mondes
05.05.21,11:27
Ahojte, prosím Vás, ako riešite dochádzku u konateľa, ktorý je zároveň aj zamestnancom vo vlastnej s.r.o.? Totižto mi nedáva ani dochádzku, nemá čas vypisovať, tak som sa rozhodla, že mu ju budem robiť ja a on ju len schváli. Ale príde mi to absurdné, že akoby sám sebe mal schvaľovať dochádzku. A ak mal voľno počas veľkonočných sviatkov, normálne treba vypísať dovolenkové lístky? Viem, že by sa to malo, ale....... Ako to prosím robíte Vy? Riešite nejakú evidenciu dochádzky v takomto prípade? Ďakujem veľmi pekne.
Tweety
05.05.21,09:30
Je rovnakým zamestnancom ako ostatní. Evidencia je teda rovnaká. Za čas dovolenky teda riadne vypísať dovolenkový lístok.
mondes
05.05.21,09:36
Ďakujem.
avalik
06.05.21,05:24
volno pocas velk. sviatkov ... cez sviatok chces davat dovolenku?

a ono je tiez absurdne, ze aj pracovnu zmluvu sam so sebou podpisal ;) ... kde je splnena definicia zavislej prace v jednosbovke?

takze, ked si vedel PZ podpisat, tak si aj dochadzku podpise, tebe staci, ak ti emailom oznami, ze pracoval cely mesiac, ci mal dovolenku, PN

a evidenciu pracovneho casu podla ZP nech si robi sam, je to jeho zodpovednost ... ak sa mu nechce, nech to da urobit svojej asistentke alebo mu to mozes robit aj ty - ale nie zadarmo, nie je to povinnost uctovnka
avalik
06.05.21,09:50
lebo mondes je tu uz niekolko rokov a odpovedam na jej otazky ;)
mondes
07.05.21,07:46
Ďakujem avalik. Aj mi to navrhol, že mi za služby naviac zaplatí. :) .....samozrejme, že nie cez sviatky, ale deň pred a po sviatkoch mal voľno.