Emik27
04.05.21,08:16
Dobrý deň,
prosím o radu.. Tehotná zamestnankyňa má nárok na pracovné voľno s náhradou mzdy na preventívne lekárske prehliadky súvisiace s tehotenstvom.. Ja tomu rozumiem tak, že ide o tehotenské poradne, ktoré sa robia tak cca raz za mesiac.. čo ale prosím, ak mi zamestnankyňa donesie 3 priepustky z gynekológie za mesiac? Ako to mám uznať, rozlíšiť?
Ďakujem!!!
misoft
04.05.21,06:45
A čo ak tá zamestnankyňa môže mať nejaké problémy v tehotenstve? Rizikové, potrebné vyšetrenia plodu a pod.?
Pokiaľ ju gynekológ vyšetroval - má na to nárok.
Zák. práce: §137, ods. 4, písm.c + písm.e.
Personalisti ti povedia viac, ale tehotenstvo - to nie je normalizovaný proces, kde to ide presne podľa pravidiel. - takže sa môže vyskytnúť i prípad, že tehotná musí byť kontrolovaná, aj viackrát za mesiac, prípadne je to poradenstvo, konzultácie....
Tweety
04.05.21,07:28
Netreba nič rozlišovať. Postupuj podľa §141 ZP. Nevyhnutné návštevy súvisiace s tehotenstvom sú nad rámec 7 dní.
ivka70
04.05.21,08:09
Aj 3 priepustky z gynekologie za mesiac su hodiny plateneho volna suvisiace s tehotenstvom, ty predsa nedefinujes, kedy ide o preventivnu prehliadku a kedy nie.
Ked oznamila pisomne, ze je tehotna, vsetky taketo su suvisiace s tehotenstvom.
Dokonca moze mat take priepustky od diabetologa a aj inych lekarov.

Uznas jej nevyhnutne potrebny cas na vysetrenie alebo osetrenie nad ramec standardnych 7 dni.
Emik27
04.05.21,12:55
Ďakujem :)
Emik27
04.05.21,13:10
Ďakujem veľmi pekne za objasnenie :)