klaura
18.07.21,09:03
Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu, názor, skúsenosť. Aktuálne beriem chemoterapiu, vlasy začínajú padať. Robila som si prieskum v ponuke parochní. Objavila som model parochne zo syntetického vlákna najvyššej kvality Kanekalonu, ktoré sa svojim vzhľadom a vlastnosťami podobá ľudskému vlasu. Prosím, má niekto s týmto druhu vlasu skúsenosť ? (Kratučká parochňa za cca 80 eur
betka631
18.07.21,08:20
aktuálne tiež nosím parochňu... tie syntetické vlákna kanekalon sa veľmi podobajú pravým vlasom, mňa sa každý pýta, že kam chodím ku kaderničke :)... moja krátky vlas stala okolo 148 eur, máš nárok na poukaz, vypíše ti onkológ a poisťovňa preplatí cca 30 eur, nič moc, ale aspoň niečo... ja som mala tiež vybratú na nete, napokon som išla do obchodu a tú, čo som mala vybratú na nete, tak tá mi vôbec nesedela, dobre je vyskúšať, ja som vyskúšala cca 12 parochní, kým som vybrala
takú, ktorá mi sedí a aj sa najviac podobá môjmu pôvodnému účesu a farbe vlasov...
klaura
19.07.21,06:28
Betinka, veľmi pekne ďakujem za odpoveď ... asi ani mňa neminie cesta do obchodu. Tiež som si myslela, že nakupovať parochňu cez net je tak trochu risk. Ešte raz ďakujem a prajem skoré uzdravenie. ♥