miruka75
25.07.21,21:15
Dobrý deň, chcem sa opýtať, že v akých poisťovniach máte uzatvorené poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania účtovníka. Som SZČO a hľadám vhodnú poistku. Teraz som natrafila na zahraničnú poisťovňu Colonado Insurance ktorá ponúka cez slovenskú pobočku Satum Slovakia výhodný poistný produkt. Nepoznáte náhodou? Ďakujem.
buchač
26.07.21,05:57
Pozri si bližšie informácie ohľadom oboch inštitúcií....linky nedávam, nájdi si sama.

Osobne by ma zaujímalo, prečo uzatvoriť poistku cez Satum, keď sa to dá priamo v Colonade ?
...a ozaj...čo je to výhodný poistný produkt ?
Dáša_
26.07.21,06:37
v prvom rade si skontroluj, za akých okolností by ti vôbec niečo vyplatili. Lebo čo si ja spomínam, tak to bolo veľmi obmedzené a v konečnom dôsledku som nevedela prísť ani na jeden jediný prípad, kedy by som mohla nejaké peniaze aj dostať späť. Všetko bolo podmienené neustálym platením... A v konečnom dôsledku tvoju chybu ani nepoisťovali
miruka75
26.07.21,07:02
Pozerala som si aj Colonade ale všetko je v angličtine....
miruka75
26.07.21,07:03
Veď práve neviem, že keby prišlo k poistnému plneniu či by poisťovňa aj niečo vyplatila....
Onko
26.07.21,07:41
buchač
26.07.21,08:16
Nejak som nedostal odpoveď, ale čo už....aspoň je vidieť, ako si posúdila ten tzv. " výhodný produkt "...

Nechápem, prečo sa poniektorí drbú do zahraničných (akože) poisťovní, keď sa môžu poistiť aj u tzv. domácich.
Colonado je kanadská firma...zapísaná v Luxemburgu.
Satum je obyčajná maklérska firma, ktorá maká za províziu.
Jedna na hovno a druhá na houbes...keď som videl foto ich ksichtov (áno, posudzujem aj podľa toho), sršal z nich čistý oyeb....ostatne, pozri si sama.
Katy a R
26.07.21,08:33
Dáška - možno keď ti spadne ťažký šanon na nohu a zlomí ti palec ... tak vtedy? ;):) presnejšie - ako Veronika doplnila ...
veronikasad
26.07.21,09:11
Ten sanon by musel spadnúť na nohu klientovi ...
Dáša_
26.07.21,09:30
tak, tak, na dve veci to je.
blue.marcela
26.07.21,09:43
ja som mala uzatvorenú poistku s Allianzom, ale keď som sa informovala, či by preplatili pokutu od danového úradu, alebo sociálky, tak toto ich poistenie nezahŕňa, tak som to zrušila. Kooperatíva tiež pokuty neprepláca.Takže účtovníkom je zbytočné poisťovať sa.Môj názor.
select
26.07.21,09:58
To nepoznám.Ja mám UNIQA