mudroš
22.09.06,14:11
Chcel by som poprosiť o radu.
Začalo mi vypadávať heslo. Ako typický sklerotik som ho samozrejme už dávno zabudol (zabudol som aj to kde ho mám poznačené)
Tak som si vypýtal nové. tú číselnú kombináciu nemám šancu si zapamätať. Zmenil so si ho za niečo ľudské (veď asi nikto miest mňa písať nebude). Teraz mi každú chvíľu oznamuje, že nie som prihlásený. Musím znovu napísať heslo.
Kým si ho pamätám, tak to nie je problém. Budem si ho pamätať aj zajra? Ako sa poznám, tak nie.
Viem že sa to dá vyriešiť, ale dosť ma to otravuje.
Ďakujem za radu.

p.s. asi si zmením meno na sklerotik
bendži
22.09.06,12:38
tiež mám podobný problém, svoje heslo si síce pamätám, ale je trochu nepraktické každú chvíľu ho vypisovať, bez jeho opätovného vpísania sa nedá spustiť žiadna príloha..
Viera123
22.09.06,12:50
Zafajkni si zapamätať a vypadávať by nemalo.
Paula
22.09.06,13:31
Ak sa budete aj odhlasovať, heslo musíte pri prihlásení sa znova napísať, fajka z predchádzajúceho prihlásenia sa nepomôže.
toria
22.09.06,14:46
Ak sa budete aj odhlasovať, heslo musíte pri prihlásení sa znova napísať, fajka z predchádzajúceho prihlásenia sa nepomôže.

Ja s tým nemám problém, ja som zafajkla zapamätať heslo a fungujem tam už 2 mesiace, síce na manželovom PC ma vyhodilo, takže som si vyžiadala heslo dala som si zapamätať a bolo. Dostanem sa všade kde potrebujem.
Paula
22.09.06,15:04
Neviem, ja som sa za 2 a pol roka odhlásila kedysi dávno možno 3x a pri prihlasovaní sa to chcelo po mne heslo:) Nemám dôvod sa odhlasovať a tým pádom si heslo ani pamätať:cool:
Hlinkovx
22.09.06,15:31
s vypadávaním hesla a prihlasovaním tu má viac ľudí problémy
kukni aj
http://www.porada.sk/t9279-p3-pomoc.html
od príspevku 25