,05:56
Ahojte kočky, ja som dnes začala deň jabĺčkom, ráno som vstala a hovorím tej panej v zrkadle si krásna ale ešte ťa veľmi nepoznám keď ubudnie kilečiek budem to opäť ja skoro ráno som si navarila obed, no ja vám poviem už sa mi naň zbiehajú slinky.
a kočky ak nemáte možnosť variť si podľa tohto, stačí keď dodržíte dni ako idú po sebe, 1 deň Bielkoviny, 2 deň Škroby, 3 deň Uhľohydráty, 4 deň Vitamíny, môžete si zamieňať potraviny ale ráno treba jesť 90 dní len ovocie a potom sa už pridržiavať tejto schémy.:p
Lucuš
26.09.06,05:58
Kočky, normálne vás obdivujem :D. Mne to s tou 90-dňovou diétou asi veľmi nevýjde. Domov prichádzam z práce až o 18,30 hod. a to už nestíham nič vyvárať na ďalší deň a o takomto čase by som už ani nemala jesť (aj keď sa mi to nedarí dodržiavať :(). Ja sa snažím jesť menšie porcie ako predtým a veľa piť. Dúfam, že aspoň takto sa niečo zlepší a budem sa cítiť fajn. Začínam trošku aj s delenou stravou, takže uvidíme.... Držme si navzájom palčeky ;)

P.S.: čo si dáte dnes na obed? Ja uvažujem o kuracom rizote (môže byť?)
No kuracie rizoto, skús jesť len mäso so zeleninou, aby si dodržala bielkovinový deň, ak sa ti to nedá tak si daj len polovičnú porciu rizota so zeleninou, držím nám palce sexice.:D
Lucuš
26.09.06,06:13
:p 4deň Vitamíny
Raňajky: 1 mango alebo šálka čerstvých jahôd alebo ovocie podľa výberu
Desiata: pohár ovocného alebo zeleninového džúsu.
Obed: Zapečené ovocie
Do misy na pečenie položíte mesiačiky olúpaného pomaranča, na kolieska banán, 2 kiw, 2 vykôstkované ringloty a šálku malín, ak neni uvedené ovocie jednoducho ho nahraďte. Všetko spolu zalejte šťavou z 1 pomaranča a premiešajte, dáme pokrievku pečieme v rúre asi 7 min. pri 190.
Olovrant: 6 jadier vlašských orechov, šálka čaju.
Večera: roztlačený banán posypaný orechmi.
Kočky možnože by nebolo zlé pozrieť sa v kníhkupectve po tejto brožúrke, je tu písaný uvod, ktorý ako som počula v telke treba aj 5x prečítať snáď aby si to náš drahý mozog zapamätal, volá sa 90 - dňová Rozlišovacia diéta od Brada Hrobat, Mojca Poljanšek, chutné jedlá na 90 dní.:)
toria
26.09.06,07:37
Ahojte kočky, ja som dnes začala deň jabĺčkom, ráno som vstala a hovorím tej panej v zrkadle si krásna ale ešte ťa veľmi nepoznám keď ubudnie kilečiek budem to opäť ja skoro ráno som si navarila obed, no ja vám poviem už sa mi naň zbiehajú slinky.
a kočky ak nemáte možnosť variť si podľa tohto, stačí keď dodržíte dni ako idú po sebe, 1 deň Bielkoviny, 2 deň Škroby, 3 deň Uhľohydráty, 4 deň Vitamíny, môžete si zamieňať potraviny ale ráno treba jesť 90 dní len ovocie a potom sa už pridržiavať tejto schémy.:p

Aj ja som začala deň jabĺčkom a predstavte si, že som naladená a nadstavená na to , že nie som hladná. Namiesto baklažánu som si otrhla v záhrade cukinu, aj tú môžem skonzumovať rovnakým spôsobom. Tiež sa mi už zbierajú slinky. Ale idem sa napiť minerálky aby som vypila ďalší pohár. Zatiaľ sa mi to pozdáva som super naladená a nie som hladná!!!!!!!!!

Takže chudnime babuľky, chudnime!!!!:p :p :p
toria
26.09.06,07:39
Kočky možnože by nebolo zlé pozrieť sa v kníhkupectve po tejto brožúrke, je tu písaný uvod, ktorý ako som počula v telke treba aj 5x prečítať snáď aby si to náš drahý mozog zapamätal, volá sa 90 - dňová Rozlišovacia diéta od Brada Hrobat, Mojca Poljanšek, chutné jedlá na 90 dní.:)[/quote]

Nedá sa ti to zoscanovať????

Som odvážna o toto ťa prosiť čo???;)
margaretka50
26.09.06,08:12
zaves si do chladničky plavky
Lucuš
26.09.06,08:29
Nedá sa ti to zoscanovať????

Som odvážna o toto ťa prosiť čo???;)[/quote]

Je to v pohode ale nanešťastie máme pokazený scaner. Smola čo?
Tak sa držte, kočky a ako hovorí Papeky a nežer!!!;)
Lucuš
26.09.06,08:30
zaves si do chladničky plavky
Super nápad.:D
toria
26.09.06,08:42
zaves si do chladničky plavky


Si dobrá určite máš 50 kg aj s topánkami a naše problémi nepoznáš
Lucuš
26.09.06,09:00
Aby som nezabudla obed a večeru sa pokús si prispôsobiť v rovnakom čase /snáď aby telo neostalo šokované/;) Ak by si porušila a potajomky si si zamaškrtila nič to od ďalšieho dňa úpokračuješ ako by sa nič nestalo, veď ty aj ja to predsa DOKÁŽEME!!!:D
Už je tu náš čas tak dobrú chuť, pochuť si.
toria
26.09.06,09:31
No ja som už poobede. Neviem čím to bude ale cuketa zhorkla. Tak som si teda dala zeleninku s prsíčkami a celozrnú malú žemličku. No a zapila som vývarom. Čudujem sa ale zasítilo ma to. Takže dnes som mala na raňajky jabĺčko, potom som len pila (a aj navštevovala WC) už mám v sebe liter harmančekového čaju. Najedla som sa zeleninky s prsíčkami a žemličkou, zapila somvývarom a do tej 18 by som mohla vydržať, potom si dám polovičnu dávku zeleninky s prsíčkami - možno zoženie dovtedy baklažán a urobím si ten, alebo si urobím takú papričku!
A čo TY? Zhrešila si s niečím? Ja nič ani kúsok iného sústa, veď to všetko iba pre to, že som krásna a dobre vyzerám, tak si to musím zachovať(dobré to znie no nie?).
Dobrú chuť, spolubojovníčka.

Ozaj zajtra som celý deň na školení, takže neviem ako to budem zvládať, ale posnažím sa!!!!!
Lucuš
26.09.06,16:06
Znie to nádherne, ja som tráno zjedla jabĺčko, na obed králičie mäsko, baklažán /čudovala som sa, že chutí ako hríby/ a mrkvový šalát, na večeru to isté ale len1/2 a bez vývaru, už som si navarila aj na zajtra. Ty moje chúďatko zajtra si to budeš musieť pozmeniť možnože tam bude nejaký bufet a dáš si ryžu, zemiaky a zeleninu... veď uvidíš
Nezhrešila som a poviem ti cítim sa vynikajúco akosi ľahko, ozaj neviem či som spomenula treba sa odvážiť a odmerať si obvod pása, stehien, bokov a urči si svoju váhu, ktorú by si chcela dosiahnuť, treba troška začať cvičiť nemusíš to preháňať zo začiatku stačí začni chodiť na prechádzky, po schodoch a postupne pridať no ako sa poznám začnem zatiaľ veľmi mierne, neviem ako si na tom ty ale ja sa priznám som na šport lenivá ale začnem veď chcem byť krásna. :p no už som ale čím ďalej to bede lepšie a lepšie. Viktória po tých teraz už len 89 dňoch to bude super ;) ,,muži traste sa";) Káva sa piť môže ale bez cukru a mlieka, alkohol je na 90 dní tabu, ja 3x za deň vypijem pohár vody v ktorom mám 1KL jablkového octu, vraj to pomáha rozprúdiť lenivé telo a kalórie pomaličky miznú.
Drž sa moja čím ďalej krajšia a zvodnejšia spolubojovníčka, zajtra ti niečo šrajbnem aj keď ty si mimo, veď si to nájdeš. :rolleyes: Pápá Lucia.:rolleyes:
Melnick
26.09.06,18:07
:p 4deň Vitamíny
Raňajky: 1 mango alebo šálka čerstvých jahôd alebo ovocie podľa výberu
Desiata: pohár ovocného alebo zeleninového džúsu.
Obed: Zapečené ovocie
Do misy na pečenie položíte mesiačiky olúpaného pomaranča, na kolieska banán, 2 kiw, 2 vykôstkované ringloty a šálku malín, ak neni uvedené ovocie jednoducho ho nahraďte. Všetko spolu zalejte šťavou z 1 pomaranča a premiešajte, dáme pokrievku pečieme v rúre asi 7 min. pri 190.
Olovrant: 6 jadier vlašských orechov, šálka čaju.
Večera: roztlačený banán posypaný orechmi.
Kočky možnože by nebolo zlé pozrieť sa v kníhkupectve po tejto brožúrke, je tu písaný uvod, ktorý ako som počula v telke treba aj 5x prečítať snáď aby si to náš drahý mozog zapamätal, volá sa 90 - dňová Rozlišovacia diéta od Brada Hrobat, Mojca Poljanšek, chutné jedlá na 90 dní.:)
Lucuš a čo v prípade,že som dala slúžke voľno a doplazila som sa domov o tretej a v sebe asi 1 tekutín, a tá potvora mi na šporáku nenechala nič?:D
toria
27.09.06,03:18
Znie to nádherne, ja som tráno zjedla jabĺčko, na obed králičie mäsko, baklažán /čudovala som sa, že chutí ako hríby/ a mrkvový šalát, na večeru to isté ale len1/2 a bez vývaru, už som si navarila aj na zajtra. Ty moje chúďatko zajtra si to budeš musieť pozmeniť možnože tam bude nejaký bufet a dáš si ryžu, zemiaky a zeleninu... veď uvidíš
Nezhrešila som a poviem ti cítim sa vynikajúco akosi ľahko, ozaj neviem či som spomenula treba sa odvážiť a odmerať si obvod pása, stehien, bokov a urči si svoju váhu, ktorú by si chcela dosiahnuť, treba troška začať cvičiť nemusíš to preháňať zo začiatku stačí začni chodiť na prechádzky, po schodoch a postupne pridať no ako sa poznám začnem zatiaľ veľmi mierne, neviem ako si na tom ty ale ja sa priznám som na šport lenivá ale začnem veď chcem byť krásna. :p no už som ale čím ďalej to bede lepšie a lepšie. Viktória po tých teraz už len 89 dňoch to bude super ;) ,,muži traste sa";) Káva sa piť môže ale bez cukru a mlieka, alkohol je na 90 dní tabu, ja 3x za deň vypijem pohár vody v ktorom mám 1KL jablkového octu, vraj to pomáha rozprúdiť lenivé telo a kalórie pomaličky miznú.
Drž sa moja čím ďalej krajšia a zvodnejšia spolubojovníčka, zajtra ti niečo šrajbnem aj keď ty si mimo, veď si to nájdeš. :rolleyes: Pápá Lucia.:rolleyes:

ďakujem nemôžeme sa rozpisovať poobede šrajbnem a nájdeš si to potom. PAPA
toria
27.09.06,03:20
Lucuš a čo v prípade,že som dala slúžke voľno a doplazila som sa domov o tretej a v sebe asi 1 tekutín, a tá potvora mi na šporáku nenechala nič?:D

No lásko skús navariť večer, nabaliť si do roboty a ukriť si aj na večeru. Dá sa to. Ja to poznám. Chodila som do práce, prichádzala som o 18.45 potom som si dala svojho vtedy 2 ročné prcka na poriadok a hybaj piecť a variť BEZLEPKOVO. Takže ja to poznám, dá sa to!!! A keď máš akurát dobrú náladu navar si hneď na dva dni!!!
Lucuš
27.09.06,05:47
Lucuš a čo v prípade,že som dala slúžke voľno a doplazila som sa domov o tretej a v sebe asi 1 tekutín, a tá potvora mi na šporáku nenechala nič?:D

To záleží len na tebe ako si to zariadiš ak chceš niečo dokázať pre svoju postavu vyšťav slúžku ako sa dá.;)
Lucuš
27.09.06,12:22
Tuto je papanička na ďaľší deň
5 deň bielkoviny
Raňajky: 2 jablká alebo 8 datlí...
Obed: Filé z lososa so zeleninovým šalátom
Suroviny: 2 filé z lososa, prípadne iná nemastná ryba alebo chudé mäsko, citr. šťava, 1 menší karfiol, 1/2 hlávky menšej bielej a 1/2 hl. červenej kapusty, 1 pór, soľ, korenie 1PL ol. oleja, 1ČL rozmarínu
Postup: Filé narežeme na pásiky a namočíme do citr. šťavy, zatiľ si pripr. šalát, karfiol rozobrať na ružičky a mierne ovariť, ostatná zelenina pokrájať nadrobno, všetko premiešať, osoliť, okoreniť, pridať oliv. olej a citr. šťavu. Nakrájané filé narýchlo opiecť a pridať do šaláta, premiešať, zjesť s krajcom chleba, potom pomaly vypiť 3dl zeleninového vývaru
Večera: to isté ako obed len 1/2 a bez vývaru.
Lucuš
27.09.06,12:36
deň 6 Škroby
Raňajky: 8 suchých fíg, ktoré sme namočily do 3dl čistej vody, najprv vypiť vodu, potom pomaly zjesť figy
Obed: Dusená ryža so zeleninou
Suroviny: 12dag ryže, 6dl zelenin. vývaru, soľ. vegeta, 1 menšia cibuľa, 2 strúčiky cesnaku prelisovaného, 1 stredná mrkva,1 paprika, 1 ČL oleja, hrášok alebo šampiňóny, čerstvá zelenina na šalát
Postup: Na oleji popražiť cibuľu, mrkvu, papriku, acesnak, pridať ryžu zaliať vývarom, potom pridať hrášok a dusiť, zjesť s čerstvým šalátom a krajcom chleba
Večera: čo obed len 1/2 a bez chleba
7 deň Uhľohydráty
Raňajky: 2 jablká ...
Obed: Indické chlebové placky
Suroviny: 20dag celozrnnej múky, 1,5dl vlaž. vody, soľ, koreniny podľa chuti napr. provenslánske, ml. čierne, cesnak, diabolské..., 1ČL oliv. oleja, kečup
Postup: V miske zmiešať múku, soľ pomaly pridať vodu, olej a koreniny, cesto pokropiť troška vodou a nechať odpočívať prikryté utierkou 1/2 hod. potom vytvarovať 6 rovnakých guliek, ktoré rovnomerne rozvaľkáme na placky, striasť zvyšnú múku a opiecť na horúcej tefl. panvici z oboch strán, môžu sa potrieť kečupom, zjezť teplé
Večera: 1 ks torty alebo 3 menšie koláčiky a 1 tablička čokolády bna varenie.
Dúfam, že si to vydržala Viktória, držím palce maj sa.
toria
27.09.06,15:52
No ja som dnes zlíhala. V rámci školeníčka sme mali na obedík rezník, obejednala ho kolegynka kým som stála šóru na WC. Tak čo zjedla som. Ale polievku, ktorú mi nabalila tiež som nezjedla. A večerala som o 17.30 zeleninku a už dnes nebudem. Zajtra by som rada tu kapustovú polievku, ak sa mi zadarí.
Lucuš
28.09.06,05:54
Napísala som ti celú stránku napísalo mi, nie ste prihlásený a bola som všetko mi vymazalo, skoro ma porazilo.:(
Takže píše odznova, nič si z toho nerob na porade sa to nedá, keď tam celý deň sedíš a prinajhoršom ťa to nebaví myslíš buď na sex alebo na jedlo;)
Daj si teda polievočku, pokračuj nasledujúcimdňom, cieľom je zmena metabolizmu po diéte ešte ďaľších 90 dní jedz na raňajky ovocie ostatné jedlá jedz podľa seba ale pokračuj vo vyváženej strave a nemiešaj potraviny ak sa v ďaľších 90 dňoch podarí schudnúť 3 kg, máme vyhrane náš metabolizmus sa zmenil.
Keď sa ráno napapáš a doobeda si hladná môžeš si dať 1ks ovocia, ak by si nestihla obed daj si 1ks ovocia alebo pohár džúsu i keď je to tekutina ráta sa to za jedlo, snaž sa dodržať čas jedenia ja viem vždy sa to nedá ale usilovať sa môžeme:) a ozaj začala si troška cvičiť ja začínam dnes ale pozľahky, tak drž sa moja spolubojovníčka a nezabudni sme krásne ale keď schudneme budeme nádherné.:p
toria
28.09.06,17:33
Dnes som vôbec nemala čas prihlásiť sa tu, ale aspoň chcem povedať, že stále mením metabolizmuus. Raňajkujem len ovocie a snažím sa nekombinovať všetko so všetkým ale delím.
Zajtra Ti napíšem viac, manžel ma bombarduje, že potrebuje posťahovať maily.
Papa krásna spolubojovníčka, uvidíš spolu vyhráme.
:p
Lucuš
29.09.06,06:18
Vieš sme priveľni zaneprázdnené, musíme troška vypnúť a myslieť aj na seba, nie len na druhých, ja mám stále na prvom mieste deti, manžela, rodinu urobím im čo na očiach vidím, teraz keď o tom uvažujem prišla som na to, že musím si nájsť čas aj na seba a úplne vypnúť stačí 1/2 hodinky ale len pre seba, začínam si uvedomovať vieš tie vychrdnuté krásky majú väčšinou na starosti len seba alebo lepšie povedané na prvom mieste seba, preto tak bohovsky vyzerajú, no my bacuľky sa predovšetkým staráme o druhých lietaš v robote a prídeš domov a nastupuješ na druhú zmenu, potom si večer sadneš vyložíš nohy a zistíš veď dnes som dohromady nič nejedla, tak nahádžeš do seby čo sa dá, lebo aspoň ja som tak bola, na všetko som mala chuť a moje telo bolo stále hladné skôr povediac vyhladované po celodenom vyčerpávajúcom dni, teraz soom začala s tvojou psychickou pomocou chudnúť a poviem ti cítim sa fantasticky verím, že aj ty máš tento pocit:o tak sa drž celý víkend moja spolubojovníčka ja sa ti ozvem v pondelok cez víkend som mimo, napíšeme si ako sme zvládli nasledujúce dni, maj sa krásne a hlavne odpočívaj tak ide chudnutie oveľa jednoduchšie. ;) Papa Lucia;)
toria
02.10.06,05:00
Ahoj Luci, ja mám dcérku Lucku a tiež od vtedy ako si píšeme jej hovorím Lucuš! No víkend teda sobota bola mizerná. Manžel mal totiž narodky a tak prišlo k ná m 30 ľudí tak sme varili guľáš, opekali acelý deň sa pilo a hodovalo už od 8,30 a skončilo to o 22,30. Ja som ale moc nejedla z každého som si dala trošku a snažila som sa to zajedať iba zeleninkou. No ale vieš nedalo sa to moc. A konečne až včerajšia večera bola dietna. No a dnes si idem dať úplne odľahčujúci vitamínový deň, aby som sa po tomto víkende necítila previnilo. Kúpim si veľkú minčošku a budem jesť samé ovocie. Začnem banánom ten ma upokojí a potom budem striedať jablčko a slivky a hrozienko. Takže spolubojovníčka aký máš deň dnes ty???
Ozaj vieš aké je dnešné motto:
SME KRÁSNE! SME ÚSPEŠNÉ!! SME SEXI!!!

Tak sa ozvi!
ivička
02.10.06,07:11
Dievčatá ! Ani si neviete predstaviť ako Vám fandím! Ja už chudnem 34 dní a schudla som 6 kíl a cítim sa úžasne, pravdaže pokračujem, lebo je to len tretina toho čo chcem schudnúť, aj ja som v sobotu zhrešila - sacherovou tortou a ale teraz už zase pokračujem mám dnes ovocný deň - dúfam,že ho zvládnem. Držím Vám palce - hlavne sa netrápte keď niečo porušíte !!!!!
toria
02.10.06,10:45
Dievčatá ! Ani si neviete predstaviť ako Vám fandím! Ja už chudnem 34 dní a schudla som 6 kíl a cítim sa úžasne, pravdaže pokračujem, lebo je to len tretina toho čo chcem schudnúť, aj ja som v sobotu zhrešila - sacherovou tortou a ale teraz už zase pokračujem mám dnes ovocný deň - dúfam,že ho zvládnem. Držím Vám palce - hlavne sa netrápte keď niečo porušíte !!!!!

Ahoj tiež držíš 90 dňovku!!! Fantastické, i ja by som už chcela vidieť výsledky. Zatiaľ vidím len to, že sa cítim lepšie. Ináč poviem Vám a aj tebe LUCUŠ, že tá kapustová polievka je jednička! Veľmi mi chutila. Nie sú v tej knihe ešte nejaké recptíky????

Čo jedávaš Ty ivička? Hoď nejaké receptíky a tajné triky!;)
toria
02.10.06,10:47
Dievčatá ! Ani si neviete predstaviť ako Vám fandím! Ja už chudnem 34 dní a schudla som 6 kíl a cítim sa úžasne, pravdaže pokračujem, lebo je to len tretina toho čo chcem schudnúť, aj ja som v sobotu zhrešila - sacherovou tortou a ale teraz už zase pokračujem mám dnes ovocný deň - dúfam,že ho zvládnem. Držím Vám palce - hlavne sa netrápte keď niečo porušíte !!!!!

Super držíš 90 dňovku? Tak ja som ešte nezbadala žiadne kilečká dole, ale cítim sa dobre. Ináč babule tá kapustová polievka nemala chybu, jedla by som ju kľudne raz do týždňa.
Ivička aké recepty máš Ty, a aké triky používaš???;)
ivička
03.10.06,13:54
Joj dievčatá len teraz som sa sem dostala. Nemám žiadne triky, chudnem keď sa zatnem a hlavne nejem žiadny chlebík, len jeden krajík do týždňa.
Jedlo si prispôsobujem podľa toho načo mám chuť, robím si malé porcie a keď zjem utekám von z kuchyne, alebo sa chytám hneď roboty, aby som ďalej nejedla, kým si môj rozumček uvedomí, že som už nie hladná. Môj jedálny lístok vyzerá asi takto:
raňajky: káva
obed: kuracie stehno varené,pečené aké zoženiem
večera: zeleninový šalát: paradajka,paprika,uhorka,cibuľa,olivy,tvrdý syr
šalát mám pravidelne každý deň, stehno striedam s rybami v paradajkách,alebo zavináče, hydinová saláma
čo je veľmi dôležité pijem 1,5 až 3 litre vody, minerálky, šťavice
a jeden deň v týždni mám hladový len s vodou, bylinkovým čajom a ovocím - hrozno a jablká a hlavne sa chválim ako mi to dobre ide,
ale už začínam aj každý deň cvičiť, lebo moja pochudnutá kožička začína ovísať, dnes som však so sebou veľmi spokojná niesla som z mesta kolegyni zákusky a ani ma nenapadlo ani ovoňať, ani obliznúť.
Kapustovú polievku som jedla - tukožrútsku strašne mi chutila, ale ma od nej tak nadúvalo, že som tri dni zomierala od bolesti.
toria
03.10.06,17:03
Ivi, som rada, že si sa ozvala. Je super, že ti to takto ide. Aj ja sa musím už totálne zaťať. Mojou hlavnou chybou sú sladkosti denne aspoň kúsok. Je to strašné, ale dnes som tiež bola v cukrárni v ktorej robím účto - ždy si zoberiem do kancošky aspoň jeden zákusok a dnes nič. Som na seba nesmierne hrdá. Tiež začínam obmedzovať chlieb čo si môj milovaný aj všimol, takže uvidím o týždeň. Škoda, že neviem ako to vypadá s Lucuš, musím jej zajtra po školení napísať SS. Zatiaľ ahoj a nezabudni, že sme krásne a každý jeden kilogram dole je pre nás ako maličký výstup na Mont Everest
Lucuš
05.10.06,08:19
Ahojte kočky, ako sa darí? Ako ste na tom, s chudnutím? Držím vám všetkým palce, nezabudnite sme v tom spolu.
rosemary
05.10.06,11:09
Veľmi milé príspevky na túto tému. Dávno by som ju založila aj sama, ale mala som strach z odpovedí typu: "Cica nežer". Všetky rady sú nanič, pokiaľ nemáte motiváciu. Mojou motiváciou je, že ma už nechcú nohy nosiť a kúpiť si nové oblečenie je iba na rozčúlenie, lebo....buď na Vás nič nemajú, alebo v tom vyzeráte o sto rokov staršie, ako upratovačky v šatovke.Nemať doma nič, to u nás naozaj nejde, lebo všetci sú chudí a žerú ako húsenice, a ja vyzerám, ako by som ich týrala hladom a všetko zblajzla sama. Nepomôže ani nemať zrkadlo, v každom obchode majú výklad, kde sa vidíte, možno ešte dvarazy väčšia.
Vždy v pondelok z a č í n a m, niekedy aj prvého. Takže naozaj je asi niečo na tom " Cica nežer!!"
Ale teraz vážne. Tiež som počula o tej 90 dňovke.
Ešte som chcela povedať, že pred troma rokmi som chodila k jednej dietologičke, ktorá mi nasadila dietu /bodovú/ bezuhlohydrátovú. Veľmi mi vtedy pomohla, držala som je celý mesiac, ale potom mi už doporučené potaviny liezli ušami a telo začalo pýtať, to čo nemohlo.
korduľa
05.10.06,11:28
ziadna deta nie je spravna...raz skonci a do tela sa zase dostava to co predtym.treba zmenit sposob stravy na stalo, tak aby boli zahrnute vsetky potrebne ziviny od bielkovin, az po sacharidy, pitny rezim a tak dalej, pretoze ked hladujete, odchadza vam aj posledna svalova hmota, ktoru mate a len velmi male percento tuku.
takze zmenit stravu celkovo a zaradit pohyb - to je cela veda.
hlavna motivacia je zdravie
dogicka
05.10.06,12:15
Super baby, všetkým vám držím palce až do schudnutia. Ja by som potrebovala schudnúť len také 4 kg, ktoré som pribrala teraz cez leto, len mám rovnaký problém so žravosťou. Ale všetko sa dá, mne po malej ostalo 18 kg a 16 kg sa mi do roka a pol podarilo zhodiť. Tak s držte a dajte vedieť ako sa vám darí. A ja keď zhodím tie svoje 4 kg (zdá sa to málo, až na to, že si skoro nič nemôžem obliecť) tiež sa ozvem.
Lucuš
06.10.06,07:05
Tiež to nechápem, ako niekto tak môže s prepačením žrať a vôbec nepriberie, ja si musím dávať pozor, ale teraz som nabehla na 90 dňovku držím ju už 11 dní a poviem vám vôbec nie som hladná pretože naozaj jem, čo je napísané mám totiž na každý deň jedálna lístok a to počnúc raňajkami až do večere, cítim sa proste úžasne a schudla som už 3kg a to som len na začiatku, vždy keď som držala nejakú diétu tak som schudla ale s hladom moje telo si stále pýtalo jesť, ak niekto schudne tak je na 100% isté, že ak nemá v génoch chudosť musí si dávať pozor to čo zje a nie napchávať sa išlo by to určite späť, táto 90 dňovka je na princípe delenej stravy ale zároveň sa metabolizmus zmení, verím tomu, neviem ako ste na tom vy ale podľa mňa za skúšku sa nič nedá ja ju podstupujem a som spokojná, tak sa držte chudosti chtivé bacuľky držím nám všetkým palce, veď aj my sme krásne a budeme čím ďalej tým viac.
Lucuš
06.10.06,07:10
Super baby, všetkým vám držím palce až do schudnutia. Ja by som potrebovala schudnúť len také 4 kg, ktoré som pribrala teraz cez leto, len mám rovnaký problém so žravosťou. Ale všetko sa dá, mne po malej ostalo 18 kg a 16 kg sa mi do roka a pol podarilo zhodiť. Tak s držte a dajte vedieť ako sa vám darí. A ja keď zhodím tie svoje 4 kg (zdá sa to málo, až na to, že si skoro nič nemôžem obliecť) tiež sa ozvem.
Držím ti palce, najhoršie je zhodiť tie posledné kilečká, tie držia na tele akoby boli prilepené sekundovým lepidlom, ale ako čítam ide ti to úžasne, tak nech sa ti darí Lucia.:p
dogicka
06.10.06,10:32
Držím ti palce, najhoršie je zhodiť tie posledné kilečká, tie držia na tele akoby boli prilepené sekundovým lepidlom, ale ako čítam ide ti to úžasne, tak nech sa ti darí Lucia.:p

Vďaka za povzbudenie, ja mám pocit, že mi to až tak úžasne nejde, ale budem sa snažiť. Úžasne to ide tebe podľa toho čo píšeš určite tých 90 dní vydržíš, tak pravidelne píš, aby sme vedeli ako sa ti darí. Pekný deň
Lucuš
09.10.06,07:07
Vďaka za povzbudenie, ja mám pocit, že mi to až tak úžasne nejde, ale budem sa snažiť. Úžasne to ide tebe podľa toho čo píšeš určite tých 90 dní vydržíš, tak pravidelne píš, aby sme vedeli ako sa ti darí. Pekný deň

Ďakujem za povzbudenie, no snažím sa poviem vám ešte som nevydržala pri diétach tak dlho a odhodlane, že to dokážem, snažiila som sa vsugerovať do mozgu dokážeš to tak dokážem, dnes sú to už 2 týždne a moje presvedčenie trvá, vydržím 90 dní, a presvedčím sa vždy keď vyleziem na váhu a ručička pomaly ale isto smeruje dole to mi dá novú silu, tak sa držte aj vy držím vám všetkým palce, je to veľmi zle keď je človek hladný a nojhoršie keď idete po meste a vydíte vytrasenú chuduľu ako sa napcháva takou porciou za akú by sa nemusel hanbiť drevorubač a namôjveru ona ju celú spasie a za tým si dám zmrzlinový pohár so šľahačkou čím to je čím to je? Asi je to tým, že my sa celý život strachujeme to nemôžeš priberieš a máme to zafixované v mozgu, treba si ho preprogramovať a bude, ja už som začala, každé ráno si hovorím som krásna, chudnem a už nikdy nepriberiem!!!
ivička
09.10.06,10:02
Ahoj chudnúce dievčatá!
V pondelok som vždy strašne zle naladená, lebo cez víkend vždy poruším diétu na celej čiare. V piatok sme boli na párty pred bratrancovou svadbou a posadili nás do miestnosti plnej zákuskov a tortičiek a ja som sa samozrejme nezdržala aj keď som sa snažila a z každého zákusku, ktorý mi padol do oka som len trochu odhryzla - môj manžel sa držal hrdinsky a všetky načaté zákusky za mnou dojedal. Pokračovala som v jedení aj v sobotu a v nedeľu aj keď nie veľké porcie ale často !!!! Teraz ma to veľmi mrzí, ale dnes už zase hrozienkujem, čajíkujem a vodičkujem. A už som oznámila kamoškám, že večer ideme cvičiť do telecvične. A ja sa predsa nevzdám a do stužkovej schudnem tak, že všetci zo mňa spadnú na zadok!!!!!!! Veď my sme predsa všetky krásne a štíhle a budeme ešte štíhlejšie.
Lucuš
09.10.06,14:42
Nič si z toho nerob, veď môžeš jesť všetko ale s mierou, kdesi som čítala o 36 hodinovom cykle, každé 3 hodiny ale malé porcie, no a keď ste mali takú slávu hold to sa všetko odpúšťa, no dievčatá povedzme si to otvorene, ktorá by ste vydržali keď sa na vás zo stola usmieva toľko zákuskov ja veru nie ja by som na 100% papkala a mastila som si bruško ako mi je dobre, neviem ako vám, ale ja keď som najedená je mi úžasne, ale poviem vám teraz som natrafila na tú správnu diétu 90 dňovku a vôbec niesom hladná a je mi prosto skvele, skúste ju, možnože aj vám sa bude páčiť a hlavne dariť držím vám všetkým palce sržte sa šťabajzny.
Lucuš
10.10.06,06:13
Tak čo dievčatá ako sa máte, popíšte ako pokračujete v krášlení svojho tela, ako to ide? A čo vaše polovičky všimnú si niečo alebo majú na očiach klapky?
Držte sa určite to pôjde ak veľmi chceme a držíme si palčeky, veď bojujeme spolu.
maryann
10.10.06,06:22
Kočky, som rada, že Vám to tak super ide. Bodaj by som aj ja mala takú pevnú vôľu ako vy.... :(
Ja síce nedržím 90-dňovku, ale začala som pravidelne každý večer cvičiť (s vínimkou jedného dňa to bude už takmer 2 týždne). S tým jedlom je to u mňa ako s aprílovým počasím. Chvíľu si dávam pozor, chvíľu na to totálne kašlem. Čo už so mnou...?
Hlavné je - byť psychicky v pohode, dobre sa cítiť a baby, nezabúdajte na úsmev - "s usměvem jde všechno líp" :D:D:D:D:D
Lucuš
11.10.06,05:40
Musíš mať niečo, čo ťa bude do chudnutia posúvať, ja mám schovanú fotku na ,ktorej som fakt HROZNÁ a keď mám slabú chvíľku a s prepáčením by som žrala vytiahnem fotku až ma strasie a mám pokoj, ale zasa sa to nedá stále človek potrebuje aj troška potešenia myslím z jedla, ale hovorím vám dievčatá skúste 90 dňovku, neverila som, že to vydržím teraz som na nej už cez 2 týždne a stále ma to baví hlavne asi preto, že niesom hladná, pretože to sú ozaj veľké porcie, ja keď si podľa receptu idem variť, zmenším si pokrmy, lebo viem, že by toho bolo veľa a keď nezmenším dám do mrazáku a keď príde určený deň nevarím, len vytiahnem.
Neverili by ste, maslela som si, že mi to pôjde na city sama sebe chystať, že sa mi to nebude chcieť, ale normálne ma to baví asi je to tým, že vidím výsledky, tak sa teším na každý ďaľší deň.
Ozaj Maryann ako cvičíš, doma alebo niekde chodíš?
maryann
11.10.06,09:01
Ozaj Maryann ako cvičíš, doma alebo niekde chodíš?

Cvičím doma. Mne sa všetky tuky usádzajú v oblasti bokov a stehien, takže sa sústreďujem hlavne na tieto partie ;).

PS: včera som to zasa porušila. Prišla som domov neskoro a bola som taká unavená, že mi ani nenapadlo cvičiť :mad:.
Lucuš
11.10.06,15:14
PS: včera som to zasa porušila. Prišla som domov neskoro a bola som taká unavená, že mi ani nenapadlo cvičiť :mad:.[/quote]

Nič si z toho nerob, stáva sa, veď píšu, cvičiť vám stačí 2x do týždňa, tak neviem ako to je.:)
Melnick
11.10.06,15:45
Vďaka za povzbudenie, ja mám pocit, že mi to až tak úžasne nejde, ale budem sa snažiť. Úžasne to ide tebe podľa toho čo píšeš určite tých 90 dní vydržíš, tak pravidelne píš, aby sme vedeli ako sa ti darí. Pekný deň

dogicka a z čoho to Ty chceš chudnúť,veď Ťa potom už ani neuvidíme.;)
Ja mám pocit,že keby som sa dostala na Tvoju váhu,rodina by smutne skonštatovala,že som zmizla,alebo ma uniesli ufóni.:D
premiko
11.10.06,16:05
...bože veď je to tak jednoduché:

**** N E Ž E R !!! ****
ivička
12.10.06,05:18
Milý premiko neviem koľko máš kíl ale by som ti priala takých 150 aby si si vyskúšal to slávne "nežer", asi si nikdy nechudol, lebo by si vedel, že niekto ani nežerie a aj z toho mála čo zje pomaličky priberá.
Dnes som vstala bojovne naladená tak to preto. Ináč dievčatá v práci a aj doma mám starosti a vtedy aj keď nejem nechudnem ale na víkend si idem navariť tú novú chudnúcu polievku podobnú ako tukožrútsku len s pridaním bôbu, karfiolu, kelu. Lebo skužková pred dverami a už som vyše týždňa nič neschudla !!!
vema
12.10.06,06:17
Dievčence fandím vám a cítim s vami a viem aké je to ťažké, nepapať na čo je chuť.Musíte vydržať,keď chcete byť krásne.Môžem vám povedať,že fakt,keď človek schudne úplne inak vyzerá.Ja som volakedy držiavala dietu,ale len takú,že som nejedla chlieb a jedla som len malé množstvo a skákala som a skákala.Vždy som schudla.Teraz sú už modernejšie metódy,tak skúšajte a pevnú vôľu vám prajem a uvidíte,aké budete krásne a šťastné,ak budete mať o pár kíl menej.
premiko
12.10.06,09:59
Milý premiko neviem koľko máš kíl ale by som ti priala takých 150 aby si si vyskúšal to slávne "nežer", asi si nikdy nechudol, lebo by si vedel, že niekto ani nežerie a aj z toho mála čo zje pomaličky priberá.
Dnes som vstala bojovne naladená tak to preto. ..........

......:)

.... hehehe, len by som rad vedel kolke z vas to chudnutie naozaj potrebuju !?....

.... mal som podobny problem.... prestal som fajcit zo dna na den, behom mesiaca som pribral 30 kg, sice nebolo to az take hrozne, pretoze dovtedy som bol chudy az moc, ale tak ako som prestal fajcit, tak som velmi rychlo dokazal trosku skorigovat i svoju vahu..... je to len o pevnej voli !.... preto to tvrde - NEZER !

.... staci trosku sebakontroly a ziadny problem......:)
dogicka
12.10.06,11:04
dogicka a z čoho to Ty chceš chudnúť,veď Ťa potom už ani neuvidíme.;)
Ja mám pocit,že keby som sa dostala na Tvoju váhu,rodina by smutne skonštatovala,že som zmizla,alebo ma uniesli ufóni.:D

Majka si zlatá, vieš ako sa mi to dobre počúva, ešte môžeš pokračovať, hihihi..... Si ma mala vidieť keď sa mi narodila pred 2 rokmi dcérka mala som o 20 kg viac och bože. Ja chcem schudnúť len také 3-4 kg, ktoré som nabrala cez leto (to vieš, samé grilovačky a opekačky), nie je to veľa len sa nevojdem do žiadnych nohavíc ani sukní, a nechce sa mi meniť šatník...... No ale keď budem stará mama ako ty, a budem aj ja taká kočka......
toria
12.10.06,15:33
No dievčence konečne sa pripájam aj ja do diskusie. S Lucuš si píšeme denodenne správy o vývoji nášho boja s nepriateľom zvaným OBEZITA. No jej sa to darí perfektne, zničila už minimálne 6 nepriateľských línií. Lenže ja dievky moje - stále prehrávam. Jedinou výhrou bolo, že som sa konečne vošla do domovského stanu zvaného RIFLE. Obliekla som ich a ľla som v nich aj do práce. Sláva brucho mám trošku menšie, ale boky a stehná NIŠT!!!
Tak išla som do kníhkupectvá a kúpila JU - 90 DŇOVKU!!!!
Je fakt super mať ju doma a vyrábať si jedielko z množstva receptov. Ja som bola vždy odkázaná na receptík od LUcky, ale teraz to má môj nepriateľ prehratý boj. Od zajtra začínam a od začiatku a s novou motiváciou. Kostým v skrini vysí, ale až keď zhodím cca 8kg môžem naň siahnúť. Držte preto babuľky palce, aby tento boj mal nepriateľ zvaný "OBEZITA" prehratý!!!
Dnes som mala dúfam, že posledné školenie a už sa nebudem môcť vyhovárať, že sa mi nedalo esť to čo som mala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lucuš
13.10.06,07:46
Ďakujem Ti Viktória. Držím Ti palce, ale ty to zvládneš aj bez toho veď si SUPER ŽENA!!!
toria
16.10.06,09:44
Ako vám ide chudnutie babenky? Veď dajte nejaké rady, typy a iné čo máte už odskúšané!!!!
Lucuš
19.10.06,04:49
No Viktória vyzerá to, že žiadna kočka s nami nedrží basu tak sme na to len my dve spolubojovníčky! A čo vy ostatné ste spokojné ako vyzeráte, nechcete si zlepšiť svoju postavu a držať s nami?
ivička
19.10.06,05:17
Ale, ja tú basu s vami držím kočky, len som vôbec nemala na nič čas. Jem každé štyri hodiny trošku, ale všetko, necvičím, ale pri všetkom tancujem, lebo nemám na nič čas táto zima mi prešla cez rozpočet som zahrabaná v robote /zato môže banka/ a v záhrade zato môže zima, ale blíži sa nov tak budem počas troch dní piť len vodu, čaj a šťavy. Dúfam , že to zvládnem, lebo stužková o mesiac a v sobotu ideme na nákupy šiat. Držte sa, skoro sa ozvem.
KON-EKON
19.10.06,05:17
...od júla 10 kg dole, žiadna dieta, úplne iný prístup. Podstata prečo jeme je dôležitá. Kúpila som si magnezit- kamienok, ten pomáha chudnúť a najmä som si uvedomila, že hlad- je hlad po niečom. Že aj naše sladkosti majú svoju podstatu v hlave. Sladkosť - alias láska. Chýba nám láska. A to čo je perlička v stravovaní - sladké ja ako perlička v živote - láska.
Niekedy je to forma našej obrany - sám organizmus hľadá spôsob ako sa chrániť pred vonkajšími vplyvmi.
Zmenila som pohľad na jedlo, zmenila som ľudí okolo seba, zmenila som veľa vecí a darí sa mi postupne zhadzovať. Ale kým som si tých nespočet príčin neuvedomila, musela som kývať bradou. Tiež môžeme mať blok, ak si nás partner žiada vyslovene štíhlu a my z toho už máme v duši horor, čo keď priberiem, stres vytvorí blok a už to ide samo niekam, niekto naberá niekto chudne.
Nuž a pohyb, aspoň častejšia chôdza, prechádzky, čas na seba. Nemusia to byť hororové cviky, dobrí sú piati tibeťania. Odstráňte duchovnú príčinu a potom sa rozhýbu tuky. Urobme si vo všetkom poriadok a budeme ho mať aj v sebe.. Držím palec..
korduľa
19.10.06,07:42
No Viktória vyzerá to, že žiadna kočka s nami nedrží basu tak sme na to len my dve spolubojovníčky! A čo vy ostatné ste spokojné ako vyzeráte, nechcete si zlepšiť svoju postavu a držať s nami?
nuz neviem, zlepsit si postavu dietou? to je najvacsie zlo pre organizmus ake moze byt
toria
19.10.06,09:55
...od júla 10 kg dole, žiadna dieta, úplne iný prístup. Podstata prečo jeme je dôležitá. Kúpila som si magnezit- kamienok, ten pomáha chudnúť a najmä som si uvedomila, že hlad- je hlad po niečom. Že aj naše sladkosti majú svoju podstatu v hlave. Sladkosť - alias láska. Chýba nám láska. A to čo je perlička v stravovaní - sladké ja ako perlička v živote - láska.
Niekedy je to forma našej obrany - sám organizmus hľadá spôsob ako sa chrániť pred vonkajšími vplyvmi.
Zmenila som pohľad na jedlo, zmenila som ľudí okolo seba, zmenila som veľa vecí a darí sa mi postupne zhadzovať. Ale kým som si tých nespočet príčin neuvedomila, musela som kývať bradou. Tiež môžeme mať blok, ak si nás partner žiada vyslovene štíhlu a my z toho už máme v duši horor, čo keď priberiem, stres vytvorí blok a už to ide samo niekam, niekto naberá niekto chudne.
Nuž a pohyb, aspoň častejšia chôdza, prechádzky, čas na seba. Nemusia to byť hororové cviky, dobrí sú piati tibeťania. Odstráňte duchovnú príčinu a potom sa rozhýbu tuky. Urobme si vo všetkom poriadok a budeme ho mať aj v sebe.. Držím palec..


Super postoj, veľmi oceňujem, aj ja by som chcela taký mať. Presne píšeš o mojom probléme!!! Ďakujem!!!;)
Lucuš
20.10.06,05:47
Ale, ja tú basu s vami držím kočky, len som vôbec nemala na nič čas. Jem každé štyri hodiny trošku, ale všetko, necvičím, ale pri všetkom tancujem, lebo nemám na nič čas táto zima mi prešla cez rozpočet som zahrabaná v robote /zato môže banka/ a v záhrade zato môže zima, ale blíži sa nov tak budem počas troch dní piť len vodu, čaj a šťavy. Dúfam , že to zvládnem, lebo stužková o mesiac a v sobotu ideme na nákupy šiat. Držte sa, skoro sa ozvem.

Tak ti držím palce aby si si kúpila po čom ti duša piští ale hlavne aby si vyzerala véééééľmi sexi, uponáhľaná doba je veľké zlo treba ja keď som na nič nemala čas len sa na mňa lepilo, cez deň som len niečo hodila do úst a na jedlo prišiel čas až večer, ale teraz som si povedala dosť na prvom mieste som ja, tak si dávam pozor aby som zasa neskončila tak bacuľato, ale hlavne som si naprogramovala koľko chcem vážiť, hlavne nehladujem jem podľa 90 dňovky, niesom hladná a čuduj sa svete chudnem.
Držím vám všetkým palčeky a držte sa sexice.:)
Lucuš
20.10.06,05:51
nuz neviem, zlepsit si postavu dietou? to je najvacsie zlo pre organizmus ake moze byt

Nieviem síce ako vyzeráš, či si bacuľka alebo chrduľa, ak chrduľa tak potom nevieš čo sme si my bacuľky prežily a čo sme si všetko museli odoprieť a vytrpieť, chudé babky pojedli viac ako drevorubač a boli štíhlučké. :)
Ale pozor diéta ako diéta, ak považujem za diétu stravu pri ktorej si dávam pozor tak myslím, že je to OK.
Ale keď hladujem tak to nie.
Podľa mňa podstata je v mozgu a ja už som naprogramovaná na úspech, tak sa teš s nami, ak máme sobré výsledky bez vyhladovania.
sojana
20.10.06,12:47
...od júla 10 kg dole, žiadna dieta, úplne iný prístup. Podstata prečo jeme je dôležitá. Kúpila som si magnezit- kamienok, ten pomáha chudnúť a najmä som si uvedomila, že hlad- je hlad po niečom. Že aj naše sladkosti majú svoju podstatu v hlave. Sladkosť - alias láska. Chýba nám láska. A to čo je perlička v stravovaní - sladké ja ako perlička v živote - láska.
Niekedy je to forma našej obrany - sám organizmus hľadá spôsob ako sa chrániť pred vonkajšími vplyvmi.
Zmenila som pohľad na jedlo, zmenila som ľudí okolo seba, zmenila som veľa vecí a darí sa mi postupne zhadzovať. Ale kým som si tých nespočet príčin neuvedomila, musela som kývať bradou. Tiež môžeme mať blok, ak si nás partner žiada vyslovene štíhlu a my z toho už máme v duši horor, čo keď priberiem, stres vytvorí blok a už to ide samo niekam, niekto naberá niekto chudne.
Nuž a pohyb, aspoň častejšia chôdza, prechádzky, čas na seba. Nemusia to byť hororové cviky, dobrí sú piati tibeťania. Odstráňte duchovnú príčinu a potom sa rozhýbu tuky. Urobme si vo všetkom poriadok a budeme ho mať aj v sebe.. Držím palec..

Zaujímavý, povedala by som múdry postoj! Hodný povšimnutia!:)
Lucuš
23.10.06,07:30
Tak čo kočky ako po víkende ako diéta držíte sa?
camelfly
23.10.06,08:39
dievcata, aby ste sa zbytocne netrapili s dietami ;)

nasla som starsi vypocet ci vlastne BODDY INDEX :D
skuste si to prepocitat:

vypocitame ju tak, ze aktualnu hmotnost v kilogramoch
vydelime vyskou na druhu

54
__________
1,81 x 1,81 = 16,4

HODNOTENIE:
menej ako 17,0 chorobna chudost
17,1 - 19,0 chudost
19,1 - 25,0 normalna hmotnost
25,1 - 30,0 nadhmotnost
30,1 - 40,0 tucnota
40,1 a viac - chorobna tucnota
toria
23.10.06,08:45
Camelfly, nejako mi to nepomohlo. Vieš tie výpočty sú známe, ale keď ti nevychdza normálna hmotnosť ani nemá cenu prerátavať to. Takže ideme na to ďalej babuľky, chudneme, dietujeme, usmievame sa a sme šťastné!!! Camelfly ale vďaka za príspevok, napíš niečo o sebe, ako si na tom s váhou. Ale ak máš tú 16,4 hodnotu tak to treba nejako zmeniť, nemyslíš??? aspoň na tú 17,2.
camelfly
23.10.06,08:50
Camelfly, nejako mi to nepomohlo. Vieš tie výpočty sú známe, ale keď ti nevychdza normálna hmotnosť ani nemá cenu prerátavať to. Takže ideme na to ďalej babuľky, chudneme, dietujeme, usmievame sa a sme šťastné!!! Camelfly ale vďaka za príspevok, napíš niečo o sebe, ako si na tom s váhou. Ale ak máš tú 16,4 hodnotu tak to treba nejako zmeniť, nemyslíš??? aspoň na tú 17,2.

nieeee, nastastie ja som na tom celkom dobre a v pohode :D
ziadny rebrinak :D ,
myslela som ze vas potesim tak ale drzim aspon
palce, to sebazaprenie je niekedy moc tazke
ivička
23.10.06,08:50
Ahoj dievčatá!
takže podľa toho indexu mám nadhmotnosť, čo nieje také strašné, ale pokračujem ďalej v skrášľovaní - kúpila som si totiž v sobotu super sukňu na tú stužkovú /asi o číslo menšiu tvrdí môj manžel/, tak mám motiváciu na ďalšie chudnutie - dnes mám očistný deň - vodička a zeleninové šťavy a večer telocvičňa. A čo vy víkend dobrý alebo horor?
Držím palce spolubojovníčky po DPH sa ozvem.
toria
23.10.06,08:58
No pre mňa sú víkedy katastrofou, jem čo moji domáci, a tak to dopadne, že dieta vôbec není dodržaná. Ja mám dole po týždni 2 kg, ale tento týždeň sa po víkende neodvážim ani stúpiť na váhu. taká som na seba naštvaná, že až!!! Baby dôfam, že sa držíte lepšie ako ja. Ivi, gratulujem k novej sukni. Určite si v nej nádherná. Manžel sa tomu nerozumie. a ak bude očista deň pred stuškovou, tak budeš krásna, ver mi!!!
Lucuš
24.10.06,05:55
Viktória teš sa z toho, čo dokážeš cez týždeň a keď si porušila víkend nič to pokračuj s úsmevom ďalej tento víkend bude OK!!!
Lucuš
24.10.06,05:59
Ahoj dievčatá!
takže podľa toho indexu mám nadhmotnosť, čo nieje také strašné, ale pokračujem ďalej v skrášľovaní - kúpila som si totiž v sobotu super sukňu na tú stužkovú /asi o číslo menšiu tvrdí môj manžel/, tak mám motiváciu na ďalšie chudnutie - dnes mám očistný deň - vodička a zeleninové šťavy a večer telocvičňa. A čo vy víkend dobrý alebo horor?
Držím palce spolubojovníčky po DPH sa ozvem.

Tak sa drž určite budeš vyzerať v sukni nádherne, veď si krásna, stále chudšia, proste nádherná žena s veľkým Ž a keď máš motiváciu všetko pôjde, teším sa s tebou spolubojovníčka.:)
Lucuš
06.11.06,07:37
Viktória v súkromných správach máš plnú schránku, ja ti píšem ako divá a tebe to už neprijíma, tu si to snáď nájdeš.
toria
06.11.06,08:37
Viktória v súkromných správach máš plnú schránku, ja ti píšem ako divá a tebe to už neprijíma, tu si to snáď nájdeš.



Našla som si, schránku som vyprázdnila odošli mi to ešte raz. Je super, že si sa vynašla a išla priamo do témy, ktorú vždy kontrolujem!!!:o
Lucuš
06.11.06,09:04
No to som rada, že budeme zasa v kontakte.
zszitas
09.11.06,12:25
Čítam Vaše príspevky, všeliaké finty a zaujímavé doporučenia. No vysvetlenie "žravosti" je jednoduché. Darmo sa snažíme stravovať ako naši predkovia. Nepodarí sa. Dnešné potraviny už nie sú také ako predtým. Rastliny už nemôžu prijať z pôdy dostatok minerálov a stopových prvkov (umelé hnojivá). Tým pádom ani zvieratá potravou. Na konci potravinového reťazca stojí človek, ktorý darmo je veľa zeleniny a ovocia, mäso....hoci sa nasýti ale jeho telo je podvýživené....a stále hladné. Organizmus vyšle signál v podobe hladu, ak mu chýba niečo (typický príklad tehotnej ženy, keď potrebuje oveľa viacej výživných látok) a dostavame chúťky na všeličo možné, niekedy ani nevieme na čo. Výrobcovia a predajcovia sú zákazníkmi tlačení ku sledovaniu jediného parametra a tým je cena. To znamená, že zákonite klesá kvalita, potom sa len priberá. Konzumujeme neprírodné potraviny (arómy, farbivá, stabilizátory, É-čka, konzervačné látky – vyše 8000), ktoré sa ukladaju do tukov a keď spravíme odtučňovaciu kúru, hromadne sa uvoľňujú do krvného obehu.
Ak chceme schudnúť natrvalo, nehľadajme rýchle riešenie. Neexistuje. Dá sa len pomaly zmeniť životný štýl na taký, pri ktorom nebudeme tuční. Postupne odstráňme z našej stravy čo nám škodí a doplňme to, čo chýba pomocou kvalitných doplnkov výživy.
Je to téma na dlhšie, ale v skratke to je cela pointa "žravosti". Buďfit :-)!
Lucuš
10.11.06,07:05
Vieš máš asi pravdu ale neviem ako si na tom ty, či máš nejakú nadváhu, ak nie nikdy nepochopíš ako sa cíti žena, ktorá si dáva pozor na jedlo a priberie aj z celkom malého prehrešku a niektoré úplne vychrdnuté baby zjedia viac ako chlap, úplne sa prejedajú a nič, tak tu mi vysvetli tento princíp.
jananov
10.11.06,07:40
Vieš máš asi pravdu ale neviem ako si na tom ty, či máš nejakú nadváhu, ak nie nikdy nepochopíš ako sa cíti žena, ktorá si dáva pozor na jedlo a priberie aj z celkom malého prehrešku a niektoré úplne vychrdnuté baby zjedia viac ako chlap, úplne sa prejedajú a nič, tak tu mi vysvetli tento princíp.
Vieš, Lucuš, Zszitas je na tom asi tak, že on je dealer jednej firmy, fungujúcej na systéme MLM. Keď si pozrieš staršie diskusie, pravidelne sa zapája do diskusií, týkajúcich sa zdravia, alebo životného štýlu a niekedy nenápadne (napríklad ako teraz), inokedy úplne otvorene naznačuje, že pozná riešenie Tvojho problému, že vie ako na to, a vždy sú v tom v pozadí výrobky tej "jeho" firmy. Či už ide o aloe, to odporúča ako liek skoro na všetko, prípadne výživové doplnky a tak podobne. Dovoľuje si naznačovať, že požná riešenie v prípade zápalu vaječníkov, problémov s obličkami, problémov s trávením, žalúdkom a helikobakterom, pri kŕčových žilách, pri problémoch spojených s chemoterapiu, pri vysušenom panvovom kĺbe, pri vysokom podiele tukov v krvi, pri arterioskleróze, dokonca aj pri šedom zákale. Takže jeho príspevok musíš brať tak. Všimni si, akými neštandardne obrovskými písmenami napísal svoj príspevok a ešte aj zdôraznil tie jeho "doplnky výživy". V kontexte jeho minulých príspevkov na Porade je jasné, že zase zneužíva Poradu na skrytú reklamu. Tentoraz na skrytú, inokedy to robí celkom otvorene. Snaží sa nás nenápadne zmanipulovať, naznačiť, že vie, ako na náš problém, aby sme sa začali vypytovať na tie jeho "prípravky" a mali o ne záujem.
Lucuš
10.11.06,07:51
Ďakujem, ale vôbec ma nezaujal a pôjdem svojou cestou, ktorú som si vybrala a pomáha mi. Ďakujem za takých ľudí ako si ty ktorí poradia. Ešte raz dík.
zszitas
10.11.06,09:14
Vieš, Lucuš, Zszitas je na tom asi tak, že on je dealer jednej firmy, fungujúcej na systéme MLM. Keď si pozrieš staršie diskusie, pravidelne sa zapája do diskusií, týkajúcich sa zdravia, alebo životného štýlu a niekedy nenápadne (napríklad ako teraz), inokedy úplne otvorene naznačuje, že pozná riešenie Tvojho problému, že vie ako na to, a vždy sú v tom v pozadí výrobky tej "jeho" firmy. Či už ide o aloe, to odporúča ako liek skoro na všetko, prípadne výživové doplnky a tak podobne. Dovoľuje si naznačovať, že požná riešenie v prípade zápalu vaječníkov, problémov s obličkami, problémov s trávením, žalúdkom a helikobakterom, pri kŕčových žilách, pri problémoch spojených s chemoterapiu, pri vysušenom panvovom kĺbe, pri vysokom podiele tukov v krvi, pri arterioskleróze, dokonca aj pri šedom zákale. Takže jeho príspevok musíš brať tak. Všimni si, akými neštandardne obrovskými písmenami napísal svoj príspevok a ešte aj zdôraznil tie jeho "doplnky výživy". V kontexte jeho minulých príspevkov na Porade je jasné, že zase zneužíva Poradu na skrytú reklamu. Tentoraz na skrytú, inokedy to robí celkom otvorene. Snaží sa nás nenápadne zmanipulovať, naznačiť, že vie, ako na náš problém, aby sme sa začali vypytovať na tie jeho "prípravky" a mali o ne záujem.

Ano, Jana ma pravdu, som velmi rad, ze si precitala moje prispevky. Pracujem v oblasti zdravej vyzivy s manzelkou uz vyse 10 rokov, vsetko, co som pisal je z nasich skusenosti. Za tu dobu som mal moznost zistit, ze nase podnikanie funguje na osobnych vztahoch a doporuceniach! Nastastie dobra povest sa siri rychlo, zla este rychlejsie, ale stale mame co robit. Ak mam volny cas, rad ho stravim na internete, aj tuto stranku som oblubil. Myslim si, ze sluzi na to, aby si ludia navzajom pomahali v oblasti zdravia, uz aj z nazvu tejto porady to vyplyva. Keby som tu pisal svoje prispevky z ekonomickeho hladiska, tak tu uz davno nie som, ale myslim si, ze moje rady niekomu pomozu. Podla Vas znie lepsie veta "kup si stacionarny bicykel, alebo pod." , ako to, co som ja pisal? Zamyslite sa nad tym. Myslim si, ze napriek tomu, ako ste brali moj prispevok, nadalej budem radit v temach, v ktorych si myslim, ze som celkom doma, ale mozno budem este vseobecnejsie formulovat po dnesnych skusenostiach.
Prajem pekny den.
zszitas
10.11.06,13:41
Stojim si za tym, co som napisal, dovodom "žravosti" je nedostatok výživných látok a nepomoze ani samotny pohyb, alebo vynechanie stravy, ani vseliake super tabletky na chudnutie. Skuste to vyvratit. Áno, je logicke to doplnit kvalitnou stravou a balast, "nafuknute" potraviny obmedzit na minimum, z coho sa len pribera (biela muka, cukor, sladke napoje...) Vyspele krajiny uz maju siet biopotravin, ale u nas je to este len v plienkach. Dostat uz co-to, ale kvalitne jedlo, hlavne zeleninu a ovocie urcite nekupite v hypermarketoch (naposledy afera s hruskami...), napriek tomu vacsina ludi tam nakupuje - kvoli cene. My sme radi, ze vieme pomoct niekedy aj v zlozitych pripadoch.
A nikto nemusi kupovat nase vyrobky, ani nechodim po celom Slovensku, ale na zaklade mojich informacii si ten, kto chce, nakupi kvalitne doplnky v kazdom meste, aj kazdy lekar by mal vediet poradit v tomto smere.
toria
11.11.06,15:29
Možno sa zapojím do tejto diskusie iným pohľadom, ale zdá sa mi, že sa tu handrkujete ako malé deti. Berte to prosím bez urážky. Každý z Vás má svoju pravdu a každý si z Vášho príspevku zoberie to čo chce. Takže prosím neahandrkujte sa takto pred všetkými pripadá mi to, ako by ste si chceli dokázať, že práve VY ste ten lepší. Obaja máte svoj názor a ja spolu s otatnými (dúfam) som zaň vďačná. Venujme sa tu problematike o ktorej sme tu začali písať. Takže ak dovolíte budem pokračovať:

Dnes má opäť ako každý víkend popadla žravosť. Neviem čím to je,ale keď som doma je to katastrofa. Aj keď stále robím niečo - periem, upratujem, varím, žehlím stále myslím na to čo dobre by som si dala. Takže v pondelok opäť prechádzam na riadnu 90 dňovku a cez víkend sa asi zaa vrátim k svojím prehreškom. Ale musím sa priznať od kedy mám 90 dňovku jem cez víkendy omnohom menej, akurát mlsná som stále.

Takže sa mi držte!!!
mysimis
11.11.06,15:51
Viki čo znamená 90-dňovka?
Marína
11.11.06,16:04
Nie som síce Viki;), ale viď:
http://www.martinus.sk/?uItem=26717
toria
12.11.06,08:18
90 - dňovka je rozlišovacia dieta, ktorá Ti pomôže naprogramovať organizmus na chudnutie, papkáš podľa rozdelených dní, a vôbec nebývaš hladná, porcie su veľké a super zasýtia. Pre mňa je jednou z nevýhod to ustavičné chystanie si jedla zvlášť pre seba a zvlášť pre rodinu. Ale niekedy sa to dá zvládnuť s jedným jedlom, akurát moji milý dostanu k tomu inakšiu prílohu. Fakt skús pozrieť www.martinus.sk, je tam toho veeeeeeeeeeeeeľa.
Lucuš
13.11.06,06:57
Už to tu rozoberáme dlhší čas a podľa mňa je do jedna z najlepších diét, ktoré ozaj pomôžu.
Neviem ako ste na tom vy ale ja celý svoj život bojujem s kilami a nemôžem povedať schudla som aj s inými diétami ale kilečká sa pomaly zasa vrátili domov /myslím tým svoje telíčko/ ale pri 90 dňovke je to inak v prvom rade nehladujem a pomaličky kilo za kilom odpadáva.
Trvá to 3 mesiace a v tele by sa mal zmeniť matabolizmus to znamená už žiadny JOJO EFEKT.
Držte sa bacuľky a veľa úspechov v chudnutí.
Jaroslávka
16.11.06,10:22
Ja som si včera povedala "A DOSŤ!!!", už nebudem toľko jesť. Ale ako som prišla domov, ani nechcite vedieť, čo všetko som do seba napchala...:mad: Potom som si zasa večer sama sebe nadávala, akú mám slabú vôľu a dnes sa cítim zle, lebo som ešte od včera prejedená. Mne už asi fakt nie je pomoci :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Ja mám 60 rokov a meriam 162 cm a vážim 58 kg. Stále pracujem ako účtovníčka a niekedy sa nemám ani kedy v robote najesť. Keď prídem domov, žožrala by som aj chladničku. Poradila mi moja známa takto:
Uvar si tukožrútsku polievku a jedz ju vždy, keď máš chuť sa prežierať.
Varím ju takto: Základom je nastrúhaná hlávková kapusta, akákoľvek zelenina /aj mrazená/, jedna veľká cibula a pre dochutenie zeleninový bujon a trošku
paradajkového pretlaku pre lepšiu chuť. Všetko dobre uvariť, dbať aby bola polievka polohustá. Množstvo naraz asi 3 litre. Odložím do chladničky a keď ma pochytí žravosť, začnem jesť. Verte, už na tretí večer mi prestáva chutiť, ale vydržím celý týždeň, alebo až kým ju nezjem.
Verte, že mi to pomáha. Skúste to a o výsledkoch sa poinformujeme.
Jaroslávka
Lucuš
16.11.06,12:02
No ja už mám tukožrútku za sebou a poviem ti liezla mi krkom ale keď ti chutí tak prajem veľa úspechov.
toria
16.11.06,16:59
No ja som rozmýšľala, že ju skúsim, ale pravdu povediac polievku moc nemusím, takže nič pre mňa!!!
dogicka
17.11.06,13:14
Ja mám 60 rokov a meriam 162 cm a vážim 58 kg. Stále pracujem ako účtovníčka a niekedy sa nemám ani kedy v robote najesť. Keď prídem domov, žožrala by som aj chladničku. Poradila mi moja známa takto:
Uvar si tukožrútsku polievku a jedz ju vždy, keď máš chuť sa prežierať.
Varím ju takto: Základom je nastrúhaná hlávková kapusta, akákoľvek zelenina /aj mrazená/, jedna veľká cibula a pre dochutenie zeleninový bujon a trošku
paradajkového pretlaku pre lepšiu chuť. Všetko dobre uvariť, dbať aby bola polievka polohustá. Množstvo naraz asi 3 litre. Odložím do chladničky a keď ma pochytí žravosť, začnem jesť. Verte, už na tretí večer mi prestáva chutiť, ale vydržím celý týždeň, alebo až kým ju nezjem.
Verte, že mi to pomáha. Skúste to a o výsledkoch sa poinformujeme.
Jaroslávka

Mne táto polievka pomohla schudnúť 15 kg, ktoré mi zostali po pôrode, išla mi síce hore krkom, ale dalo sa to vydržať, a hlavne sa mi kilá už nevrátili. Je ale pravda, že predtým som nikdy problémy s váhou nemala.
Ninna
19.11.06,14:50
Chcela by som sa s Vami podeliť o skúsenosť s mojou momentálnou diétou. Funguje na celkovom ozdravení organizmu multivitamínmi a vlakninou na prírodnej báze pričom na miesto dvoch jedál pijem len kokteil zložený z proteínovej časti a bielkovinovej časti. Po ozdravení organizmu a naštartovaní štiepenia tukov váha ide dole. Ale najdoležitejšie je opať veľa vody čistej.Každý má denne vypiť /svoja váha*32 = ml vody za deň/.
Lucuš
20.11.06,07:23
Viktória a Liduška vyprázdnite si schránku SS píšem ako divá a nič.
Lucuš
20.11.06,07:27
Chcela by som sa s Vami podeliť o skúsenosť s mojou momentálnou diétou. Funguje na celkovom ozdravení organizmu multivitamínmi a vlakninou na prírodnej báze pričom na miesto dvoch jedál pijem len kokteil zložený z proteínovej časti a bielkovinovej časti. Po ozdravení organizmu a naštartovaní štiepenia tukov váha ide dole. Ale najdoležitejšie je opať veľa vody čistej.Každý má denne vypiť /svoja váha*32 = ml vody za deň/.

Môžem sa spýtať? Koľko držíš túto diétu a koľko si schudla?
No popíš niečo viac o tom. Ďakujem.
Ja držím 90 dňovku som s ňou spokojná môžeš tu schudnúť až 18 kilo /niekto aj viac/
Dafe
20.11.06,07:50
Chcela by som sa s Vami podeliť o skúsenosť s mojou momentálnou diétou. Funguje na celkovom ozdravení organizmu multivitamínmi a vlakninou na prírodnej báze pričom na miesto dvoch jedál pijem len kokteil zložený z proteínovej časti a bielkovinovej časti. Po ozdravení organizmu a naštartovaní štiepenia tukov váha ide dole. Ale najdoležitejšie je opať veľa vody čistej.Každý má denne vypiť /svoja váha*32 = ml vody za deň/.

no tak sem s tym, rychle, aj ja potrebujem zhodit a nie malo, ale vobec sa mi nedari, stale preslapujem, aj zacnem ale nevydrzim...
Lucuš
20.11.06,08:16
A neskúšala si 90 dňovú rozlišovaciu diétu? Ja som teraz na 56 dni a mám 10 kilo dole a čo je úžasné nehladujem, na každý deň mám presne napísané čo treba jesť. Len striedaš dni bielkovinový, škrobový....
liduska
20.11.06,08:49
Lucuš ale ja nemám plnú schránku
Dafe
20.11.06,10:39
A neskúšala si 90 dňovú rozlišovaciu diétu? Ja som teraz na 56 dni a mám 10 kilo dole a čo je úžasné nehladujem, na každý deň mám presne napísané čo treba jesť. Len striedaš dni bielkovinový, škrobový....

....neskusala som, takze ak by som mohla poprosit mozes mi napisat presne o co ide a ako sa drzi ta 90dňová? O tomto som este nepocula..diky
toria
20.11.06,11:25
Viktória a Liduška vyprázdnite si schránku SS píšem ako divá a nič.

Tak píš, už to mám o.k.
toria
20.11.06,11:27
no tak sem s tym, rychle, aj ja potrebujem zhodit a nie malo, ale vobec sa mi nedari, stale preslapujem, aj zacnem ale nevydrzim...

Toto je môj problém PREŠĽAPY, ale s 90 dňovkou som schudla, nie veľa ale mňa aj máličko poteší. Určite sa na ňu daj!!!
toria
20.11.06,11:29
....neskusala som, takze ak by som mohla poprosit mozes mi napisat presne o co ide a ako sa drzi ta 90dňová? O tomto som este nepocula..diky

Dafe o 90 dňovke sme toho už napísali. Skús si pozrieť aj www.martinus.sk , tam máš k tomu popísané, ukážku z knihy a dokonca si ju tam môžeš objendať!!!
Držím palce!!!
Lucuš
21.11.06,05:42
Dafe no čo pozerala si na 90 dňovku na www. martinus.sk? A čo pozdáva sa ti? Ja ju držím už 57 deň a tento predĺžený víkend som pohnojila, zhrešila som ale s chuťou pokračujem ďalej a predstavte si babuľky moja váha približne 2 týždne stála a teraz sa pohla smerom dole mám dole už 11kilo - hurá!
Lucuš
21.11.06,05:49
Lucuš ale ja nemám plnú schránku

Ahoj Liduška neviem ale keď ti napíšem zoobrazí sa mi:

liduska prekoročil kvótu na súkromné správy a nemôže naďalej príjmať správy až kým si presunom, alebo vymazaním nevytvorí priestor.Tak sa na to pozri nech sme v kontakte.
Ninna
21.11.06,10:55
no tak sem s tym, rychle, aj ja potrebujem zhodit a nie malo, ale vobec sa mi nedari, stale preslapujem, aj zacnem ale nevydrzim...
Je to vynikajúca vec ktorú mi ponúkla kamarátka z Blavy. o výrobkoch spomínanej nemenovanej firmy sa nejdem rozpisovať kto chce cez súkromné správy dám presný názov firmy. Držím ju týždeň a zhodila som 3kg je to podľa mňa dosť hlavne pokiaľ to nebola ako v každej diete na začiatku iba prebytočná voda ale tuk. Papám iba raz denne a nepocitujem hlad čo pri mojich kilách je najpodstatnejšie, lebo ako ja hovorím čo si vychováte/obézne telo/ to musíte patrične aj chovať, lebo inak nastupujú vedľajšie účinky diét malátnosť, nervozita z poklesu cukru atď. Takže pokračujem druhý týždeň a dúfam že aj štiepim tuky.
dogicka
21.11.06,10:59
Je to vynikajúca vec ktorú mi ponúkla kamarátka z Blavy. o výrobkoch spomínanej nemenovanej firmy sa nejdem rozpisovať kto chce cez súkromné správy dám presný názov firmy. Držím ju týždeň a zhodila som 3kg je to podľa mňa dosť hlavne pokiaľ to nebola ako v každej diete na začiatku iba prebytočná voda ale tuk. Papám iba raz denne a nepocitujem hlad čo pri mojich kilách je najpodstatnejšie, lebo ako ja hovorím čo si vychováte/obézne telo/ to musíte patrične aj chovať, lebo inak nastupujú vedľajšie účinky diét malátnosť, nervozita z poklesu cukru atď. Takže pokračujem druhý týždeň a dúfam že aj štiepim tuky.

Ak môžeš, pošli mi súkromnú správu a aj nejaké podrobnosti. Ďakujem
Dafe
21.11.06,16:13
Dafe no čo pozerala si na 90 dňovku na www. martinus.sk? A čo pozdáva sa ti? Ja ju držím už 57 deň a tento predĺžený víkend som pohnojila, zhrešila som ale s chuťou pokračujem ďalej a predstavte si babuľky moja váha približne 2 týždne stála a teraz sa pohla smerom dole mám dole už 11kilo - hurá!
jej vyzera to super, asi si objednam knihu, normalne ma to nadchlo, len dufam, ze sa mi bude chciet si pripravovat tie jedla, ze nie su velmi narocne na cas....
Lucuš
22.11.06,08:44
jej vyzera to super, asi si objednam knihu, normalne ma to nadchlo, len dufam, ze sa mi bude chciet si pripravovat tie jedla, ze nie su velmi narocne na cas....

Z tej prípravy som mala strach aj ja, /lebo pri 2 deťoch keď prídem z práce a je aj iná robota/ zdalo sa mi to náročné ale poviem ti normálne ma to baví, lebo sa teším na ďaľšie bvýsledky a to som ešte nezažila aby ma diéta bavila, vždy som mala hrôzu ako to zvládnem a teraz je to skvelé.
Držím ti palce!:)
tonkat
22.11.06,10:54
Z tej prípravy som mala strach aj ja, /lebo pri 2 deťoch keď prídem z práce a je aj iná robota/ zdalo sa mi to náročné ale poviem ti normálne ma to baví, lebo sa teším na ďaľšie bvýsledky a to som ešte nezažila aby ma diéta bavila, vždy som mala hrôzu ako to zvládnem a teraz je to skvelé.
Držím ti palce!:)
Ako to praktizuješ s večerami? Ja som tiež začala dietovať týmto spôsobom, ale stravujem sa v robote v reštike, takže na večeru lnemám to isté. Je to veľká chyba, alebo to tak robíš aj ty? Ešte som sa tu nezviditeľnila, lebo neviem, či to vydržím, už toľko diét som začala a nedokončila. A treba mi veľmi veľa schudnúť. Min. 15-20 kg. Ďakujem za rady.
jamija
22.11.06,17:46
Ahojte super kočky. Sledujem Vás veľmi dlho, ako na stránke žravosť, tak na stránke chudosť.Vždy sa mi na tvári objavil úsmev/ bol to jediný úsme po dlhom čase/, keď som čítala čo všetko píšete. Ja mám totiž tiež nadváhu.Som v strese a moja psychika je v prdeli. Mám syna po havárii a teraz som s ním doma,ide to s ním dobre a verím že sa z toho dostane.Ja som však taký typ, jem a jem a nie je toho koniec.Pačia sa mi výsledky Lucuš, Torie aj ostatných.Za 1-2 dni by mi mala prísť 90 dňová rozlišovacia dieta, ako ju prečítam/a to bude rýchlo/už sa pripájam k Vám. Aj s cvičením nebudem mať problém, však som doma. Ďakujem Lucuš,že všetky povzbudzuje a dodáva im silu vydržať to chudnutie s úsmevom, z pozitíným myslením to ide vžy ľachšie.Držím všetký palce pri chudnutí.
Lucuš
23.11.06,08:39
Ako to praktizuješ s večerami? Ja som tiež začala dietovať týmto spôsobom, ale stravujem sa v robote v reštike, takže na večeru lnemám to isté. Je to veľká chyba, alebo to tak robíš aj ty? Ešte som sa tu nezviditeľnila, lebo neviem, či to vydržím, už toľko diét som začala a nedokončila. A treba mi veľmi veľa schudnúť. Min. 15-20 kg. Ďakujem za rady.

No ja si navarím a pripravím k druhému dňu večer a nabalím si do nádobky a jednoduh zoberiem so sebou.

Ja mám za sebou taktiež veľa diét ale táto funguje na 100% ečte ma nikdy žiadna diéta tak nebavila a nepripravovala som si jedlo s takou radosťou ako u 90dňovky.

15-20 kilo nie je veľa za 3 mesiace to máš dolu, len sa do toho daj a hlavne nezabudni si veriť, že to zvládneš, podľa mňa je to aj vec mozgu - terba si veriť - chudnem, schudnem a už nepriberiem.

Veľmi ti držím palce a teším sa, že sa pridáš.
Viem je to ťažké začať ale ver mi ak začneš budeš sa cítiť zdravo, ľahko a budeš chudnúť s radosťou.
Lucuš
23.11.06,08:49
Ahojte super kočky. Sledujem Vás veľmi dlho, ako na stránke žravosť, tak na stránke chudosť.Vždy sa mi na tvári objavil úsmev/ bol to jediný úsme po dlhom čase/, keď som čítala čo všetko píšete. Ja mám totiž tiež nadváhu.Som v strese a moja psychika je v prdeli. Mám syna po havárii a teraz som s ním doma,ide to s ním dobre a verím že sa z toho dostane.Ja som však taký typ, jem a jem a nie je toho koniec.Pačia sa mi výsledky Lucuš, Torie aj ostatných.Za 1-2 dni by mi mala prísť 90 dňová rozlišovacia dieta, ako ju prečítam/a to bude rýchlo/už sa pripájam k Vám. Aj s cvičením nebudem mať problém, však som doma. Ďakujem Lucuš,že všetky povzbudzuje a dodáva im silu vydržať to chudnutie s úsmevom, z pozitíným myslením to ide vžy ľachšie.Držím všetký palce pri chudnutí.

Aj ja ti ďakujem bože toľko chvály.

Vieš viem podľa seba ako sa bacuľky cítia a v akom stave majú psychiku.
Ja keď som začínala s rôznymi diétami aj keď sa mi darilo, potom som buď bola taká hladná, že som to vzdala a opäť som sa nažrala, alebo som dodržala, schudla som ale behom mesiaca som to mala späť.

Ale pri 90 dňovke nie som vôbec hladná a tak som sa naučila rozlišovať potraviny, že ani nemám chuť žeby som si dala kombinované jedlo.

No niektorej robí problém jesť ráno ovocie, na lačný žalúdok, s tým som ja problémy nemala, pretože môj deň vyzeral takto ráno som nemohla nič jesť, proste mi nechutilo, na obed nič alebo len máličko a večer doma som vybielila chladničku, jedla som a stále som bola hladná. To už som mala tak vyhladované telo.:mee:

Ale teraz jem pravidelne podľa knihy a návaly hladu sú fuč.

Neboj sa zvládneš to, ver si a nezabudni nie si v tom sama, budem na teba myslieť a držať ti palce.:)
toria
23.11.06,09:01
Presne takto to s tou našou Lucuškou je, všetky nás povzbudzuje. Je úplne skvelá, drží ma v chudnúcom tempe. Lucka vďaka, vďaka, a ešte raz vďaka!!!
toria
23.11.06,09:28
Baby neviem či je to pri mojom spôsobe chvála, lebo ja viem veľmi dobre porušiť pravidlá, ale mám 5 kg dole je to za 5 týždňov, takže sa mi to zdá celkom super. Čo vy na to???
Lucuš
23.11.06,09:52
Presne takto to s tou našou Lucuškou je, všetky nás povzbudzuje. Je úplne skvelá, drží ma v chudnúcom tempe. Lucka vďaka, vďaka, a ešte raz vďaka!!!

Ďakujem zlatko, veď sa držíme a povzbudzujeme navzájom a hlavne sa usmievame, takže to ide skoro samo.:D
Gabi03
23.11.06,09:55
Ďakujem zlatko, veď sa držíme a povzbudzujeme navzájom a hlavne sa usmievame, takže to ide skoro samo.:D

mimotemy Ak sa pridám k povzbudzovaniu, budem chudnúť jedna radosť?! :rolleyes: To sa hneď pridám. :p Ale inak sledujem túto tému už dlhšie a obdivujem vašu výdrž. Tak sa drže a možno raz sa do toho pustím aj ja.
toria
23.11.06,09:58
Ďakujem zlatko, veď sa držíme a povzbudzujeme navzájom a hlavne sa usmievame, takže to ide skoro samo.:D

Veru babulky s úsmevom je vždy svet krajší, tak poĎme všetky na to:
Trošku sa precvičíme:

Hlavu hore, vystrieť chrbát, prsia von veď ich máme aj na okrasu a zhlboka nádych a úsmev číslo 1!!!

Že neviete ktorý to je??? No ten lahodný, príťažlivý úsmev, ktorým dokážete oslniť svojho partnera. Žiadné cerenie sa:eek: , ukazovanie zubákov :eek: - to je moje milé krásne usmiate ženušky až v inej lekcii.

Takže zopakujeme tri krát za sebou:

hlavu hore, vystireť chrbát, prsia von veď ich máme aj na okrasu, zhlboka nádych a úsmev číslo 1 prosímmmmmmmmmmmmmmm!!!!

A ešte posledný krát!!!

A pred odchodom zo zamestnania urobíme toto cvičenie ešte raz s tromi opakovaniami a pripomenieme si, že bez nás by to v tej práci dnes bola veľká nuda a že bez nás by sa tá práca neurobila.


Krásny deň bacuľky, plný nežného úsmevu!!!!!:o
Lucuš
24.11.06,06:37
Viktória vyprázdni si SS.
Lucuš
24.11.06,06:39
Ahojte Bambuľky tak ako ste na tom, dúfam, že ste sa zobudili plné elánu do ďaľšieho chudnutia, nezabudnite sa usmievať a na to, že ste krásne a odo dňa na deň chudšie.
toria
24.11.06,07:11
Lucuš včera som potrebovala radu a tak som zaplnila celú stránku ako som otvorila notebook hneď som ju vyprázdnila, takže je to o.k.
jamija
25.11.06,20:56
Ahojte babuľky, včera som dostala 90 dňovú rozlišovaciu dietu, hneď som ju preštudovala. Dieta je výborná, už aj preto, že máš každý deň iný. Dnes som sa pripojila k Vám, aj keď je to iba prvý deň. Dúfam že to vydžím. Mám 88 kg pri 164 cm. Chcela by som schudnúť 20 kg. Prajem všetkým babuľkám pekné chudnutie s úsmevom.
toria
26.11.06,11:18
Jamija vitaj medzi nami chudnúcimi dievčatami!!! Držíme Ti nesmierne palce a veríme, že tovoj sen sa stane skutočnosťou. Ja keď som začala vážila som 86 pri 168 cm teraz mám 81 kg, ale musím pripomenúť, že začala som chudnúť vďaka 90 dňovke, potom sa mi ju nedarilo dodržiavať, ale ako ju držím-nedržím(to preto, že sa snažím dodržiavať jej pravidlá) musím povedať, že omnoho menej jem, jem všetko a váha nestúpa. Tento týždeň chcem opäť nakopnúť na 90 dňovku, aby som do Vianoc schudla aspoň na 75 kg. Sú tu kočky ako moja LUCUŠKA najvernejšia spolubojovníčka, ktorá chudne presne podľa dietky. Takže poď na to a nezabudni, že aj keď niekedy niečo porušíš dodržuj pravidlá a choď hore. Ja začínam od zajtrajška s kuracími prsiami a ráno 2 pomarančmi. Tak pridaj sa a do Vianoc sme krásne!!!!
ivička
27.11.06,06:27
Ahoj babenky!
Tak už mám po stužkovej! Dopadla veľmi dobre a manžel vyhlásil, že som bola "hviezda" - to ma tak potešilo a naštartovalo, že do Vianoc musí byť dole ďalších 5 kg. Tak dnes začínam 90 mám jabĺčka, vajíčka a kur.vývar - hurá do toho! Držím všetkým palce - hlavne si verte a usmievajte sa aj keď sa to vždy nedá! Ahoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Lucuš
27.11.06,07:10
Ahojte dievčatá.
Som veľmi rada s akým krásny elánom idete do toho. Nebojte sa zvládnete to veď ste krásne a chudnete /už len v príprave na chudnutie - mozog to zaregistruje a ide do toho/.
Nezabudnite sa usmievať s úsmevom je život krajší a hlavne veselší!!!

Ozaj viete si predstaviť aké budú nádherné vianoce?

Veď len pri predstave dajme tomu nejakých 5-8 kilo za mesiac no povedzte nie je to krásny darček???
jamija
27.11.06,12:30
Ahojček babuľky, prajem všetkým pekný a usmiaty začiatok týždňa. Včera som mala segedínskú polievku a dnes mám pizzu, neviem sko vy ale mne to zatiaľ chutí.
Viktória prajem, tých 75 kg do Vianoc, verím, že sa ti to podarí s úsmevom.
Lucuš, ak by sa podarilo nejakých tých 5-6 kg, tak to budú naozaj krásné Vianoce. Výdrž a chuť mi nechýba a k tomu dobrá nálada a úsmevm, s ktorým ste ma nakazili. Verím tomu, kto si pozrie túto stránku a má problém s nadváhou, neegzistuje aby sa nepridal, veď byť krásná a usmiata je úžasné, však dievčence. Žena vidí do hĺbky - muž do ďiaľky, tak dievčatá nech majú muži na čo krásné pozerať na Vianoce. Veselý a usmiatý deň babuľky.
Lucuš
29.11.06,06:04
Dostala som sa sem až dnes, no poviem vám keď idem na túto našu stránku mám hneď dobrú náladu /aj keď poviem po pravde ja ju mám asi stále/!?!

Jamija aj mne to jedlo chutí, veď sú tu len dobré veci správne skombinované.
Som veľmi rada, že naše rady sa zaplňujú a je nás čím ďalej tým viac - chceme byť krásne, chudé...

Podotknem, že všetky sme krásne, žiaduce a usmievajúce...!!!
A s dobrou náladou to ide veľmi dobre, tak sa usmievajte spolubojovníčky a zhadzujte roky nazberané kilečká.
Heslo dňa:
Nahodiť úsmev č.1 - Som krásna, šťastná, chudnem a mám véééľmi dobrú náladu a hlavne všetko sa mi darí!!!
Držte sa kočky spolu to zvládneme.
iveta22
29.11.06,10:52
90-dňovú som vyskúšala cca 45 dní, je naozaj výborná, drží sa pomerne ľahko, nie je problém s hladom, váha ide dolu, cholesterol znižuje úplne zázračne aj bez cvičenia. Nevýhodu vidím však v tom, že je tam príliš málo bielkovín, čo v praxi údajne znamená, že odchádzajú viac svaly ako tuk a hrozí tak jojo efekt. Dočítala som sa z viacerých zdrojov, že primeraný príjem bielkovín je pre svaly veľmi dôležitý. Aj ovocie ráno je vraj nevhodné, hoci mne to celkom vyhovovalo. Túto diétu preto už nedržím, celkovo som schudla 15,5 kg a idem ďalej. Ak by som sa však v budúcnosti dostala do problémov, je to naozaj tá najľahšia diéta vzhľadom na výsledky, akú som doteraz absolvovala. A to som ich absolvovala neúrekom. Vrelo ju preto doporučujem, ale nie dlhodobo. Želám všetkým úspechy a poďme ďalej. Ani Vianoc sa netreba báť. Teraz som mala 2-týždňovú pauzu - neprejedala som sa, ale jedla som všetko - aj zákusky, aj klobásy, trvanlivý salám, zemiakové placky. Stačilo 2 dni a bolo všetko OK a váha ide ďalej veľmi dobre dole.
Lucuš
30.11.06,08:51
Aj ja som sa nad tým zastavila, bielkoviny len 1x za 4 dni.
Ale ako som čítala a prechádzala som jedlá, tak si myslím, je to tak prepočítané a hlavne vyskúšané, že je to asi v norme.
Napríklad mne to vyhovuje, niekedy som bola normálne závislá od mäsa a rôznych salámov ale teraz už nepotrebujem tak mäso ale mám zasa viac vitamínov, ktoré som predtým posúvala do úzadia.
Je to od uváženia každej z nás či jej to vyhovuje alebo nie.

Chcem sa popýtať a čo muži? ä

Je tu niekto, kto s nami chudne?
jamija
30.11.06,19:57
Ahojček babuľky,
to som zvedavá, či sa niektorý ozve a prizná svoju nadváhu, oni totiž si myslia, že vyzerajú super aj z bruškom.
Zatiaľ sa držím, dnes som bola na návšteve u kamošky, piekla koláč, odolala som. Ešte že je v jedalníčku čokoláda. Chcem sa spytať, môže byť aj 75 % obsah prírodnej čokolády, ja ju mám rada.
Zajtra budú mať chlapy fazuľovú polievku a pod ňu, / ako hovorí Eva Krížiková, sú to široké rezance/ a kysnutý koláč smotanou a kôprom. Som zvedavá ako to zvládnem babuľky, mám chlebové placky.
Môžem povedať, že nepokúšajú ma zatiaľ žiadné prehrešky, to je asi s tým, že som po operáci pankeasu a vlastne stále by som sa mala stravovať dietne. Až teraz, keď mám toho syna chorého, tak som pridala maškrty a hlavne večer a už sú kilečká naviac a nie málo.
A teraz babuľky prajem pekný piatok a veľmi krátky. Ráno pozrite do zrkadla a úsmejte sa a povedzte si , som pekná, šťastná a som sexi.
toria
01.12.06,08:30
Ináč babule tie chlebové placky - vlastne všetky tie placky sú výborné, čo vy na to???
Chlapy sa neozvú, veď to by museli priznať, že nie sú sto percentný!!!
jamija
01.12.06,11:33
Aj ja som mala dnes chlebové placky, sú naozaj výborné.
Muži, muži, ktorý sa prizná, že má väčšie bruško ?