zando
08.07.21,15:26
Dobry den,
chcela by som Vas poprosit o radu/info.
K danovemu priznaniu PO som ako prilohu dala v pdf formate aj účtovnú závierku a poznámky. Potvrdenie mám iba, že som podala danove priznanie.
Pozerala som stranku www.registeruz.sk ale tam zavierka nie je zverejnena. Je nutne zavierku a poznamky poslat-prepisat samostatne cez tlaciva e DANE?

DAKUJEM VAM
kukučka
08.07.21,15:23
Nedávajú sa ako príloha len poznámky a závierka je samostatné podanie? Môžeš podať znovu, ale po termíne, volaj radšej svoju správkyňu. Ja už sa tomu nevenujem, možno ma niekto opraví.
Žabinka
08.07.21,15:46
k DP PO nie je príloha Úz.. to je samostatné podanie.. súčasťou Úz sú poznámky.. kontaktuj správcu dane ako to napraviť, asi len poslať novú Úz na príslušnom tlačive na www.financnasprava.sk..
tigy
09.07.21,07:35
Učtovná závierka je samostatné podanie, ktoré nájdeš na stránke Finančnej správy medzi formulármi (dnes 9.7. majú technickú odstávku) + prikladáš k nemu ako prílohu Poznámky vo forme PDF.
Daňové priznanie je tiež samostatné podanie.
Obávam sa, že keďže nebola ÚZ podaná náležitým spôsobom, považuje sa za nepodanú a treba to čo najskôr napraviť. Správkyňa s tým už asi nič nespraví, ale za opýtanie nič nedáš...
zando
09.07.21,12:51
DAKUJEM
zando
09.07.21,12:52
ĎAKUJEM