yvica
30.04.21,22:01
posielala som mesačný výkaz do unionu za nového zamestnávateľa prvýkrát, stále mi vyhadzuje chybu, prihlášku zamestnanca mi spracovalo v poriadku, výkaz už som posielala 2x opravný aj som ho priamo natypovala na stránke ale stále mi vyhadzuje chyba ale neviem akú, viete mi niekto poradiť? v iných firmách tiež posielam do unionu ale toto sa mi ešte nestalo. ďakujem
kukučka
30.04.21,20:27
V odoslaných dávkach klikni na zobraziť a máš tam chybový protokol, v ňom je napísané, akú máš chybu.
veronikasad
01.05.21,06:40
Kedy si posielala prihlášku? Možno este ne je spracovana v ich systéme. Alebo nemá nahodou znizenu sadzbu poistného a nenahlásil ti to?
yvica
03.05.21,11:03
prihláška je OK, mesačný výkaz mi vypisuje, že je chybný, pozerala som aj ten protokol ale tam nevidím chybu, sú tam za sebou údaje, ktoré sedia.
yvica
12.05.21,12:00
vraciam sa k tomuto znova, nedarí sa mi odoslať ten výkaz, už som posielala aj opravný a stále neodoslaný. pre iné firmy sa mi toto nestalo a zadané mám všetko. volala som do unionu, tak aj mi kontrolovala ten chybný výkaz, lebo ja neviem kde je chyba, povedala, že nezadaný variabilný symbol, ale ten je zadaný, potom ma odkázala na kolegu, ten povedal, že nevie čo s tým, tak som sa opýtala na koho sa mám obrátiť, vôbec mi nevedeli povedať, tak ako odoslať výkaz, už idem odosielať za apríl a bojím sa, že to bude to isté, poradí niekto? ďakujem