lydinka
20.09.06,20:37
Prosím nevie mi niekto pomôcť? Už druhý deň mám problém s poradou a poriadne mi to lezie na nervy. Normálne sa prihlásim pod svojím nickom, zadám heslo, príhlásiť, som prihlásená, čítam, čítam, ale ako náhle si nechám niečo otvoriť, tak zasa pýta prihlásenie, tak sa prihlasujem dookola a neviem čo s tým :(
lenkak
20.09.06,18:38
Lydinka nie si jediná, viacerí sa na to sťažovali. Nuž dúfam, že sa Ti Porada zlepší.
lydinka
20.09.06,18:44
Lydinka nie si jediná, viacerí sa na to sťažovali. Nuž dúfam, že sa Ti Porada zlepší.

Aha, takže to je problém porady? Ja som myslela, že mám niečo zle nastavené, predtým sa mi to nerobilo, iba včera a dnes :confused:
Richard
20.09.06,20:15
Aha, takže to je problém porady? Ja som myslela, že mám niečo zle nastavené, predtým sa mi to nerobilo, iba včera a dnes :confused:

Nie je to problem Porady ale Tvojho prehliadaca. Predpokladam ze pouzivas Firefox?
cca pred dvoma dnami si inštalovala upgrade? Odporúčam nastaviť si cookies.
lydinka
20.09.06,21:39
Nie je to problem Porady ale Tvojho prehliadaca. Predpokladam ze pouzivas Firefox?
cca pred dvoma dnami si inštalovala upgrade? Odporúčam nastaviť si cookies.

Fajn Richard, akurát že ja vôbec neviem kde to mám nastaviť. :(
liba2
21.09.06,03:14
Prosím nevie mi niekto pomôcť? Už druhý deň mám problém s poradou a poriadne mi to lezie na nervy. Normálne sa prihlásim pod svojím nickom, zadám heslo, príhlásiť, som prihlásená, čítam, čítam, ale ako náhle si nechám niečo otvoriť, tak zasa pýta prihlásenie, tak sa prihlasujem dookola a neviem čo s tým :(... a pri prihlásení klikáš aj okienko "zapamätať" ?
endrju
21.09.06,04:39
Nie je to problem Porady ale Tvojho prehliadaca. Predpokladam ze pouzivas Firefox?
cca pred dvoma dnami si inštalovala upgrade? Odporúčam nastaviť si cookies. Hm, používam Internet Explorer a Netscape. Upgrade žiadneho z prehliadačov som v posledných dňoch nerobil a včera v priebehu dňa sa mi Porada v IE správala rovnako. Viackrát ma odhlásilo aj keď som mal zaškrtnuté zapamätanie prihlásenia. Skúsil som aj vyčistenie cookies.
K večeru sa situácia znormalizovala. Teraz ma neodhlasuje.
V Netscape ma neodhlasovalo, ale pri písaní SS mi niekedy nedovolilo pohybovať kurzorom v texte. Po niekoľkonásobnom reštarte Netscape sa už dalo pohybovať kurzorom pri písaní SS.

P.S.
Prechválil som to. O 7:45 (21.9.2006) ma v Netscape dvakrát po sebe odhlásilo. :(
Hlinkovx
21.09.06,05:05
mne robilo včera v IE to isté...odhlasovalo ma to....mala som aj vyčistené cookies, aj zapamätať...takže zrada bola na inom konci ako u nás :D:D
Paula
21.09.06,05:05
Používam IE (výnimočne Firefox), neodhlasuje ani nevyhadzuje ma, nemám nikdy problém ani s písaním či rýchlosťou. Upgrade som nerobila.
duficek
21.09.06,08:13
prave som sem chcel pridat dalsiu temu s nazvom "stale ma odhlasuje", pretoze mam rovnaky problem ako zadavatelka temy.
len nahodou som klikol na nic nehovoriacu temu POMOC a zistil som, ze sa to uz riesi !
nabuduce poprosim zadavatelku temy o jej zmysluplny nazov, usetri sa tym duplovanie tem...

inak problem je uz vyrieseny, nadstavil som natvrdo pouzivanie cookies pre tuto stranku, tak ako je poradene vyssie...
lydinka
21.09.06,14:50
prave som sem chcel pridat dalsiu temu s nazvom "stale ma odhlasuje", pretoze mam rovnaky problem ako zadavatelka temy.
len nahodou som klikol na nic nehovoriacu temu POMOC a zistil som, ze sa to uz riesi !
nabuduce poprosim zadavatelku temy o jej zmysluplny nazov, usetri sa tym duplovanie tem...

inak problem je uz vyrieseny, nadstavil som natvrdo pouzivanie cookies pre tuto stranku, tak ako je poradene vyssie...

Duficek, uznavam, urobila som chybu, že som bližšie nerozviedla nazov temy, podla teba zmysluplny nazov, avsak tema, kde sa tento problem riesi sa vola takisto POMOC, len som si je nevšimla, ospravedlnujem sa.
Inak, ak sa smiem spýtať - ako sa nastavuju cookies? ;)
duficek
21.09.06,15:15
no vidis to, tu temu som si nevsimol, iba tvoju POMOC :)ja by som pridal tretiu :)
neviem aky prehliadac pouzivas, ja som si v mojom Seamonkey nastavoval cookies v zalozke EDIT-PREFERENCES-PRIVACYnSECURITY-COOKIES
lenkak
21.09.06,16:47
ja používam Firefox a nemám žiadny problém. Občas dlhšie načítava stránku, ale aspoň ma neodhlasuje.
Hlinkovx
21.09.06,16:59
to iba včera si to robilo čo chce...mňa ináč tiež nikdy neodhlasuje...a to používam klasicky IE
tuta
21.09.06,18:02
Nie je to problem Porady ale Tvojho prehliadaca. Predpokladam ze pouzivas Firefox?
cca pred dvoma dnami si inštalovala upgrade? Odporúčam nastaviť si cookies.
Vyskúšala som. Už to funguje. Ďakujem za pomoc.
ondrejvla
21.09.06,18:13
Aj mne to už beží, tiež mi museli zmeniť nastavenia -cookies.
maryann
22.09.06,04:40
Mne porada "blbne" už tretí deň. Prihlasujem sa do aleluja a kým pridám nejaký príspevok, pýta to prihlásenie asi 3-4 krát. Nemôžem ani udeliť súhlas. Vedel by mi s tým niekto pomôcť?
lydinka
22.09.06,18:40
Takže už to mám ok, Richard poradil nastaviť cookies, akurátže ja som absolútne nevedela ani čo to je ani kde to je, ale spravil mi to otec mojich detí a už mi to fachčí :D:D:D
ondrejvla
23.09.06,17:53
Aj mne to už beží, tiež mi museli zmeniť nastavenia -cookies.

Ono mi to bežalo len včera, dnes sa stále prihlasujem, prihlasujem... Tak ja už neviem?!
lenkak
23.09.06,18:14
máš ty smolu. Skús znova vymazať cookies.
Paula
23.09.06,18:27
Úprimne mi je vás ľúto, ale naozaj :) . Už pomôže asi iba tie coockies zabiť a zakopať , koťuhy nezbedné :cool:
duficek
23.09.06,19:44
tiez mi to po tom nastaveni cookies slo len jeden den a potom zas odhlasovalo.
teraz mi to uz ide zase dobre, tie cookies netrebalo zabit, iba vymazat stare ulozene.
cize nastavit resp. povolit tejto stranke ukladat cookies a stare vymazat.
AntekaK
26.09.06,16:06
Ja sa z toho zbláznim, stále ma vyhadzuje, musím sa prihlasovať dokolečka dokola. Čo mám robiť? Pomôžte, prosím.
duficek
26.09.06,18:07
to co som napisal hore, vymazat stare cookies a dat povolenie tejto stranke na ich ukladanie.
ondrejvla
26.09.06,18:52
prave som sem chcel pridat dalsiu temu s nazvom "stale ma odhlasuje", pretoze mam rovnaky problem ako zadavatelka temy.
len nahodou som klikol na nic nehovoriacu temu POMOC a zistil som, ze sa to uz riesi !
nabuduce poprosim zadavatelku temy o jej zmysluplny nazov, usetri sa tym duplovanie tem...

inak problem je uz vyrieseny, nadstavil som natvrdo pouzivanie cookies pre tuto stranku, tak ako je poradene vyssie...

To isté som urobila aj ja, ale tie potvory ma už vytáčajú, prihlasujem sa stále ako prváčka v ZŠ! Ale im to nestačí, musím ich nastaviť každý deň, no darmo, asi som babrák, ale sa čudujem, že aj technik, ktorý mi chodieva riešiť problémy s mojim PC to už vzdal! Tiež nastavoval 3 dni a oni chceli aj štvrtý - tak ja neviem!