gupena
22.07.21,23:43
Rodičom zatelefonovala pani z firmy Orin a oni si s ňou dohodli schôdzku ohľadne rozboru zdravotných ťažkostí a tá im odporučila prístroj BioQuant. Má s tým niekto skúsenosti? Na internete som našla aj kladné recenzie, no aj recenzie, že to vlastne nemá žiaden účinok. Rodičia to teda už objednali, no ja si myslím, žeby mali objednávku zrušiť a ak to chcú vyskúšať tak kúpiť nejaký z bazáru. Videla som zopár inzerátov za podstatne nižšiu cenu. No zaujíma ma či to niekomu naozaj pomáha.
duves
23.07.21,05:33
A prečo to nepredávajú tieto "zázraky" v lekárniach?
buchač
23.07.21,06:01
duves...henten prístroj sa predáva aj v lekárňach. Príkladne Dr. Max má k dispo...ale cena je solídna.

Popis prístroja ma zaujal...cudzie slová momentálne nechajme bokom. Ale prístroj je vraj vhodný do zdravotníckych zariadení. By bolo zaujímavé vedieť, že ktoré zariadenie ho má k dispo.
Ja som sa s týmto ešte nestretol....no z infračervenými lampami už teda hej, a to už pred 60 rokmi, kde môžem potvrdiť kladný účinok.
Horské slnko ani nespomínam...vynikajúca vecička.
misoft
23.07.21,15:35
A to si nespomenul, aké nezmysly tam o tom píšu!
https://www.orin.sk/laserovaterapia/?gclid=EAIaIQobChMI6M7rr8_58QIVmql3Ch0mAARMEAAYASA AEgIzOPD_BwE
"Naráža na červené krvinky, oddeľuje ich od seba a tým pomáha zlepšovať vlastnosti krvi." - čo je (podľa mňa) volovina.
duves
23.07.21,15:52
Presne!
gupena
29.07.21,11:14
Ďakujem za odpovede. Rodičov som nakoniec presvedčila nech tú objednávku radšej zrušia.