bertik2222
01.08.21,17:17
Kvôli tomu bola za mnou policia, ako za administratorom FB stranky. Ta FB stranke som uverejnil toto: Nika si hanbou pre cely kamen ...... ohovara ta uz cely okres a este vykrikujes do sveta svoje dristy co nikoho nezaujimaju len aby si sa obhajila...... Kydy na vsetkych hadzat aj so svojou rodinou neviniatka co ste boli doteraz ticho ked ste taki pravdobijci? Ozyvat sa az ked vam pod ritou hori vsetxi vas maju v zuboch uz.... Davno sa vie. Ale v telke si pekne zahrala divadielko s tymi slzami????????????????. Je mi smutno ze z domoviny musim pocuvat take "svetove novinky". No psycho minulost raz dobehne kazdeho a niekoho este aj pritomnost vsak.... .
P.s. Vela zdaru s domom a super susedovcov k tomu prajem????*♂️

Kamen ( jedna sa o dedinu Modrý kamen) Boli to len domienky ničím nepodložene aka Nika a aký kamen. Slečne prišiel papier od policie , že to nie je priestupok. Slečna sa to nepáči chce podať šťažnosť. Môže? To fakt musí riešiť polícia aj takéto trestné oznamenia?
ivka70
01.08.21,15:24
Mōže, kto by jej mohol zabrániť :) ?
A ty si skus pozrieť zákon, ktorý začal platiť od 1.7. a tyka sa trestnoprávnej zodpovednosti napr.pri osočovani na socialnych médiách.
bertik2222
01.08.21,15:26
podla mna policajt uznal dobre.alebo?
ivka70
01.08.21,15:28
Ty si právnik? :) Možno tentoraz ti ešte prešlo ....
buchač
01.08.21,16:05
No psycho minulost raz dobehne kazdeho a niekoho este aj pritomnost vsak....
=======================
Ako tak čítam, čo si napísal, tak mám dojem, že teba psyché už dobehla a pekne sa zabývala....
Laicky by som ti doporučoval navštíviť patričného odborníka v oblasti psychiatrie.

Na danú otázku by som odpovedal...
ÁNO, môže podať sťažnosť. Nemusí na políciu, môže na prokuratúru
...a aby som ti " spríjemnil " dnešný deň ešte viac, tak vedz, že polícia je povinná riešiť každé trestné oznámenie.

P.S.:
Že sa rieši a pitvá osobný a rodinný život bežného jedinca na priyebanom FB ? Dokonca administrátor ?
Prisámfakt, dočista vám drbe...svet nie je normálny..
misoft
01.08.21,16:17
ivka - ja tam žiadne osočovanie nevidím - vidím len vyjadrenia a názory tretích osôb...
Tá oná má právo podať TO, ovšem pritom musí uviesť, kto, kedy, ako ju "osočoval" - pseudonym Nika - to sa môže týkať X osôb, miesto Kameň - tiež sa môže týkať X miest.... polícia má povinnosť toto riešiť, ale pokiaľ tá oná nepodá presvedčivé dôkazy, alebo v tých vyjadreniach (od neho) nebude presne konkretizovaná osoba, čo urobila... atď - polícia to zamietne. Lenže sa to potom môže otočiť proti onej... ako krivé obvinenie.
ivka70
01.08.21,16:44
A ja niekde tvrdim, ze to tam je?
Ved to bol asi aj dovod pozastavenia TO.
Ja som len upozornila dotycneho, ze by padlo vhod si ten zakon nastudovat, lebo ak bude takto pokracovat, skor ci neskor nan narazi.
hanelie
01.08.21,16:45