Leniqa
19.07.21,19:59
Ahojte, beriem Amoksiklav 1000 mg od soboty ( na bolesť hrdla ), bez teploty.
Od nedele mi už začalo byť divne, ale dnes už masaker. Búšenie srdca, potenie, teplotu nemám, pocit na odpadnutie, nechutenstvo / toto je asi normálne pri ATB /. Super je, že bolesť hrdla prešla, ale miestami mám pocit, že už odpadnem a že to nedám.
Pulz stále okolo 100, pálenie na chrbte. Môže to byť z amoksiklavu? Zvyčajne som nikdy nemala alergiu na ATB.
Má niekto podobnú skúsenosť?
jelalim
19.07.21,18:17
Tie lieky si pre nieco dostal, bolest hrdla nemusi byt jedina tvoja diagnoza.

Iste je iba to, ze ano moze to byt z liekov a nemusi to byt z liekov.


Presne takto ako si nam to napisal, zajtra rano telefonat lekarovi ktory Ti ten liek predpisal a radit sa jeho odpovedou.
babka - ježibabka
19.07.21,18:29
Také problémy som nemala, ale od Amoxyklavu som sa celá vysypala drobučkými červenými pupáčikmi, preto ma syn zaviezol, lebo to bolo v sobotu na pohotovosť. Dostala som tam nejakú injekciu a v nedeľu druhú. Odvtedy ho mám poznačený v dokumentácii ako problematický
buchač
19.07.21,18:31
V bode č. 4 sa vraví niečo o vedľajších účinkoch
https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/amoksiklav-625-mg-437845.html#4_0

Nie je ATB ako ATB...napr. ja som alergický na Tetracyklín, iné ATB v pohode.
Leniqa
19.07.21,18:58
Dakujem, toto som citala, ale nezda sa mi to uplne, tie moje priznaky nie su uplne priklad z knihy... Kazdopadne som isla teraz na pohotovost, nech mi pichnu hydrocortison alebo co, a natrafila som na tu istu lekarku. Vraj mam vysadit od zajtra, alebo brat len polovicu. Ze kazdy organizmus funguje inak... A ze ked mam nizky tlak, mam vypit slanu vodu... ok, tak teda budem pit.