PetraK5
09.04.21,10:56
Dobrý deň, spravujem web stránku pomocou wordpressu a stretla som sa s týmto problémom: Ak návštevník otvorí stránku v priebehu cca 24 hodín pred jej aktualizáciou, zobrazí sa predošlá aktualizácia (oznam). Nový oznam sa ukáže len po aktualizácii stránky pomocou šípky (v PC) alebo potiahnutím obrazovky nadol (v mobile). Dá sa tomuto nejako predísť? Ďakujem za odpovede.
misoft
09.04.21,09:32
V PC to má často na vine cookies - tie uschovávajú informácie o návšteve stránky a odtiaľ preberajú niektoré údaje pre rýchle načítanie. Ak sú staré, preberie ešte starú neaktualizovanú verziu.
U androidu je to podobné.
https://support.google.com/chrome/answer/95647?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=sk
PetraK5
09.04.21,20:28
Ďakujem za radu. Toto však nie je riešenie, pretože táto informacia sa nedostane ku všetkým užívateľom. Hľadám riešenie (ak existuje), ktoré by mi umožnilo odstrániť tento problém tak, aby sa návštevníkovi zobrazoval vždy len aktuálny obsah.
excel.sk
11.04.21,06:38
.
Aký máte cache plugin? Je potrebné vymazať cache, hľadajte niečo ako:purge cache alebo clear cache a pod.
.
PetraK5
11.04.21,19:05
Ďakujem. Jeden plugin, ktorý by to mal spraviť automaticky tam mám. Pokúsim sa ho skombinovať ešte s jedným.