zumra
13.05.21,09:50
Ahojte, potrebovala by som poradiť, naši zamestnanci majú služobné cesty za údržbu diaľnic, po výkone údržby sa vedia otočiť na hran. prechode, ale je to už vlatne územie za hranicami - Rakúsko. Máme dilemu, či v tomto prípade sú potrebné zahraničné pracovné cesty, myslím si, že nie, nakoľko účel služobnej cesty je na území SR, ako ale ošetriť ten úsek zachádzania za hranicu, hlavne v prípade ak by nebodaj došlo k nehode. Potrebovala by som znenie Zákona alebo čím sa vlastne riadiť. Vopred Vám ďakujem za odpovede.
Nandrolon
13.05.21,10:36
Koľko sa denne "zdržia" na území cudzieho štátu?
zumra
13.05.21,10:48
2-3min., max do 5min.. Kvôli zátarasám musia prejsť za hranicu aby sa mohli otočiť a hneď idú späť.
Nandrolon
13.05.21,10:56
Takže je to iba otočenie, nemyslím si, že sa bude dávať zahraničná cesta a točia sa tam zrejme preto, lebo inde nemajú možnosť, takže by sa to malo brať ako samozrejmosť. Uvidíme, čo napíšu ostatní.
zumra
13.05.21,13:57
ďakujem zatiaľ :)
pavol54
13.05.21,16:35
Služobná cesta sa začína v bode A spravidla sídlo firmy alebo prevádzkárne alebo miesto pravidelného výkonu pracovného zaradenia a končí v bode B v ktorom sa má vykonať nejaký pracovný úkon. Ak sa nenachádza na území Slovenska potom je to zahraničná pracovná cesta. Otočenie, dokonca ani jazda v zahraničí nie teda zahraničnou služobnou cestou. Ak sa napríklad vykonáva presun z mesta Bratislava do mesta Košice rýchlejšou trasou cez Maďarsko, ani toto nie je považované za zahraničnú pracovnú cestu
zumra
17.05.21,03:45
Ďakujem, vedeli by ste mi poradiť aj Zákon? Ďakujem ešte raz.
buchač
17.05.21,03:57
Potrebovala by som znenie Zákona alebo čím sa vlastne riadiť.
=======================
Zákon na takéto hovadiny nemyslel - to sa na také špecifiká ani len nedá.
Takže ostáva len zdravý rozum....či ?
pavol54
17.05.21,04:02
že by o cestovných náhradách? číslo prezradí ujo gúgl
Chobot
17.05.21,09:09
Nebol by som si tak istý takýmto tvrdením. Hľadaj som na nete nejaké usmernenie alebo objasnenie zahraničnej pracovnej cesty a vychádza mi, že akonáhle prekročíš hranice, tak ide o zahraničnú pracovnú cestu.

Samotný zákon o CN definuje zahraničnú pracovnú cestu v §2 ods. 2 nasledovne:

"Zahraničná pracovná cesta podľa tohto zákona je čas pracovnej cesty (odsek 1) v zahraničí vrátane výkonu práce v zahraničí do skončenia tejto cesty."

To znamená, že ak sa zamestnanec nachádza v zahraničí, tak už teoreticky ide o zahraničnú pracovnú cestu.

Pozeral som aj dôvodovú správu k pôvodnému zneniu zákona z roku 2002 a tam sa uvádza:

"Zákon systémovo pracovnú cestu tuzemskú a zahraničnú cestu nerozlišuje; zahraničnú cestu treba definovať len na účely poskytovania náhrad v inej ako slovenskej mene."

Netvrdím, že pre tento prípad, kedy sa na prechode iba otočia, treba bezpodmienečne aplikovať inštitút zahraničnej pracovnej cesty, ale ten tvoj prípad, kedy do KE cestujú cez HU by som ja určite považoval za zahraničnú prac. cestu.

@zumra - Skôr by som to nechal na zdravý sedliacky rozum a nesnažil sa nájsť riešenie v zákone, lebo zákon na takéto nuansy nemyslel, resp. dal trochu voľnú ruku aj zamestnávateľovi. Dávať zahraničné náhrady za to, že sú na území cudzieho štátu ani nie 1 minútu je absurdné.

Preto s odvolaním na tú vetu z dôvodovej správy by som v internej smernici upravil, že prípad, kedy sa zamestnanci pri výkone práce na SK zdržia na území cudzieho štátu len nevyhnutný čas potrebný na návrat na SK nebude považovaný za zahraničnú pracovnú cestu a nebudú poskytnuté zahraničné cestovné náhrady. Uvedený čas bude súčasťou času na tuzemskej pracovnej ceste a bude im patriť náhrada za tuzemskú pracovnú cestu.
pavol54
17.05.21,09:19
Takže ak budem mať vysoký zisk, pôjdem do žiliny cez viedeň a brno? Však tam sú iné náhrady alebo nie? vo svojom názore sa odvolám na ods2§2 "...vrátane výkonu práce...." alebo sa mýlim?
Chobot
17.05.21,09:43
Vrátene výkonu neznamená, že cesta je podmienená výkonom práce. Ja si to vysvetľujem tak, že náhrada je za cestu a aj čas výkonu, ak je výkon v zahraničí.

Ak výkon v zahraničí nie je, tak len za cestu v zahraničí.

Ale nikto asi nepredpokladal prípad, že by začiatok aj výkon bol na SK a len cesta by bola v zahraničí. Všetky príklady, ktoré som našiel, predpokladali situáciu, že výkon práce bude v zahraničí a preto je to zahraničná prac. cesta.

Ale ako v dôvodovej správe uviedli - pri definovaní zahraničnej cesty ide len o to, aby pri zahraničnej bol nárok na zahraničné náhrady.

Keby si sa na to spýtal 3 právnikov, tak tiež asi nebudú mať na to rovnaký názor.

V každom prípade aj mne príde nelogické, dávať zahraničné náhrady za to, že za hranicou sa zamestnanci otočia v aute a idú späť na SK. Len legislatíva na to presnú odpoveď nedá.

Treba to upraviť v interných predpisoch.
pavol54
17.05.21,10:08
Napr: nelogické 600 km denne celý rok jedna osoba jedným autom:) a vidíš niekto to má v nákladoch.
Mária27
23.05.21,10:51
Chobot
23.05.21,11:47
?