Ovena1
22.09.06,09:22
Privítala by som skúsenosti a názory na SW ABRA G2 sklad, pokladňa, faktúry, ak niekto z Vás s tým pracuje.
Osobne nemám dobré skúsenosti s prístupom predajcu a tiež sa mi zdá dosť drahý/cca 28000,- za SW + inštalácia a príprava dát cca 10000,-/
Zvažujeme, či sa na to máme dať za takú cenu a po predošlých skúsenostiach. SW vyzerá celkom fajn, preto sa pýtam na tie Vaše názory. Jedná sa o približne 3000 skladových položiek.
Vďaka.
UCET
19.10.06,13:12
Privítala by som skúsenosti a názory na SW ABRA G2 sklad, pokladňa, faktúry, ak niekto z Vás s tým pracuje.
Osobne nemám dobré skúsenosti s prístupom predajcu a tiež sa mi zdá dosť drahý/cca 28000,- za SW + inštalácia a príprava dát cca 10000,-/
Zvažujeme, či sa na to máme dať za takú cenu a po predošlých skúsenostiach. SW vyzerá celkom fajn, preto sa pýtam na tie Vaše názory. Jedná sa o približne 3000 skladových položiek.
Vďaka.

cca 40 000 sa mi zda dost na sklad s 3000 sklad. poloziek. Neviem ake mas ocakavania od skladu ci potrebujes nieco specificke?? odporucil by som ti skusit www.kros.sk (http://www.kros.sk) a produkt OMEGA ked sa im ozves oni vedia prisne aj osobne a SW ti bezplatne predviest. Maju celkom fajn sklad napojeny aj na objednavky, maloobchod, faktury ....... skus uvidis. A hlavne podpora po celom SR ziadny predajcovia ale priamo ich pobocky....
mmshop
23.03.07,10:16
Ja odporucam program na vedenie skladu spojeny s registracnou pokladnou na PC od firmy AMEGA s.r.o., pozri si www.amega.sk. Akurat v nom nieje zahrnute uctovnictvo, ale ja to vobec nepovazujem za problem. Maju tam aj demo na stiahnutie. Podla mna vyborna registracna pokladna za dobru cenu. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Treba vyskusat....
bronek
28.03.07,15:31
Ten program z www.amega.sk som mal zakupeny v minulosti. Zrusili mi vsak prenajom kaviarne, takze uz ho nepouzivam skoro rok. Najviac mi vyhovovalo, ze ak som chcel nejaku zmenu, tak mi to dorobili dost rychlo a vsetko zadarmo :D . To ze tam nie je uctovnictvo mi pri prevadzke kaviarne nechybalo. Aj tak to robila moja uctovnicka. Predtym som mal program z Oberonu, ale bol dost primitivny. Hlavne modul pokladne. No a v kaviarni sa pouziva vacsinou iba pokladna, takze mi tam chybalo dost detailov. Spociatku som chcel pouzivat aj podvojne uctovnictvo, ale chybali tam predkontacie tovarov a sluzieb pri vystaveni faktury.A robit to stale rucne v dnesnej dobe mi pripada chore. Na rozdiel od AmegaPos mi stale dookola tvrdili, ze "coskoro" to dopracujeme. Soft od Krosu som skusal tak 6 rokov dozadu, ked sme vo velkoobchode hladali dodavatela softveru pre zmenu z DOS-ovskeho uctovnictva. Zamestnanci sa s tym rychlo naucili pracovat. To sme vnimali ako najvyznamnejsi prinos. Lebo napriklad MONEY od ciglersoftu malo strasne vela funkcii, ale naucit ludi pracovat s tym sa nam zdalo nemozne. Takze softver od Krosu tam pouzivaju dodnes a su s nim spokojni. (ja tam uz nepracujem). Ked to cenovo porovnam napriklad s oberonom od Exalogicu, vychadza to dost drahsie, ale kazda sranda nieco stoji. A ten oberon je spraveny tak, aby sa v nom dalo uctovat, ale ze by sa posnazili uzivatelovi cosi ulahcit, tak to teda nie.
mmshop
03.04.07,18:12
No ano, v kase je to ucto zbytocne. Mozno tak v nejakom velkosklade alebo tak. A program by sa iba zbytocne predrazil o nevyuzite funkcie. Radsej platit za to co naozaj vyuzijem, a uctovnicka nech si zariadi soft aky chce :D.
Zuzana.Vavrova07
07.11.08,14:34
a o ktorého predajcu ide, nech sa mu vyhnem :-)