Maj113
21.05.21,11:01
Zdravím.
Nemá niekto skusenosť s vyhodením väčšieho množstva rôznych nepotrebných, zbytočných, rozbitých vecí ?
Robili sme také upratovanie a máme rôzne gumy, duše z bicykla, plastový stôl(nepoužiteľný) a rôzne také prebytočné, zbytočné veci.
Vedel by niekto povedať kam sa obrátiť, kde sa toho zbaviť ? Jediné čo by prichádzalo do úvahy sú veľkokapacitné kontajnere ktore u nás 2x do roka pristavia. No to by som musel čakať do septembra. Samozrejme to by nebol problem ale chc by som sa toho zbavit až to tu nezavadzia.
ivka70
21.05.21,09:06
Odviezt na zberny dvor. Na to su presne urcene.
Katy a R
21.05.21,09:10
máš poučenie - že poriadky v pivnici a pod sa robia podľa harmonogramu rozvozu veľkých kontajnerov;) :)
Ale však treba zobrať na najbližší zberný dvor ;)
Prípadne si prečítaj inštrukcie na stránke mesta (obce) že čo a ako - napr u nás je napísané, že veľké kusy treba dať vedľa ohrady na kontajnery . (máme uzamknuté)
bupi
08.06.21,10:23
Kazde mesto ma rozne sposoby zberu odpadu. Niekde su kontajnery na plast, sklo,papier, inde nie. Vsade sa zbiera inak. Na stranke kde je likvidacia odpadu je popisane co kde a kedy sa da vyviezt. Gumy z kolies idu bezne do zmesneho odpadu, teda do riadneho smetaka. Plastovy stol do plastov. Vyloz pred branu, niekto si uz zoberie. Pripadne napis cedulu: Predam za 20E. Do rana to zmizne.