SINA Nitra
21.09.06,10:51
kde na internete nájdem na stiahnutie tlačivo "interný účtovný doklad" pre jednoduché účtovníctvo? sina.nitra@unss.sk
dara
21.09.06,09:41
Môžeš si ho aj sama urobiť v exceli. Alebo skús FORMIK.
Dana K.
21.09.06,10:19
A tu na Porade v Tlačivách nie je?
dara
21.09.06,10:45
Daj si vyhľadávať. Na ten formik si nekukala tam isto je. A nakedy to potrebuješ ? Doma bych Ti to kukla.
Ľuba
21.09.06,10:47
...len tak zo zvedavosti, načo Ti to je v JÚ ?
ZuzanaP
21.09.06,11:31
Napr. na zaúčtovanie zápočtov, odpisov. V softe mám interný doklad - interný príjem alebo výdaj.
liba2
21.09.06,12:52
Napr. na zaúčtovanie zápočtov, odpisov. V softe mám interný doklad - interný príjem alebo výdaj.Ja myslím, že keď v softe vyplníš údaje v časti "interný doklad", tak odtiaľ sa to dá aj vytlačiť a máš formulár. Totiž pre ID nie sú predpísané formuláre najmä z dôvodu, že môže ísť obsahovo o rôznorodé prípady. K vytlačenému dokladu doložíš všetky podklady na základe ktorých sa účtovalo - môj názor.
Jana Acsová
21.09.06,13:00
Ja myslím, že keď v softe vyplníš údaje v časti "interný doklad", tak odtiaľ sa to dá aj vytlačiť a máš formulár. Totiž pre ID nie sú predpísané formuláre najmä z dôvodu, že môže ísť obsahovo o rôznorodé prípady. K vytlačenému dokladu doložíš všetky podklady na základe ktorých sa účtovalo - môj názor.A ... ak je ID účtovným dokladom podľa § 10 Zákona o účtovníctve, tak samozrejme musí obsahovať aj všetky predpísané náležitosti.