petsu
21.04.21,20:09
Farba na kúpeľňových skrinkách Kolo nám začala praskať a opadávať ani nie po roku užívania v bežnej panelákovej kúpeľke. Po každom sprchovaní bol pustený ventilátor, dvere na kúpelke zostávajú otvorené, vaňa je zo sklenou zástenou proti fŕkaniu vody. Reklamácia neuznaná, podľa reklamačného oddelenia Geberit – Kolo sú kúpeľňové skrinky odolné len voči bežnej vzdušnej vlhkosti. Reklamačné oddelenie nekomunikuje s veľkoobchodom ani priamo zo zákazníkom. Mám ešte možnosť niečo konať pre výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí.
jelalim
21.04.21,19:44
žiaden drevený nábytok neprežije v panelákovej kúpelni , ktorá sa používa denne v plnohodnotnom a peknom stave bez poškodenia viac ako 3-4 roky. nie žiaden, fakt žiaden.drevený žiaden.

Nábytok treba oškrabať, ošmirglovať a streknúť nanovo. Zase to rok ako tak vydrží.
veronikasad
21.04.21,21:48
jelalim, nesuhlasím s tebou. Mám už 10 rokov kupelňový nábytok v panelákovom byte od českého výrobcu. Žijem síce v byte sama, ale normálne kúpelňu využívam a na nábytku ani prasklinka. Je síce pravda, že moc teplú vodu na sprchovanie nepoužívam, takže pary tam vela nie je ...
Keď som prerábala kúpelňu, hľadala som vodeodolný nábytok, nebol lacný, oplatilo sa investovať ...
ivka70
22.04.21,04:50
to si kupoval vo velkoobchode ako podnikatel? preco by malo reklamacne oddelenie komunikovat s velkoobchodom?
petsu
22.04.21,17:02
nakupoval som ako živnostník pre svoju potrebu vo velkoobchode. Geberit- Kolo ma vo svojich reklamačných podmienkach ze reklamacie riesi iba s velkoobchodom
ivka70
22.04.21,17:34
Ako zivnostnik nemas 2 rocnu zaruku, tam sa zaruka dohaduje individualne, zvycajne ju ma velkoobchod v podmienkach.
Ziadny vsak, co viem, nema dlhsiu ako rok. Zvycajne 6 mesiacov.
Pochybujem, ze nieco vyreklamujes.