ivanaj
20.09.06,14:22
Ahojte,
poradne s akym SW pracujete, lebo hladame do firmy mzdovy system aj personalny ktory by sme mohli vyuzit na cca 500 ludi v buducnosti.
A taktiez mate niekto skusenosti so dochadzkovym systemom Anet?
Budem rada radam z praxe :)
Dadena
20.09.06,12:29
Neviem, či sa to nebude považovať za nekalú reklamu, ale keďže mzdový program, ktorý chcem odporučiť, naša spoločnosť nepredáva iba využíva jeho služby, informujem Vás o mzdovom programe OLYMP - zo spoločnosti Kros, a.s.. Táto spoločnosť má zatiaľ najlepší mzdový program z akým som sa stretla, reagujú a zapracovávajú nové zmeny veľmi rýchlo. Po celej SR robia odborné školenia na vysokej úrovni a kedykoľvek máte problém môžete sa na nich obrátiť. Čo viem, teraz spúšťajú aj nový dochádzkový systém. Ja ho osobne neupoužívam, nakoľko mám viacero firiem s menším počtom zamestnancov, ale ak bude tak dobrý, ako ich ostatné produkty nebudete mať problémy. Skúste viac informácii na www.kros.sk (http://www.kros.sk).
Marína
20.09.06,13:59
wictor576
19.11.06,11:35
Ahoj!

Ja by som odporúčal softvér NORIS alebo HELIOS od LCS, na Slovensku implementuje firma INTELSOFT (www.noris.sk, www.intelsoft.sk). Majú zákazníkov ako Probugas, Doprastav, Magistrát BA, Fakultná nemocnica v BA, je to vynikajúci SW na mzdy...
valdo7804
26.11.06,19:14
najlepsi soft na mzdy je HUMAN od firmy HOUR Žilina.
jaja99
26.11.06,19:25
Ak chceš mzdový program prepojiteľný s elektronickým systémom evidencie dochádzky, tak si nekupuj MRP (my ho používame). Klient chcel kúpiť zariadenie na elektronické evidovanie dochádzky - čipové karty a tento program nie so žiadnym z týchto systémom kompatabilný.
Jozef Mihál
26.11.06,19:45
Najlepší soft na mzdy a dochádzku sú SUPERMZDY od firmy JoNaS.
brm
27.11.06,04:00
každá líška svoj chvost chváli...poznám softip, datalock, mrp...ale zo všetkého mi vyšiel ako víťaz HUMAN a SOLID od firmy HOUR žilina...
calgary
20.12.06,10:15
Ahojte. Od 1.1.2007 by sme mali začať v našej firme spracovávať mzdy práve pomocou sw Human. Keďže som s ním ešte neprišla do kontaktu, zaujímali by ma vaše skúsenosti pri nasadení programu. Je zvládnuteľný svojpomocne, prípadne je nevyhnutné školenie? (firma hour -Žilina nemá na svojoch stránkach žiadne info o akomkoľvek školení...)
Mám skúsenosti s programom Olymp, ktorý školenie nevyžadoval a bolo možné sa ho naučiť napr. aj podľa manuálu.
Ina22
28.12.06,14:22
pripajam sa k BRM, HOUR su solidni
brm
02.01.07,20:55
Ahojte. Od 1.1.2007 by sme mali začať v našej firme spracovávať mzdy práve pomocou sw Human. Keďže som s ním ešte neprišla do kontaktu, zaujímali by ma vaše skúsenosti pri nasadení programu. Je zvládnuteľný svojpomocne, prípadne je nevyhnutné školenie? (firma hour -Žilina nemá na svojoch stránkach žiadne info o akomkoľvek školení...)
Mám skúsenosti s programom Olymp, ktorý školenie nevyžadoval a bolo možné sa ho naučiť napr. aj podľa manuálu.
doporučujem školenie
Katalanka
11.01.09,18:42
každá líška svoj chvost chváli...poznám softip, datalock, mrp...ale zo všetkého mi vyšiel ako víťaz HUMAN a SOLID od firmy HOUR žilina...

ahoj, uz si neviem dat rady, som sama sebe zamestnankynou, vraj SOLID10 je
pre mna akurat, no neviem ho spustit, pisala som do firmy ale ta teta ma nepochopila, chce aby som si ho kupila. po nainstalovani, spusteni a pri zadani firmy ma dalej nepusti a pise ,,chybny udaj pre 1. spracovanie". nemas potuchy co robim zle?
velka vdaka
Zoltán Kovács
11.01.09,18:46
ahoj, uz si neviem dat rady, som sama sebe zamestnankynou, vraj SOLID10 je
pre mna akurat, no neviem ho spustit, pisala som do firmy ale ta teta ma nepochopila, chce aby som si ho kupila. po nainstalovani, spusteni a pri zadani firmy ma dalej nepusti a pise ,,chybny udaj pre 1. spracovanie". nemas potuchy co robim zle?
velka vdaka


Trošku mimotemy, nakoľko nepoznám uvedený soft. Ale označenému nerozumiem. Sama sebe zamestnankyňou máme chápať tak, že máš napr. s.r.o. a si v nej zamestnaná, alebo si szčo?
Majsa8
17.05.10,11:26
Skúsenosti s dochádzkovým systémom máme. Používame od spoločnosti Dochadzka.net. Sme s ním spokojní, a nemáme s ním žiadne problémy.