Stanko100
03.04.21,21:47
Zdravím chcel by som sa informovať,keby som si chcel dať mostík horný aj dolný, s tým že v oboch radoch po 12 kusov ,aká by bola cena ? Má s tým prosím vás niekto skúsenosti? Vopred ďakujem za odpoveď
buchač
04.04.21,04:28
chcel by som sa informovať,keby som si chcel dať mostík,aká by bola cena ?
======================
Vydrž do utorka a potom zavolaj lekára, ktorému sadneš do kresla. Uvidíš tú odpoveď....;)
Môj zubár by ma poslal slušným spôsobom rovno do prdele s tým, že sa musí pozrieť na daný stav zubov...lebo od toho sa odvíja všetko, teda aj cena.
Cena ale nie je rovnaká v každej ordinácii....v Blave pacienta vystrie od cifry a niekde inde "len" porazí. Rozhodne počítaj s pár stovkami...

...a ozaj, nechápem, prečo sa nepozrieš na ceny výkonov u zubára na nete.
https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=zubar+ceny
Dáša_
04.04.21,05:46
V prvom rade musí zubár zhodnitiť, či to pôjde. Lebo nie vždy je cesta. Ja som pred necelým rokov platila za 3 zuby cca 300€. ale to bolo u mojho zubára. Kolko to bude stáť u tvojho, to je vo hviezdach :) Nemyslím to zle, ale vstupuje do toho veľa premenných.
select
05.04.21,08:04
Ano,Dáša má pravdu-vstupuje do toho veľa premenných.Ja mám spravené(2019)komplet od analýz po zhotovení cca 1500 bolo-ale som 100%spokojný.Podľa mňa záleží od lekára,a je to potom tvoje rozhodnutie.
majkii
06.04.21,13:37
Dáša_ super cena, ja som u môjho zubára pred cca desiatimi rokmi platil nepamätám si presne okolo 1000 € za 3 zuby na spodnej čelusti,

Minulý rok som si dal spraviť cenovú ponuku za hornú čelusť, kde by sa brúsili aj predné zuby a chýbajú mi 2 stoličky cenová ponuka môjho zubára : 9 ks, keramických koruniek + 2 medzičleny cena 3127,- €. V cene nie je zahrnuté ošetrenie prípadných kazov.