filipp
20.09.06,20:06
Dobrý deň,

chcem sa Vás opýtať, ako riešite problematiku tlačenia výstupov z money S3 a to konkrétne na Poštový poukaz typu H - DOBIERKA a na poštové podacie hárky.

Mám denne cca 15-20 dobierkových objednávok.

V čechách na to majú program Posta2000, ktorý dokáže import. Slovenský FormEdik sa mi nepodarilo presvedčiť aby importoval data z money s3.

Budem povďačný za každú dobrú radu.

S pozdravom,
Filip Pohronský
Ľuba
21.09.06,03:07
Mám upravený formulár "Balíková sprievodka", ktorým tlačím priamo na malý podací lístok. Tak isto by sa mal dať upraviť formulár "Dobierková sprievodka".
filipp
26.09.06,19:36
To som prekvapený, že som asi jediný na Slovensku s týmto problémom hromadného odosielania dobierok.

Formulár si upraviť viem. Len by som očakával, že takúto základnú vec už dostanem so samotným programom. Alebo miminálne sa nájde iný výrobca (ako je to v CZ - program posta2000), ktorý túto službu sprevádzkuje a bude ju ponúkať.

Ale keď už o programe. Je tam veľa čechyzmov a niekedy dokonca celé české slová. Za dobu 6 mesiacov čo program používam nedošla žiadna aktualizácia, ktorá by takéto veci riešila. Dokonca na úpravu tlačového formulára ma odporučil aj samotný výrobca. Ten však dobierkovú sprievodku v programe má, ale je nepoužiteľná a aktualizáciu zjavne nechystá. Veď načo. Ten čo si sofvér kúpil je už lapený v sieti. :mee: