Jahmanka
12.07.21,20:04
Ahojte, vytvaram jeden darcek a potrebujem pripevnit bankovky o papier. Samozrejme tak, ze ked bude obdarovany odlepovat bankovky, aby ich neposkodil, pripadne nepotrhal papier :) Skusala som kancelarske spinky, ale nebolo to pekne. Viete, prosim, poradit ako a cim to skusit? :) Dakujem
veronikasad
12.07.21,18:14
zarámuj pod sklo, nemusíš lepiť ...
ivka70
12.07.21,18:18
V papierníctve sa dá kúpiť taká lepiaca guma na plagáty, prilepí a opäť odstráni, bez poškodenia a zostatkov
https://www.sevt.sk/lepiaca-guma-pritt-55-stvorcekov.html
Jahmanka
12.07.21,18:48
Mas to, prosim, overene? Je to fakt dolezite, aby sa to dalo lahko odlepit :)
Jahmanka
12.07.21,18:49
Chcem to dat aj pod sklo, ale potrebujem to tak ci tak upevnit, lebo akonahle ho prilozim, cele sa mi to pohne :)
buchač
12.07.21,19:00
vytvaram jeden darcek a potrebujem pripevnit bankovky o papier.
==============================
Čo dnes už ľudia nevymyslia...???

Neviem inak koncipovať otázku, takže len takto :
Dôvod lepenia bankoviek na papier ?
ivka70
12.07.21,19:30
Mam, pekne sa to zlupne, je to nieco ako plastelina, ale nie mastne, udrzi to aj fotky zvislo na stene, takze bankovky by nemal byt problem.
misoft
12.07.21,20:40
Len dúfam, že to budú VYRADENE, alebo NEPLATNÉ bankovky.
Mimochodom - hľa - http://milan.ksptrade.sk/lepiace-pasky/142-obojstranna-lepiaca-paska.html
Oliwa
13.07.21,05:03
Farebné samolepiace štítky/označovače, čo sa bežne používajú na dokumentoch, napr. zmluvách. Odstrihneš si len tú lepiacu časť, preložiš napoly, jednou časťou nalepíš na bankovku, druhou na papier. Na ten účel čo potrebuješ to postačí. A 100% to bankovku nepoškodí.
Oliwa
13.07.21,05:18
Môžem potvrdiť. Ale keďže je to "plastelína", musíš rátať, hoc aj s minimálnym objemom, takže ak to chceš dať ešte zarámovať (resp. nevedno, čo znamená dať v tomto prípade pod sklo), papierové samolepky sú určite tenšie.
Nandrolon
13.07.21,09:26
Za peníze v Praze dům, ale to je už vyššia liga.

3M ReMount

Na tvojom mieste by som išiel na to ako radí Oliwa. Hoci ak tam budeš lepiť 500 eurovky, tak cena lepidla sa stratí :-)